תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    שלום לכולם.
    זה שוב אני הדרואיד המתחיל.

סוף סוף חזרתי מהרייד הראשון שלי. אין לי מושג איפה היינו אבל רוב הזמן ניצחנו.

כל הזמן הופיעו לי הודעות שחברי הרייד בחרו חפצים וסימנו אותם ב"ירוק".
    כשאני ניסיתי לבחור את החפצים האלו קבילתי הודעה ש"this item is still being rolled for" או משהו כזה. בחבורה אמרו לי ללחוץ על "NEED" אבל לא הופיע לי שום אפשרות בחירה.

יכול להיות שהתקנתי ADDON שאמור לעזור לי עם ה-LOOT אבל הוא רק מפריע לי.

אשמח לעזרתכם.
    <

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    קופץ לך חלון מרובע למעטה עליו יש את החפץ יש timer צהוב כזה ויש קוביה ומטבע ויש את האיקס הקוביה היא הneed אם לוחצים אליה אז זה סימן שאתה צריך את החפץ ואם אתה היחיד שבחרתה need החפץ שלך אם לא הוא מוגרל בין כול מי שבחר need, המטבע שהוא הgreed זה אומר שאתה לא צריך את החפץ אבל אין לך בעיה לקבל אותו במקרה שאף אחד לא בחר need כל מי בחר greed החפץ מוגל בינו והאחרון שהוא הpass אם לחצת אליו זה אומר שאתה לא רוצה שום קשר בשום דרך אם החפץ.

מקווה שזה עזר:smiling:
    My life for Aiur...I mean for Ner'zhul

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    לעשות need על חפץ שאתה לא צריך יגרום שתעוף מהקבוצה, שישנאו אותך ויספרו לכולם, וזה נקרא ninja. תעשה need רק על חפצים שאתה יכול להשתמש בהם, והם יותר טובים ממה שיש לך כרגע. (וכמובן, רק בהתאמה- cloth למי שלובש cloth, וכדומה)

ומה שעשית לא נקרא רייד זה נקרא run.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    קודם כל, תודה.

סוף סוף הבנתי מה זה נינג'ה - ואדאג לא להיות כזה.
    אתם מכירים ADD-ON טוב ל-LOOT שידאג שאבקש רק מה שמתאים לי?

ומה ההבדל בין RAID ל-RUN?

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אין אדון... בעיקרון, לכל מקצוע יש שריון משלו, ואתה יכול להסתכל בדמות שלך מה השריון שלך- במקרה של דרואיד, leather. התכונות שחשובות לך הן intelect, spirit, ו stamina. (האחרות גם כמובן, אבל פחות). תשתדל לכוון את הציוד שלך כך שיתן לך את התכונות האלה בעיקר.

וההבדל בין run ל raid, זה שraid זה קבוצה ענקים של 20 או 40 אנשים שעושים מבוכים מיוחדים לדרגות גבוהות 60\70, ו run זה שיחוק במבוך עם קבוצה של 5 אנשים.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הרשמה