תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    היי כולם... לאחר מחקרים מעמיקים על הXBOX 360, הגעתי למסקנה שאני קונה אותו.
    אבל פתאום, לפני שתי דקות ממש, שמתי לב למשהו שלא הבנתי איך לא שמתי לב אליו קודם. שלLIVE יש גולד שעולה 50$ וסילבר שלא עולה כלום ([?] אני לא בטוח בזה...).
    מה ההבדלים? במה הגולד יותר טוב?
    אם הסילבר בחינם, אפשר גם לשחק בו ברשת או שזה רק בגולד???

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי AquaLord
    היי כולם... לאחר מחקרים מעמיקים על הXBOX 360, הגעתי למסקנה שאני קונה אותו.
    אבל פתאום, לפני שתי דקות ממש, שמתי לב למשהו שלא הבנתי איך לא שמתי לב אליו קודם. שלLIVE יש גולד שעולה 50$ וסילבר שלא עולה כלום ([?] אני לא בטוח בזה...).
    מה ההבדלים? במה הגולד יותר טוב?
    אם הסילבר בחינם, אפשר גם לשחק בו ברשת או שזה רק בגולד???
    בגולד אפשר לשחק ברשת.
    בסילבר לא.

זה ההבדל העיקרי ביניהם.
    חוץ מזה, יש איזושהי בלעדיות מבחינת תכנים למנויי הגולד.
    כמו למשל דמואים חדשים שיוצאים ופתוחים רק למנויי הגולד ורק אחרי שבוע עד חודש (לא יודע בדיוק) נפתחים להורדה גם לסילבר. סתם לא משמעותי...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כמו שנאנוק אמר, כל מה שגולד עושה זה לתת לך לשחק ברשת נגד אנשים אחרים ולהוריד דמואים שבועיים לפני החבר'ה שיש להם סילבר.
    כשאתה קונה את ה360 אתה מקבל חודש חינם של GOLD (ל-3 יוזרים הראשונים שתפתח).

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בקיצור - אם אתה בונה על משחקים עם חברים (וכדאי לך) אתה צריך גולד...

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    אם אני קונה כרטיס באמריקה עם מספר שאותו צריך להקיש, ואז אני מקבל 12 חודשים GOLD, זה יעבוד לי בישראל אפילו שזה מכשיר אמריקאי וגם קוד אמריקאי?
    אפשר לחדש את זה בעזרת כרטיס ויזה אחרי שעוברת שנה מישראל?<

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    אם אני קונה כרטיס באמריקה עם מספר שאותו צריך להקיש, ואז אני מקבל 12 חודשים GOLD, זה יעבוד לי בישראל אפילו שזה מכשיר אמריקאי וגם קוד אמריקאי?
    אם יש לך קונסולה אמריקאית, יעבוד עליה *רק* כרטיס שנקנה באמריקה - לכן אם אתה כבר שם נצל את זה וקנה אחד.

כרגע אין אפשרות לחדש באופן ישיר מהארץ. אפשר לעקוף את זה, דרך Ebay או אתרי מכירות אמריקאיים אחרים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אין את ישראל ברשימת מדינות ב-360 כך שכשאתה נרשם בגלל שהמכשיר אמריקאי אתה ממילא מביא כתובת אמריקאית.
    לכן רק קודים אמריקאים יעבדו לך על המכשיר (כלומר כן, הקוד שתקנה שם יעבוד לך אבל לא תוכל לקנות נגיד מאנגליה).
    על פי מיטב ידיעתי אי אפשר לקנות בכרטיס אשראי ישראלי (כי צריך שהוא יהיה משוייך לכתובת אמריקאית) אבל אני קניתי GOLD בEBAY מבחור ב-40$. הוא פשוט שלח לי במקום את הקוד באי מייל, מאוד נוח.
    * עריכה * כן, מה שארץ אמר * עריכה *

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    אם למשל אני קונה שם שני כרטיסים, עד שאני מפעיל את הקוד אני יכול לשמור אותם והם יהיו תקפים?
    ד"ר אפשר לינק ממי שקנית?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כן אתה יכול לשמור את הקוד עד שתפעיל - אבל לא עדיף לקנות עוד אחד אחרי שנה?

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    חח צודק אבל אני נוסע לטיול בר מצווה ואני מקבל 1000 דולר רק לBOX ואביזרים אז זה נראה לי הזדמנות אחרי זה אני לא רוצה לבזבז הרבה כסף עליו...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    אם למשל אני קונה שם שני כרטיסים, עד שאני מפעיל את הקוד אני יכול לשמור אותם והם יהיו תקפים?
    ד"ר אפשר לינק ממי שקנית?
    אפילו יותר טוב - אתה יכול להזין שני כרטיסים בבת-אחת, ופשוט "לצבור" 24 חודשים של גולד - כל כרטיס מתווסף למה שכבר יש לך ולא בא במקום.

מה שכן - שים לב למה שכתוב על הכרטיסים שתקנה. המון מקומות (לפחות ב-Ebay) מוכרים כרטיסים שמיועדים לפתיחת חשבון Live חדש לגמרי ו*לא* יוכלו לשמש לחידוש או הרחבת מנוי קיים. בדרך כלל הכרטיסים הנ"ל מגיעים במבצע של 13 חודשים במחיר 12, ומיועדים למי שקנה את חבילת ה-Core ומעוניין לשדרג.

שים לב שכתוב על הכרטיס שהוא מיועד בשביל Renew, ואתה מסודר.

הרשמה