תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    מצאתי כמה מחירים טובים ב-eBay אז רציתי לדעת כמה דברים
    1. מישהו פה הזמין ווי מאיביי? יש משהו שאני צריך לשים לב אליו?
    2. מכס יבקשו ממני עוד כסף? יש אפשרות להגיד למוכר לכתוב שזה עלה נגיד 1$ ואז אני יהיה פטור?
    3. מאיפה אני ישיג אחרי זה משחקים? X:
    4. כולם עושים משלוח לישראל? ושכתוב למשל שדמי המשלוח הם 25$, זה 25$ לכל העולם או רק לארה"ב? כמה יעלה לשלוח לפה?
    5. איך יודעים שהמוכר אמין?
    6. מה שאני מקבל שם זה יד שנייה או שרוב ההצעות זה לקונסולות חדשות שלא פתחו אפילו ת'קופסא?
    7. ברגע שיעמדו בביקוש, חנויות גדולות כמו Amazon או Best Buy עושות משלוחים לארץ? תמיד עדיף לקנות מחנות נורמלית מאשר מאיזה פרחח ברשת

תודה רבה (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Spitted
    מצאתי כמה מחירים טובים ב-eBay אז רציתי לדעת כמה דברים
    נכתב במקור על ידי Spitted
    1. מישהו פה הזמין ווי מאיביי? יש משהו שאני צריך לשים לב אליו?
    2. מכס יבקשו ממני עוד כסף? יש אפשרות להגיד למוכר לכתוב שזה עלה נגיד 1$ ואז אני יהיה פטור?
    3. מאיפה אני ישיג אחרי זה משחקים? X:
    4. כולם עושים משלוח לישראל? ושכתוב למשל שדמי המשלוח הם 25$, זה 25$ לכל העולם או רק לארה"ב? כמה יעלה לשלוח לפה?
    5. איך יודעים שהמוכר אמין?
    6. מה שאני מקבל שם זה יד שנייה או שרוב ההצעות זה לקונסולות חדשות שלא פתחו אפילו ת'קופסא?
    7. ברגע שיעמדו בביקוש, חנויות גדולות כמו Amazon או Best Buy עושות משלוחים לארץ? תמיד עדיף לקנות מחנות נורמלית מאשר מאיזה פרחח ברשת

תודה רבה (:
    1. תמיד תבדוק את הדירוג של המוכר (כלומר כמה אנשים קנו ממנו והאם התגובות שלהם היו חיוביות).
    2. אתה יכול לבקש ממנו שיכתוב שזאת מתנה. אתה לא אומר למכס כמה זה עולה, הם מבררים את זה לבד.
    3. את יכול לקנות אותם גם בEBAY, אני קונה רק דרך שם משחקים ל-360 שלי.
    4. לא כולם עושים משלוח לישראל. אלה שכן עושים, אפשר ללכת לתחתית העמוד של המוצר ויש שם חשב של עלות משלוח. פשוט תבחר שם ISRAEL וזה יתן לך מחיר (שים לב שבדרך כלל הם מבקשים יותר כסף בשביל ביטוח). אתה תמיד יכול גם לשלוח שאלה אל המוכר.
    5. ראה את סעיף 1
    6. כתוב לך אם זה חדש או משומש ואם זה משומש כתוב מה המצב של המכשיר.
    7. הן לא מוכרות לארץ (אמזון שולחת ספרים וכדומה אבל משחקים וקונסולות הם לא שולחים לארץ). יש חנויות ששולחות לארץ כמו החנות של הקנדים וכו' אבל המשלוח בהן תמיד יקר וגם תשלם בטוח מכס (שזה 33% ממחיר המוצרים).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    אני קניתי דרך איביי, המוכר ציין שזו מתנה ולא רשם שום מחיר, מכס פתחו אתה החבילה והייתי צריך לשלם 370 שקל, אז זה תקח בחשבון.
    שילמתי 40 דולר בשביל המשלוח ולקח שבועיים, לא תמצא יותר טוב מזה (אפילו שבוע למי שגר במקום שהוא פחות חור מאיפה שאני גר).
    מה עוד אני יכול להגיד.. קח בחשבון שאתה כנראה הולך לשלם 400 דולר בשביל הקונסולה עם משלוח באיביי ושהמכס יפתח וידע במה מדובר..אז העניין הזה יקר מאוד.

דרקאו, יש לך איזה חנות או מוכר ספציפי שאולי מוכר משחקי Wii במחיר סביר להמליץ עליו?
    !Cheerio
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הנה קישורים לחבר'ה שקניתי מהם בחודשיים האחרונים. כולם היו ממש אחלה ובזול (אין לי מושג אם הם מוכרים משחקי WII אבל אתה מוזמן לבדוק).
    קישור 1
    קישור 2
    קישור 3
    קישור 4
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    תודה רבה לכולם, עכשיו יש לי עוד שאלה קטנה
    זה קריטי אם אני אקנה Pal? כי יש את העסקה הזאת
    http://cgi.ebay.com/Nintendo-Wii-wit...QQcmdZViewItem
    שהיא לא רעה בכלל, ואני מתקשה למצוא דברים יותר טובים למרות שחרשתי על האי ביי
    יש רק 2 בעיות
    זה PAL, מה אני יעשה עם משחקים? למישהו יש פה פאל? מאיפה אתה קונה משחקים? זה בטח נדיר יותר למצוא, לא יודע מה לעשות
    וגם אני רוצה 2 נונצ'קואים, בשביל מולטיפלייר במשחקים כמו MK ארמגדון

קיצר אני חושב לקנות את זה אבל מפחד, אני אשמח לשמוע את דעתכם בנושא

עריכה: מצאתי עוד עסקה ממש טובה
    http://cgi.ebay.com/Ultimate-Wii-Bun...QQcmdZViewItem
    בבקשה תסתכלו ותעזרו לי לבחור.. מה שאתם רואים פה זה NTSC, מחיר פשוט מדהים
    אבל משומש :\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עזוב אותך מאירופאי, בדר"כ הם מקבלים את המשחקים הטובים באיחורים משמעותיים שמגיעים לחודשים... שבזמן הזה מחיר של האמריקאי כבר יורד
    הNTSC המשומש שם לא שולח בכלל לישראל, ולא הייתי ממליץ להזמין משומש, אתה כבר לוקח מספיק סיכונים בזה שאתה מזמין באיביי ומחול,לא צריךלהוסיך צרות, מה גם שזו לא עיסקה כזו טובה זה עכשיו 345 וזה 18 שעות לפני הסוף..זה בקלות עוד יכול להגיע למעבר ל 400 ואז בכלל לא יהיה שווה.
    את הווי שלי בלי משחקים נוספים ניצחתי עם ביד של 325
    !Cheerio
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    נכתב במקור על ידי Grimgoil
    עזוב אותך מאירופאי, בדר"כ הם מקבלים את המשחקים הטובים באיחורים משמעותיים שמגיעים לחודשים... שבזמן הזה מחיר של האמריקאי כבר יורד
    הNTSC המשומש שם לא שולח בכלל לישראל, ולא הייתי ממליץ להזמין משומש, אתה כבר לוקח מספיק סיכונים בזה שאתה מזמין באיביי ומחול,לא צריךלהוסיך צרות, מה גם שזו לא עיסקה כזו טובה זה עכשיו 345 וזה 18 שעות לפני הסוף..זה בקלות עוד יכול להגיע למעבר ל 400 ואז בכלל לא יהיה שווה.
    את הווי שלי בלי משחקים נוספים ניצחתי עם ביד של 325
    נופ המשומש זה 249 דולר
    אמריקאי, עם 2 ווימוט 2 נונצ'ק 2 שלטים של גיימקיוב
    זלדה טווילייט פרינסס לווי ו-5 משחקי גיימקיוב שאני רוצה כמו פייפר מריו ומטרויד
    זה עסקה שווה בטירוף, חוץ מהקטע שזה משומש... אם זה במצב טוב אז אין לי שום בעיה אבל זה קצת סיכון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עדיין, הוא לא שולח לישראל וזה ביד שנגמר עוד יותר מיום, המחיר יעלה.
    !Cheerio
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    נכתב במקור על ידי Grimgoil
    עדיין, הוא לא שולח לישראל וזה ביד שנגמר עוד יותר מיום, המחיר יעלה.
    שאלתי אותו אם הוא יכול לשלוח לישראל, נראה כשהוא יענה לי
    ואם לא אני אדאג שהוא ישלח למישהו שאני מכיר ושישלחו לי את זה פה לארץ

הנה עד אחד נחמד
    http://cgi.ebay.com/ULTIMATE-BUNDLE-...QQcmdZViewItem
    זה חדש, וזה זול רצח
    למרות שאני עדיין מעדיף את המשומש... זה כבר מגיע בדיוק עם הדברים שאני רוצה, זה חבילה ממש מושלמת בשבילי, אני אקח עוד 2 משחקים ויספיק לי בנתיים
    שתף ב-Google+

הרשמה