תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    דסי ואני חזרנו בזה הרגע מכנס עולמות בחולון, עוד יומיים וקצת של דוכן (מעבר לשלושה שעברנו בביגור). רגלנו עייפות ואישית אשמח לאכול משהו שאיננו מבוסס ג'אנק פוד, אבל אנחנו בחיים!
    ומכרנו כשבעה (!) עותקים של Once upon a time - דסי מעבירה את ההתלהבות שלה מהמשחק באופן מדבק במיוחד.

כמעט כל דבר מתורגם לעברית שהבאנו לדוכן אזל לנו בסוף הכנס, וזה סימן מצוין. כמי שהצטרף לכל העסק פשוט בשביל לקדם מ"ת בעברית, אין מרוצה ממני. (וגם קניתי שני משחקים חדשים, אז כאילו, בכלל. אחחח, ריח הפלסטיק!)

מישהו היה בעולמות?
    ובכלל, איך היה כאן בזמן שלא הייתי? התנהגתם יפה? מישהו כבר המציא איזו תעצומה חדשה? נו, מה קורה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    היה בתכנון שלי להגיע לכנס, עד שהסתבר שלאבא אין כוח להסיע, ולקחת רכבת+אוטובוס+רגליים בשביל כנס לא יותר מידי מעניין, לא שווה את זה. חבל לי על הרצאת הששאו"ק שהפסדתי ופילקים, אבל זהו.
    אני זוכר לטובה את Once Upon A Time ממפגש הפונדק הראשון. אני עדיין חושב שהדרך היותר משעשעת למשחק היא לנסות לסיים את הקלפים כמה שיותר מהר, ולא באמת לנסות ליצור סיפור.
    ומה קנית?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    היינו ואף קנינו (משחקים, וגם קצת רובוטריקים) - אם כי לא את Once upon a time, פשוט כי את זה הצלחת לשכנע אותנו לקנות כבר באייקון האחרון.
    (ויש להודות שמאז הוא עוד לא יצא הרבה מהקופסא...אבל כשכן, היה משעשע)

מה שכן, אני חייב לציין שמבחר המשחקים (גם אצלכם וגם, רחמנא ליצלן, אצל המתחרים ההם) היה הפעם קצת פחות מרשים מהמבחר באייקון - אולי כי הדוכנים יותר קטנים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    מה זה once upon time. הבנתי שזה סוג של משחק קלפים, אבל על מה? ואיך לא ידעתי על זה?

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    בקצרה. פירוט אח"כ אם לא יענו במקומי:
    ONCE UPON A TIME
    במשחק זה יוצרים השחקנים סיפור אגדה, תוך שימוש בקלפים המציגים מאפיינים מתוך אגדות. אחד השחקנים הוא המספר, היוצר את הסיפור מתוך המרכיבים המופיעים על הקלפיו שבידו. הוא מנחה לנתב את העלילה לסיום לפי הקלפים. השחקנים האחרים מנסים להפריע למספר, ו"לגנוב" ממנו את הסיפור, כך שאחד מהם יהפוך למספר החדש. המנצח הוא זה שמצליח להפטר מכל הקלפים שבידו,ולסיים בקלף "והם חיו באושר ועושר".

כמובן, זמין לרכישה באתר כוכבי כסף.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    זיפנאב: קניתי את Fury of Dracula, משחק שבו אחד השחקנים משחק את דראקולה וצריך לברוח ברחבי אירופה משאר השחקנים, תוך שהוא משאיר להם הפתעות לא נעימות בדרך. אני קורא את החוקים עכשיו, והוא נראה מאוד מבוסס על תחכום של השחקנים, ובינתיים עוד לא ראיתי כמעט שום דבר שמבוסס על מזל, חוץ משליפת קלפים פה ושם.
    קניתי גם את Arkham Horror, כי מרוב שהמלצתי עליו לאנשים בכנס, בסוף לא יכולתי לחזור הביתה בלעדיו. זה משחק שיתופי שבו כולם צריכים לעבוד ביחד כדי לסגור את השערים החוץ-מימדיים שנפתחים ברחבי העיר ארקהם, דרכם יוצאות תפלצות שלא מן העולם הזה ומטרפות את דעתם של גיבורינו. הוא גם מיוחד בכך שאפשר לשחק אותו סוליטר, רק אני מול הלוח. עוד לא קראתי את החוקים.

flicker - בהחלט, זה בגלל שלעולמות באנו בכוונה (כמו המתחרים ההם) עם דוכנים קטנים. לא ציפינו שיהיה בכלל ביקוש למשחקי תפקידים באנגלית, למשל, אז הבאנו בעיקר עברית (לא מספיק עותקים, מסתבר), וכמה ממשחקי הקופסא הבולטים, וספרי קריאה. באייקון יהיה שוב פעם כמה מטרים טובים של דוכן, אם ירצו כוחות האור.

Once Upon a time הולך כמו שאומר התיאור, רק שזה יותר מגניב מכפי שהתיאור (היבש משהו) אומר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    Arkham Horror מאוד מוצלח (לפחות למי שאוהב משחקי שיתוף-פעולה, ויש לו 4+ שעות להשקיע...) - מחר אנחנו הולכים לשחק בו לראשונה עם 3 שחקנים, ואני מקווה שהפעם המפלצת המרושעת לא תטרוף אותנו.

אני סקרן לגבי fury of dracula - והשאלה העיקרית היא עד כמה הוא מסובך - כי הבנתי שעדיף לשחק בו עם 3-4 שחקנים, ובשביל לשכנע עוד 2 שחקנים לשחק, אני צריך להיות מסוגל ללמד אותם את ההוראות בקלות יחסית...
    שתף ב-Google+

הרשמה