תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    האם כרטיס Wii Points Card מאמריקה יכול להביא Wii points אם הקונסולה היא אירופאית?
    אני צריך תשובה בהקדם האפשרי
    עוד שאלה, מה עדיף: Wii Points Card או Gaming SD Memory 1 GB בשביל ה Wii?
    אחותי פשוט עוזבת את ניו יורק בסופשבוע ואם אני מתכוון לקנות Wii בארץ אז אולי לפחות אקבל מתנה שימושית...

תודה מראש למי שיכול לעזור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    הייתי הולך על הכרטיס זיכרון...( למרות שהשטח שב-wii הוא די מספק)..
    פשוט אפשר לקנות wii points דרך הקונסולה מתי שאתה רוצה... וכרטיס זיכרון קשה למצוא בארץ...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי HealingAura
    האם כרטיס Wii Points Card מאמריקה יכול להביא Wii points אם הקונסולה היא אירופאית?
    אני צריך תשובה בהקדם האפשרי
    עוד שאלה, מה עדיף: Wii Points Card או Gaming SD Memory 1 GB בשביל ה Wii?
    אחותי פשוט עוזבת את ניו יורק בסופשבוע ואם אני מתכוון לקנות Wii בארץ אז אולי לפחות אקבל מתנה שימושית...

תודה מראש למי שיכול לעזור

לא, לא עובד... מנסיון אישי כואב... הכרטיסים האלה חסומי איזורים ...
    ובנימה זו, אם למישהו יש מכשיר אמריקאי ומעוניין לקנות ממני 2000 נקודות, אז שישלח לי הודעה...
    טיפ אודטה קצר, אם יש לכם מכשיר אירופאי ואתם רוצים לקנות נקודות בכרטיס אשראי אז תעבירו את המדינה לאוסטרליה משום שבין כל המדינות האפשריות, זה יוצא הכי זול שם... רק אל תעשו את זה אם יש לכם עדיין נקודות שלא השתמשתם בהם במכשיר משום שהן ימחקו.

ביחס לכרטיס זכרון, כל SD עובד אותו דבר... אתה יכול לקנות כרטיס של ג'יגה בכלום כסף היום בארץ, זה לא משהו ששווה להביא מחו"ל.

אקיצר, אחותך צריכה לחזור בידיים ריקות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    שוב תודה...
    טיפ אודטה שימושי ביותר ^^
    אני מתכוון לבקש ממנה classic controller כי הבנתי שאין הבדלים בין המכשירים לגבי ה controllers ולא ראיתי חנות שמוכרת את זה בישראל במחיר סביר (אם בכלל).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    כן הClassic Controller אמור לעבוד בסדר בכל העולם, אבל טיפ אודטה שני מתייחס לזה שעדיף לקנות גיימפד של גיימקיוב משום שהוא אמור לעבוד עם רוב המשחקים של הVC (אם לא כולם, אבל אני לא בטוח בזה) ובנוסף הוא נותן לך לשחק במשחקים של גיימקיוב מה שאתה לא יכול לעשות עם הClassic Controller.
    שתף ב-Google+

הרשמה