תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 99
    שלום חברים!

כידוע לכם, אני, תומר, מספר אישי 1337 (), נולדתי וגדלתי בתוככי קהילת ה-FEAR של אתר Vgames. בזמן האחרון שמתי לב כי קהילת המשחק המוצלחת הזאת, שהתברכה עם חומר אנושי כה משובח, בוגר ואיכותי, הוזנחה במקצת.

אני מעוניין, בתור פרוייקט אישי, לשאול אתכם, חברי הקהילה, האם יש משהו שאתר Vgames יכול לספק לקהילה, החל מטורנירים נושאי פרסים ועד לתחרויות קומיקסים, ציורים וכן הלאה.

אשמח לקבל פידבקים מחברי קהילה, אתם יודעים שאיכפת לי.

שלכם באהבה גדולה,
    תומר אהרונסון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    עיר
    באר שבע
    תומר ראיתה שאני פתחתי נושא דומה שקהילת fear מוזנחת ואני אמרתי שאני רוצה לזנק אותה שתהיה קהילה מוצלחת . ואני מציע את עצמי לנהל את קהילת fear ואני מבטיח לפרסם אותה כל שיותר . ובוא נגיד ככה שאני קצת עצוב כזה עצבני בגלל שקהילת fear מוזנחת וצריך לזנק אותה ורוב האנשים עסוקים בלימודים והם צודקים הלימודים קודם לכל כי בלי לימודים אין הצלחה . ואני מציע שאניו אתה נזנק את קהילת fear לקהילה טובה . שהיה לך יום טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    תשמעו אמרתי את זה בעבר ואני חוזר על זה שוב תיתנו לתמיר את התפקיד הוא ממש מוכן להשקיע אני מכיר אותו ואני יודע שהוא תמיד ימצא זמן למשחק אז בבקשה תחשבו עליו ברצינות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי gil111110
    תשמעו אמרתי את זה בעבר ואני חוזר על זה שוב תיתנו לתמיר את התפקיד הוא ממש מוכן להשקיע אני מכיר אותו ואני יודע שהוא תמיד ימצא זמן למשחק אז בבקשה תחשבו עליו ברצינות
    גיל תודה ואני באמת מוכן להיות מנהל קהילה טוב ולהשקיע במשחק ואני באמת אוהב את המשחק fear ואני מוכן להשקיע .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אוקיי.
    אני חושב שלקהילה פשוט חסרים אנשים קבועים. בין אם אלה חברים בפורום ובין אם אלה שחקנים בשרתים. בשרתים יש יותר אנשים, שמשום-מה לא מודעים לפורום, למרות שהכתובת מופיעה בשם של השרת, בתיאור שלו, בהודעת השרת ובפרסומת שאני משתדל לכתוב תמיד לפני שאני מתנתק.
    אין לי מושג מה יכול למשוך עוד אנשים. טורנירים? אולי. פרסים? יש מצב, למרות שאני יודע שאני לא הייתי מצטרף רק בגלל שיש פרסים. תחרויות למיניהן (שלא במסגרת המשחק עצמו) - יש מצב, אבל פשוט אין לי רעיונות לכאלה דברים. אין לי מספיק נסיון בפרסום כדי לדעת מה מושך אנשים להירשם.
    בינתיים הרעיון היחיד שעולה לי בראש זה טורניר שבועי. אפשר, נגיד, בכל שבוע לעשות טורניר של נשק אחר (טורניר רימונים? בהחלט נשמע נחמד). למרות שיהיה יותר נוח אם השרת יהיה מקונפג לנשק ספציפי, אפשר לארגן טורניר גם בלי זה, ולפסול/להעיף את מי שמשתמש בנשק אחר.

כשאני חושב על זה עוד קצת, אולי הבעיה היא ש-FEAR פשוט לא קיבל מספיק פרסום בארץ. אני יודע שכשיאיר שיחק ב-FEAR במהלך שיעור מחשבים, אף אחד לא הכיר את המשחק. גם כשתלמידים מי"א הגיעו וראו את המשחק הם שאלו מה זה. אבל זה קצת מוזר, כי אני זוכר ימים שבהם שני השרתים היו מלאים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    עיר
    באר שבע
    אתה צודק fear אין לו מודעות בארץ אף ילד לא מכיר את המשחק אולי קצת ילדים מכירים כמונו שאנחנו קהילה קטנה שצריך להרחיב אותה ולהביא כמה שיותר ילדים אנימ נסה להביא הרבה ילדים לקהילה .
    שתף ב-Google+

קהילת FEAR ידעה ימים טובים מאלו.

הבעיה היא כיום בחוסר ההפעלה בקהילה עצמה - דבר שאני הולך לשים עליו דגש בזמן הקרוב. טורנירים, פעילויות מקוונות (אולי מפגשים?) ועוד היד נטויה. לא חסרים לי רעיונות לפיתוח, זה בא לי מאוד בקלות.

בסופו של יום קהילה היא אנשים. היא לא דפים או הודעות, אלא האנשים שיוצרים אותה ואת ההווי החם והשמח שמושך אנשים נוספים להתחבר למערכת הפורום. מאסתי מחוסר הרצון לקרוע את השרתים (ושתמשים אחרים! XD), כמו שהיה בתקופה שהסתובבתי פה יותר (כיום פחות עקב אילוצים של אנשים מבוגרים!).

אשמח לקבל כל הצעה, לא חשוב כמה מטופשת אתם חושבים שהיא.

דרך אגב, משתמשים שחושבים כי הם מסוגלים לנהל את הקהילה, ויכולת ההתבטאות שלהם מעולה, בוגרים, אחראיים, בעלי מוטיבציה ורצון עצום לקחת חלק בניהול קהילה בעלת שניים משרתי המשחק הכי ידועים בישראל - מוזמנים לשלוח לי הודעה לדוא"ל בכתובת sunny@vgames.co.il

אז מה אתם אומרים, טורניר רימונים באמצע שבוע הבא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    עיר
    באר שבע
    כן אחי אני יהיה המארגן של הטורניר של הרימונים בסדר ? אני יכול לארגן משהו

נ.ב
    אני שלחתי לך את ההצעה שלי להיות מההל קהילה ואני לדעתי מספיק בוגר ואחראי
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Tamir 72
    כן אחי אני יהיה המארגן של הטורניר של הרימונים בסדר ? אני יכול לארגן משהו

נ.ב
    אני שלחתי לך את ההצעה שלי להיות מההל קהילה ואני לדעתי מספיק בוגר ואחראי
    יש פתגם ביהדות שאומר "הצדיק יעיד על עצמו?".
    בין אם אתה בוגר ואחראי, תן לאחרים לקבוע. :smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    אני חלק מהקהילה הזאת מההתחלה ממש, לדעתי הקהילה הוזנחה בזמן האחרון מארבע סיבות:

1. הצוות: בלי לפגוע באף אחד כמובן, אבל עיקר הצלחתה של הקהילה הזו לפני כמה חודשים נבע מצוות מעולה, שכלל מנהל שהשקיע כל כך הרבה מזמנו, sunny.
    הבעיה הכי גדולה שאף אחד לא הצליח למלא את החלל ש-sunny השאיר.
    גם צוות האדמינים כמעט ולא פעיל, להבדיל ממני SilenTao Shayze שבזמנו שיחקנו די הרבה.
    2. שחקנים וותיקים: השחקנים הוותיקים כבר לא משחקים כל כך הרבה כדוגמאת SilenTao Shayze ואנוכי... אני אישית קצת נמאס לי מהמשחק.
    3. שחקנים חדשים: כמעט ולא רואים שחקנים חדשים ומבוגרים שיקחו יוזמה בקהילה הזו.
    4. אין קלאנים!: חוץ מהקלאן שלי (CRi) עם כל הכבוד ל-BlaZe החמודים, לא קמו קלאנים תחרותיים ורציניים. וכמו ששי אמר לי פעם ואכן צדק, קלאנים הם מה שמחזיק קהילות.

פתרונות מוצעים:
    1. יש לחפס מנהל מבוגר, שיש לו זמן ומוכן להשקיע, אנ לא רוצה לנהל את הקהילה (גם לא יודע אם אני מתאים כמובן) אבל כבר אמרתי את זה לתומר (והוא לא לקח את הצעתי) אני מוכן לעזור לכל מנהל שהוא יבחר, אני גם מוכן לעזור כאדמין כמה שאני יכול.
    2. בסוגיית שחקנים ותיקים אין הרבה מה לעשות כמובן.
    3. לפרסם את הקהילה... בזמן שתומר ניהל הוא עשה עבודת פירסום מעולה, לדעתי יש להכין עוד כתבה שתתפרסם ב-YNET (יש רעיון לכתבה אבל... ).
    4. ליצור קלאנים כמובן! כל אחד שפתח קלאן, תמיד הצעתי לו את עזרתי... אני כבר מנהל את CRi יותר מחצי שנה ויש לי נסיון טוב בכל הקשור לקלאנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    טורניר רימונים ? לאלאלאלא >_>
    אתה לא רציני :פ
    קודם כל מנהל בקהילה זה לא הבעיה.. זה לא כאילו שצריך מישהו שינעל דיונים וידאג שלא יהיה ספאם, מאחר וזה מה שמנהל קהילה עושה, הבעיה היא פשוט בחוסר סיבה לילדים לבוא לפורום עצמו אם יש להם פשוט את השרת מישחק שמה.
    ואתה לא יכול להביא אנשים בלי קשר להיותך מנהל ? או לארגן טורנירים ? :ם
    ציינתי לך גם את זה כבר מקודם, ולא הגבת, מנהל קהילה, אדמין, צריך לתת רושם רישוני טוב על האתר, על הצוות, על האחראים, הגבת לתגובה שאומרת לך להקטין את החתימה בעצבים.. כבר שאלתי, אם מישהו היה מקלל אותך במשחק מה היית עושה ?
    אותי שום דבר מהדברים האלה היה מושך לקהילה, וזה גם לא מה שמשך אותי מהתחלה, אני תמיד נותן צ'אנס, ביקור לקהילה אחרי שפגשתי מישהו אחלה בשרת עצמו ואמר לי עליה, וואלה, אם יש שם כאלה אחלה אנשים שווה ליראות :ם
    ככה זה הלך איתי כששיחקתי אם deadeye כמה פעמים ואמר לי על הקומיקס פ.ח.ד פה
    (nurglizer)
    בכל מיקרה אני מדבר בשם עצמי.

עריכה : אה סליחה תמיר לא שמתי לב בקשר לזה שכן הגבת :ם
    אבל התשובה הנכונה זה שאם במישחק יקללו אותך תשים סמיילי מחייך ותסכים D:
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    עיר
    עמק הירדן
    אוווווו.... תראו מי ירד ממגדל השן שלו כדי לנופף לפשוטי העם מהחלון של הכרכרה ולפזר לעברם מטבעות...
    נו, אני לא יכול להישאר כועס עליך XD

העניין ב-FEAR הוא חוסר העניין בו. משתמשים רבים מפסיקים לשחק בגלל החדגוניות שבו - אותן מפות, אותם מצבי משחק...
    הפעם האחרונה ששינו את "ההודעה היומית" היתה כשיצאה גרסה 1.08
    מילא שאין מודים - אני יכול לספור על יד אחת (וגם על אצבע אחת) את השרתים שמציעים מפות חדשות. *מה? שרת Coop? איפה?!*

אני תמיד שמח לתרום לקהילה, אבל נעלי האדמין גדולות עלי, היות ואני יכול להתחבר לרוב רק בסופ"שים.
    בקיצור, ההצעה המטופשת שלי היא להקים שרת Coop Warfare.
    וגם...
    - להפיח קצת חיים בהודעה שבשרתים (זו שמופיעה בזמן הטעינה), להזמין דרכה שחקנים לפורום ולהודיע על טורנירים.
    - בשרת של קלאן Bro יש בסופי שבוע מפות Custom. זה רעיון לא רע. לא יזיק גם מדריך על יצירת מפות כאלה.
    - לנסות קצת מצבי משחק שונים בשרתים ולראות מה מושך אנשים.
    - לספר בדיחות שוביניסטיות. אנחנו לא מנצלים מספיק את העובדה שאף בחורה לא משחקת FEAR.
    - לגרום לדני להעמיד פנים שהוא בחורה כדי למשוך שחקנים לפורום.
    - להתנצל בפני דני על ההשפלה ולפצות אותו בעזרת פרחים ושוקולד.
    - להפסיק לכתוב.
    ".I felt guilty once but she woke up halfway through"
    Glenn Quagmire -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Lithium
    אני חלק מהקהילה הזאת מההתחלה ממש, לדעתי הקהילה הוזנחה בזמן האחרון מארבע סיבות:

1. הצוות: בלי לפגוע באף אחד כמובן, אבל עיקר הצלחתה של הקהילה הזו לפני כמה חודשים נבע מצוות מעולה, שכלל מנהל שהשקיע כל כך הרבה מזמנו, sunny.
    הבעיה הכי גדולה שאף אחד לא הצליח למלא את החלל ש-sunny השאיר.
    גם צוות האדמינים כמעט ולא פעיל, להבדיל ממני SilenTao Shayze שבזמנו שיחקנו די הרבה.
    2. שחקנים וותיקים: השחקנים הוותיקים כבר לא משחקים כל כך הרבה כדוגמאת SilenTao Shayze ואנוכי... אני אישית קצת נמאס לי מהמשחק.
    3. שחקנים חדשים: כמעט ולא רואים שחקנים חדשים ומבוגרים שיקחו יוזמה בקהילה הזו.
    4. אין קלאנים!: חוץ מהקלאן שלי (CRi) עם כל הכבוד ל-BlaZe החמודים, לא קמו קלאנים תחרותיים ורציניים. וכמו ששי אמר לי פעם ואכן צדק, קלאנים הם מה שמחזיק קהילות.

פתרונות מוצעים:
    1. יש לחפס מנהל מבוגר, שיש לו זמן ומוכן להשקיע, אנ לא רוצה לנהל את הקהילה (גם לא יודע אם אני מתאים כמובן) אבל כבר אמרתי את זה לתומר (והוא לא לקח את הצעתי) אני מוכן לעזור לכל מנהל שהוא יבחר, אני גם מוכן לעזור כאדמין כמה שאני יכול.
    2. בסוגיית שחקנים ותיקים אין הרבה מה לעשות כמובן.
    3. לפרסם את הקהילה... בזמן שתומר ניהל הוא עשה עבודת פירסום מעולה, לדעתי יש להכין עוד כתבה שתתפרסם ב-YNET (יש רעיון לכתבה אבל... ).
    4. ליצור קלאנים כמובן! כל אחד שפתח קלאן, תמיד הצעתי לו את עזרתי... אני כבר מנהל את CRi יותר מחצי שנה ויש לי נסיון טוב בכל הקשור לקלאנים.
    לי למשל יש הרבה זמן לנהל את הקהילה ואני מספיק גדול ואני גם משחק הרבה או והקלאן שלך הוא הקלאן לדעתי הכי טוב במשחק הקלאן שלך תותח . אז מקווה שתעשו בחירה נכונה ומקווה שתבחרו אותי
    אה וחביח אני הגבתי לך בתגובה שאמרתה מה תעשה שיקללו אותי במשחק הגבתי לך .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    אה סליחה תמיר לא שמתי לב בקשר לזה שכן הגבת :ם
    אבל התשובה הנכונה זה שאם במישחק יקללו אותך תשים סמיילי מחייך ותסכים D:
    אבל על זה שקראת לי חביח לא סולח >:ם

ד'א אתה אף פעם לא מגיב במישחק, כשאני אומר היי או משהו ;[
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    עיר
    באר שבע
    חחח כי אני משחק אני מרוכז במשחק בגלל זה אני לא אוהב לדבר עם אנשים אבל אני רואה את ההודעות שלך ואת של כולם. חח hivih אחי מצטער הנה עכשיו רשמתי באנגלית יותר טוב . אה ואם יקללו אותי אני לא יגיב כי אני יודע מה החוקים שאסור לקלל אבל אם אני היה אדמין אז אני יגיד לו שאסור לקלל באנגלית ואם הוא ימשיך קיק לפנים אני יתן לו . שהיה לך לילה טוב אחי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    הייתי אומר שלשנות מצבי משחק פעם, פעמיים ביום בשרת יוסיף קצת תיבול לשרת, שכמעט ותמיד יושב על Control. עוד רעיון, שכבר נשמע כאן, הוא פרוייקט מפות משחק תוצרת הקהילה, שיכול בהחלט למשוך עוד שחקנים אם המפות יהיו מספיק מושקעות ומגוונות.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    עיר
    באר שבע
    אה אתם יודעים מה אפשר לעשות חבר שיחק בשרתים אחרים במשחק והוא ראה שהם משחקים על דגלים שהם לוקחים ומעבירים את הדגלים אני מקווה שאפשר לעשות את זה בשרת שלנו . לדעתי עם השרת יהיה עם לקחת דלגים מקבוצה אחרת זה יהיה קטלני וכיף אני מציעה לעשות את זה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    ברור שאפשר
    אבל תמיר זה מאוד מאוד יקל עלינו לקרוא את מה שאתה כותב אם תכתוב נורמלי
    ולפני שאתה עושה שלח תגובה תבדוק קודם אם אין לך שגיאות דקדוקיות או תחביריות או סתם טעויות בהקלדה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    תמיר אתה מדבר על CTF (capture the flag) X הX זה סתם כדי לסר את הסוגריים
    כן זה אחלה מוד שמחייב שיתוף פעולה כדי לנצח
    גם טורנירים של סתם קבוצות במוד הזה יכול ליהיות נחמד
    לפתוח שני חדרים בונט לחלק את מי שרוצה להשתתף לקבוצות כל קבוצה בחדר משלה בונט ומשחקים
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    אבל אפשר גם לרמות ולהכנס לחדר של הקבוצה השניה
    שתף ב-Google+

הרשמה