תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    הגארדית מתרגשת מבחירתה במקום ה-16 של הדרפט על-ידי הליברטי: "חלמתי לשחק במדיסון סקוור גארדן". סוכנה, ג'יי. די: "אני מניח שהיא תפתח בחמישייה"

"אני מוכנה ל-WNBA", כך אמרה שי דורון לאחר שנבחרה אתמול (רביעי) במקום ה-16 בדרפט של ליגת הנשים הטובה בעולם על-ידי הניו-יורק ליברטי.

דורון, שהשלימה את לימודיה במכללת מרילנד ואף זכתה בתואר עם הקבוצה בעונה שעברה, תנסה להשיג חוזה במחנה האימונים של הקבוצה מהתפוח הגדול.

"אני כל-כך שמחה, אני רועדת מרוב התרגשות", הוסיפה דורון, "גדלתי וחלמתי לשחק במדיסון סקוור גארדן ואני לא יכולה לחכות".

"ברנדה (פריז) מאמנת גדולה, שיחקתי עם שחקניות כישרוניות מאוד", הוסיפה הגארדית על עונותיה במרילנד, "למדתי הרבה במכללה. להגיע מהמקום ה-8 ב-ACC ועד לזכיה באליפות בהחלט תרם לי".

ג'יי. די, הסוכן של דורון אמר ל-ONE: "היא מאוד מרוצה, זהו התסריט הטוב ביותר עבורה משום שהוריה חיים כאן (בניו יורק) ובשבילה זוהי חזרה הביתה. אני מניח שהיא תפתח בחמישייה. היא יכולה עכשיו לקחת הפסקה אך כמו שאני מכיר אותה, היא תמשיך להתאמן לקראת הקיץ".

עונת ה-WNBA נמשכת שלושה חודשים כך שדורון יכולה בסיום העונה להצטרף לקבוצה באירופה, או אפילו לקבוצה בישראל.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    בהצלחה לשי דורון!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    שתעבור את המחנה אימונים בשלום ותגיע לWNBA
    שתף ב-Google+

הרשמה