תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מה דעתכם על ביג שואו?

מדרגים
9. אין באפשרותך להצביע בסקר
 • מתאבק אדיר, צריך אותו בחזרה בWWE!

  4 44.44%
 • סתם מתאבק עם נתונים מרשימיים, וזהו בערך!

  2 22.22%
 • אחר!

  3 33.33%
תוצאות 1 עד 6 מ 6
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057
  שמו האמיתי הוא פול וויט . הוא החל להתאבק בשנת 95 כאשר הצטרף ל WCW תחת השם ``דה ג`יינט`` (הענק) . הוא היה תחת ניהולו של ג`ימי הארט והיה חלק מקבוצה בשם הדאנג`ן אוף דום . בשנת 95 ניצח את הולק...



  - שם: פול ווייט
  - תאריך לידה: 8.2.1971
  - עיר: מתגורר כעת בטמפה, פלורידה
  - מצב משפחתי: נשוי
  - גובה: 2`7
  - משקל: 493 פאונד
  - אומן ע"י: לארי שארפ
  - שנת בכורה: 1994
  - גימיקים שונים: "הענק", ביג נאסטי, "השואוסטר"
  - פינישר: צ`וקסלאם, פיינאל קאט


  תארים:

  - אלוף העולם במשקל כבד WCW
  - אלוף הזוגות WCW
  - אלוף ה- WWF
  - אלוף הזוגות של WWF
  - אלוף ההארדקור של WWF
  - אלוף ארה"ב של WWE




  פול וויט למד באוניברסיטת וויצ`יטה סטייט, שם היה שחקן כדורסל של בית הספר.

  לאחר שהתאמן בפאוור פלנט, וויט עשה את הופעת הבכורה שלו בWCW ב1995. בעיקרון, הוא נבנה כבנו של אנדרה הענק, כדי שבWCW הוא ינקום בהאלק הוגאן בשם "אביו". הוא הופיע מספר פעמים בצד-הזירה על מנת להפריע להוגאן, שהבולטת שבהם הייתה בבאש אט דה ביץ` 1995. וויט החל להופיע כג`יאנט, והיה חבר בדנג`ן אוף דום של קווין סליבאן.

  ב29 באוקטובר 1995, אחרי מירוץ משאיות מפלצתי, ששם וויט נפל מראש הגג של ג`ו לואיס ארינה, הוא ניצח את האלק הוגאן בדטרויט על מנת לזכות באליפות העולם של הWCW, במסגרת הPPV של ליל כל הקדושים. הוא ניצח את הקרב הזה בפסילה, מכיוון שהמנג`ר של האלק הוגאן, ג`ימי הארט, הכה את ג`יאנט עם המגפון שלו. מה שהתברר, ג`יאנט זכה בתואר למרות הפסילה בגלל שהארט חתם לפני הקרב על חוזה שהתואר יכול להחליף ידיים|סהדגש| גם בפסילה בקרב הזה. וכשהארט עכשיו המנג`ר של וויט, זכייתו של ג`יאנט בתואר נמשכה שבוע בלבד, עד ששללו ממנו את התואר.

  הזכייה השנייה של ג`יאנט בתואר הגיעה כשהוא ניצח את ריק פלייר באפריל 1996. כאלוף, הוא ניצח את סטינג בWorld Wrestling Peace Festival. באוגוסט, הוגאן ניצח את ג`יאנט ברוד ווילד, כדי לזכות מחדש בתואר. שבועות ספורים אחרי הפסד התואר שלו, ג`יאנט איחד כוחות עם הוגאן והפך להיות עוד אחד מכוכבי הWCW שהצטרפו לNWO.

  כחבר הNWO, ג`יאנט ניצח בטאל רויאל של 60 אנשים במסגרת "מלחמת העולם 3". אולם, כש1996 התקרבה אל סופה, ג`יאנט מצא את עצמו מחוץ לNWO, לאחר שהותקף והוכה ע"י חבריו לקבוצה והוליווד האלק הוגאן בעצמו.

  אבל, הוא חזר לקבוצה במסגרת הפיצול של הNWO, של הNWO וולף-פאק והNWO הוליווד. הוא החליט להתחבר מחדש עם הוגאן, ונכנס לNWO הוליווד.

  ב17 במאי 1998, ג`יאנט התחבר עם סטינג והם ניצחו את האאוטסיידרס כדי לזכות באליפות הזוגות של WCW. אבל, בגלל ששני אלופי הזוגות היו בשני הצדדים של פיצול הNWO, הם נאלצו להיאבק אחד בשני על מנת להשיג את הבלעדיות של הNWO שלהם באליפות. וב28 ביולי, ג`יאנט התחבר עם סקוט הול, והם ניצחו את סטינג ואת שותפו, קווין נאש, כדי לזכות/לשמור על אליפות הזוגות.



  וויט עזב את הWCW לטובת הWWE ב1999.
  וויט גרם לנוכחות שלו להיות מורגשת במהלך קרב הכלוב של סטיב אוסטין-וינס מקמהן, בסט. ולנטיינס דיי. וויט הגיע ממתחת לזירה, וזרק את אוסטין מהכלוב אל הרצפה. זמן קצר אחרי, הוא החל להיקרא הביג שואו.

  ביג שואו יצא מהקורפורשן של וינס מקמהן, והתחבר עם מיק פולי, טסט וקן שמרוק על מנת להילחם בקורפורשן.

  במהלך הקיץ של 1999, ביג שואו התאחד עם אנדרטייקר, כחלק מהמיניסטרי של אנדרטייקר. טייקר ושואו התחברו על מנת לזכות באליפות הזוגות של הWWE.

  בסורבייבור סיריס 99, ביג שואו החליף את סטיב אוסטין הפצוע בקרב משולש נגד טריפל אייץ` והרוק, הוא ניצח בקרב כדי לזכות באליפות הWWE. זכייתו בתואר נמשכה עד ינואר, שם נוצח ע"י טריפל אייץ`.

  בחודש הראשון לשנת 2000, ביג שואו החל להתווכח על כך שהוא ניצח ברויאל ראמבל (ולא הרוק), ודרש שהוא יהיה חלק מהמיין איבנט של רסלמניה 2000. שיין מקמהן היה בצידו של ביג שואו בקרב רסלמניה (בקרב ניצח אלוף הWWE, טריפל אייץ`).

  לאחר פציעת ברך, הביג שואו נשלח לOVW על מנת לקבל "צורת קרב" בחזרה.

  שואו חזר ברויאל ראמבל 2001, אבל נראה "ללא צורה" יותר מתמיד. הוא היה מעורב בקרבות על תואר ההארדקור ברוב תחילת 2001. הוא גם התחבר עם בילי גאן וספייק דאדלי.

  כשהWWE התפצל לשני הרוסטרים, הביג שואו נבחר בדראפט לעבור לרו ופתח בפיוד קשה עם סטיב אוסטין, לאחר שבגד באוסטין והצטרף (בפעם השלישית) לNWO.

  כשעבר לסמאקדאון באוקטובר, הביג שואו מיד שם לעצמו כמטרה את אלוף הWWE, ברוק לסנר. ובסורבייבור סיריס, הוא קיבל מעט עזרה מהמנג`ר של לסנר, פול היימן, כדי לזכות בתואר.

  בארמגדון, ביג שואו ראה איך זכייתו בתואר מסתיימת בהפסד לקורט אנגל. ביג שואו פתח בפיוד עם אנדרטייקר, והתחבר עם א-טריין. יחד עם א-טריין, הם נאבקו באנדרטייקר בקרב הנדקיאפ ברסלמניה 19, את הקרב טייקר ניצח.

  אחרי שפתח בעוד פיוד עם ברוק לסנר, ביג שואו הפנה את תשומת-ליבו לאדי גאררו. למרות שגאררו השפיל את שואו, כשהאכיל אותו בבוריטו עם חומר-משלשל, הביג שואו הוא זה שצחק אחרון, כשניצח את גאררו בנו מרסי 2003 כדי לזכות באליפות ארה"ב.

  הביג שואו החזיק בתואר עד רסלמניה 20 (שם נוצח ע"י ג`ון סינה). זמן קצר אחרי, הביג שואו עזב לניתוח ברך.
  הוא חזר ביום גדול: במהלך קרב למברג`קס של אדי גאררו וקורט אנגל, הוא הגיע והטיל הרס על כל הרוסטר של סמאקדאון.

  אחרי קרב זוגות של ביג שואו/אדי גאררו נגד קורט אנגל/לותר ריינס, קורט אנגל ירד בביג שואו חץ מרדים, וגילח את ראשו. ובנו מרסי, ביג שואו ניצח את קורט אנגל, אך הפיוד הזה לא נגמר ואפילו אלוף הJBL ,WWE היה מעורב בפיוד הזה. גם ג`וי ג`יאובני, הדיווה שביג שואו היה מאוד קשור אליה, התערבה, כשאנגל חטף אותה.

  ביג שואו נלחם פעמיים על אליפות הWWE. תחילה בקרב משולש נגד JBL וקורט אנגל, שאת הקרב JBL ניצח הודות לעזרה של הקבינט. לאחר מכן, הפסיד לבראדשו בקרב כלוב עם חוטי-תיל.

  ברסלמניה 21, הוא נקרא לקרב סומו עם אלוף הסומו היפני, אקיבונו, את הקרב הזה שואו הפסיד.

  למרות ההפסד הזה, ביג שואו שוב היה קרוב להיות הטוען לכתר לאליפות הWWE (של ג`ון סינה), אך הפסיד בקרב מרובע בהשתתפות: אנגל, בראדשו ובוקר טי, לאחר שקורט אנגל ביצע עליו אנגל סלאם על שולחן.
  בהמשך עבר לראו וזכה עם קיין באליפות הזוגות.
  לאחר כהונה לא קצרה, השניים הפסידו לספריט סקוואד.
  וקין עשה היל טרן על שואו.
  לאחר פיוד קצר שואו עשה היל טרן משלו, ועבר לECW שם התאחד עם היימן וזכה באליפות הECW.
  באירוע הבזיוני דיצמבר טו ריממבר, שוא הפסיד את התואר לבובי לאשלי.
  לילה אחרי הוא הפסיד שוב, ויצא לחופשה ממנה לא חזר.
  כרגע לא נראה שאנראה אותו שוב בWWE, בעתיד הקרוב.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  29.11.2006
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  2,666
  לא מתאבק גדול אבל בהחלט אחד, שנותן אקסטרה עניין בעקבות הגודל שלו.
  הייתי רוצה לראות אותו שוב בWWE.


  שתף ב-Google+

 3. #3
  הוא סתם מתאבק עם נתונים מרשימים אבל במיוחד עם בטן גדולה.
  הי t bone יש לי משהו לתקן אותך ביג שואו שוקל יותר מ - 500 פאונד.


  קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  ביג שואו שוקל או 517 פאונד או 507 פאונד. זה בערך 226 או 230 קילו
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  13.01.2007
  עיר
  מדינת משטרה.
  הודעות
  1,642
  שיישב בבית וייקרא ספר..הוא מיצה את עצמו בהיאבקות..
  שתף ב-Google+

 6. #6
  נכתב במקור על ידי Disturbed
  שיישב בבית וייקרא ספר..הוא מיצה את עצמו בהיאבקות..
  הוא לא מיצה את עצמו אבל הוא לא עזר ל - WWE אז שלא יחזור.


  קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
  שתף ב-Google+

הרשמה