תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057
  שוב חוזר הניגון – משחק סמקדאון חדש נחשף:
  חברת THQ חשפה בסוף השבוע האחרון את הכותר החדש בסדרת משחקי סמקדאון . המשחק ייקרא:"סמקדאון נגד רו 2008" והוא צפוי לצאת לחנויות בסוף שנת 2007 - סביר להניח שבחודש נובמבר (בדומה לשנים האחרונות) .

  בנוסף להודעה לעיתונות שהוציאה חברת THQ, זכה אתר המשחקים המוביל IGN לראיין את אחד היוצרים של המשחק קורי לדסמה, בראיון שנראה כמו שיכפול של הראיונות מהשנים הקודמות, מבטיח לדסמה שלל שיפורים במנוע של המשחק ובמצבי המשחק.
  בדומה לשנה שעברה המשחק ימשיך לצאת גם למכונת המשחקים הפלייסטיישן 2 (המכונה הכי רלוונטית לשחקן הישראלי), בנוסף למכונות הדור הבא (פלייסטיישן 3, אקס בוקס 360 ומכשיר ה- WII מבית נינטנדו) .

  בנוסף המשחק יצא גם למכונות הניידות : הפלסטיישן הנייד של סוני(PSP) ומכשיר הנינטנדו די אס , כאשר המשחק במכשיר הדי אס של נינטנדו אמור להיות שונה משאר המשחקים.
  טרם פורסם מידע לגבי הבדלים אפשריים בין גרסת הפלייסטיישן 2 לגרסאות הדור הבא , אך אני אישית מקווה שכן יהיו הבדלים שינצלו את היכולות של מכונות הדור הבא שחזקות משמעותית מהפלייסטיישן 2 (בעיקר הפלייסטיישן 3 והאקס בוקס 360) .

  למי שזוכר , בשנה שעברה ההבדלים היו מינימליים :גרפיקה יותר טובה ואפשרות לחימה באזור הלחימה המיוחד בקהל ביותר קרבות. אני אישית מקווה לראות הבדלים משמעותיים כמו סוגי קרבות חדשים (סדרת ההישרדות זה דוגמא טובה), יותר דמויות על המסך (לפחות שמונה מתאבקים בו זמנית) , אפשרות להורדה של תכנים ברשת ועוד.
  בראיון באתר IGN נחשפו מספר תמונות שבהן נראו המתאבקים הבאים:
  טריפל אייץ', אנדרטייקר, קיין ובובי לאשלי, בנוסף אושרה דמותו של ג'ון סינה בסרטון שהופיע במסיבת העיתונאים.
  בראיון עצמו מדבר לדסמה על זה שהשנה הם יעבדו על האינטליגנציה המלאכותית של היריב(AI), בצורה כזאת שתהפוך אותו לחכם יותר, לדוגמא הוא מדבר על זה שהיריב יהיה מודע למה שמתחרש בזירה(דבר שאמור לבוא לביטוי בקרבות הזוגות), בנוסף מדבר לדסמה על אנימציות חדשות שיופיעו במשחק שאמור לגרום למשחק ל"זרום" בצורה טובה יותר, לדוגמא הוא מצביע על אנימציות חדשות בתחום של הריצה, הטיפוס לחבלים, הכניסה והיציאה מהזירה ועוד.
  הוא טוען גם שהם עובדים על שיפור הקטע שבו מבצעים תרגיל שהמתאבקים נמצאים קרוב אחד לשני ואז יש התנגשות בינהם.
  "חידוש" נוסף הוא סגנונות הלחימה, במשחק יופיעו 8 סגנונות לחימה, לכל מתאבק יהיה סגנון לחימה ראשי וסגנון לחימה משני, הנה מספר דוגמאות לסגנונות לחימה:
  מתאבק בעל יכולות הארדקור – יתרונו יהיה בקרבות בלי חוקים וכמובן שימוש בנשקים.
  מתאבק שחצן – מתאבק שירבה להתגרות ביריב ובקהל, יוכל להוריד את המומנטום של היריב.
  מתאבק בעל יכולות הכנעה – מתאבק שיהיה בעל תכונות מיוחדות בכל הנוגע לתרגילי כניעה.
  בנוסף יהיו עוד מספר סגנונות לחימה כגון:
  סגנון לחימה כוחני, סגנון לחימה אווירי, טכני ועוד.
  לכל סגנון לחימה יהיה תרגיל מיוחד, לדסמה משווה את סגנונות הלחימה למשחק המכות הפופולארי "סול קאליבר" שבו לכל מתאבק יש נשק משלו וטקטיקה משלו.
  חידוש נוסף במשחק הוא שינוי מנגנון תרגילי הכניעה, אם בשנה שעברה הציגו לנו את מנגנון השליטה החדש בעזרת המקשים האנלוגיים, השנה צפויה המהפכה להמשיך לתחום של תרגילי הכניעה, כל השליטה על תרגילי הכניעה תתבצע בעזרת המקשים האנלוגיים, לדוגמא תוכלו להפעיל יותר לחץ על האחיזה על ידי הזזה של המקש האנלוגי לאחד הצדדים, מהצד השני תהיה לשחקן שעליו מבוצע התרגיל אפשרות לצאת מהתרגיל גם היא בעזרת המקשים האנלוגיים, בהחלט יהיה מעניין לראות סרטונים של המנגנון החדש בפעולה, לדסמה מתאר את זה כמנגנון של חתול ועכבר.
  החידוש המעניין ביותר ולדעתי בהחלט יהיה מעניין לראות אותו בפעולה, זה החידוש במצב המשחק של העונה, אם בשנים האחרונות זכינו לראות את מצב המשחק של העונה לצד מצב המשחק של הג'נרל מנג'ר, השנה שני המצבים צפויים להיות משלובים יחדיו תחת השם האטרקטיבי 24/7 WWE, בניגוד לשנים הקודמות בהם לקחתם מתאבק לזכייה באליפות העולם ברסלמניה, השנה האתגר שלכם יהיה גדול יותר, האתגר שלכם יהיה להפוך את המתאבק שלכם לאגדה, לדוגמא אם תבחרו מתאבק מבוסס כמו אנדרטייקר תהליך כזה יכול לקחת חצי שנה אבל אם תבחרו מתאבק שיצרתם תהליך כזה יכול לקחת לכם שלוש שנים, בנוסף תאלצו לאמן את הדמות שלכם ולהתמודד עם פציעות במהלך העונה(בהחלט התבטאות מעניינת ששווה לעקוב אחריה).
  בדומה למציאות(ובתקווה שזה יהיה עדיף על המציאות), נראה לראשונה במשחק את ECW ולפי לדסמה החלק של ECW יהיה שווה לחלק של רו וסמקדאון(למרות שהשם של המשחק נשאר סמקדאון נגד רו), בהחלט נקווה שנראה דמויות כמו סאבו, סנדמן, ודרימר במשחק, וכמובן חביב הקהל CM PUNK.
  הנה הלינק לראיון המלא באתר IGN:
  http://ps3.ign.com/articles/776/776654p1.html
  הנה לינק לכתבה שבה מסוקרת מסיבת העיתונאים שנערכה בסוף שבוע, ובה הופיעו מספר סרטונים של המשחק(אני מניח שנזכה לראות את הסרטונים בתקופה הקרובה):
  http://ps3.ign.com/articles/777/777264p1.html
  במהלך מסיבת העיתונאים צולם סרטון שמצאתי אותו בפורומים של אתר IGN, שבו מופיעה הגרסה למכונת הדור הבא של נינטנדו ה-WII(מבטאים את השם כמו WE), למי שלא מכיר את המכונה, החידוש העיקרי שלה הוא השלט האינטראקטיבי שנותן לכם חווית משחק חדשה, לדוגמא בסרטון ניתן לראות את השחקנים(לפי האתר של הדבליו אי הם היוצרים של המשחק, לדעתי הם קצת מושפעים מעולם ההאבקות...) משחקים קרב בין ג'ון סינה לבין טריפל אייץ', ובהחלט ניתן לראות את האינטראקטיביות של השלט באה לידי ביטוי.
  הנה הלינק לסרטון:
  http://www.ifilm.com/profile/motis766/video/2838094
  לסיום מספר בונוסים, במהלך סוף השבוע נערך גם טורניר הסמקדאון השנתי בהשתתפות המתאבקים, מאז הקמתו של הטורניר לפני 4 שנים(רסלמניה 19), היה רק זוכה אחד והוא שלטון בנג'מין, השנה שלטון הודיע שהוא לא ישתתף בטורניר ולכן היה צ'אנס למתאבקים נוספים לזכות, לגמר הגיעו קרליטו ואלג'ה ברק שגם זכה בטורניר(ניתן לראות סרטונים באתר הרשמי של הדבליו אי).
  בנוסף לקראת רסלמניה הבאה עלינו לטובה, הוציאה חברת THQ סרטון שבו נלחמים וינס מקמהן נגד דולנד טראמפ במשחק סמקדאון נגד רו 2007, ניתן לראות את הסרטון בלינק הבא:
  http://media.sports.ign.com/articles/775/775735/vids_1.html
  שיהיה לכולם חג פסח שמח וכשר !
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  29.11.2006
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  2,666
  שיפור של האנטלגנציה המלאכותית הוא חובה, בסמקדאון 07 פשוט קל לנצח את המחשב.
  לגבי המצב עונה אני מאוד מקווה שישלבו בין הדברים.


  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  19.12.2006
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  603
  נכתב במקור על ידי y2pach
  שיפור של האנטלגנציה המלאכותית הוא חובה, בסמקדאון 07 פשוט קל לנצח את המחשב.
  לגבי המצב עונה אני מאוד מקווה שישלבו בין הדברים.
  אתה כל כך צודק אני יכול לשים את הרמה להכי קשה ועדיין לנצח את HHH אם אישה(עשיתי את זה)
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  23.10.2006
  הודעות
  5,487
  נכתב במקור על ידי SUSLIK05
  אתה כל כך צודק אני יכול לשים את הרמה להכי קשה ועדיין לנצח את HHH אם אישה(עשיתי את זה)
  אל תתלהב מזה כ"כ.

  אפשר לנצח את קאלי ואת ביג שואו שהם ביחד ברמה Legend עם דיווה...
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  נכתב במקור על ידי CarlJohnson
  אל תתלהב מזה כ"כ.

  אפשר לנצח את קאלי ואת ביג שואו שהם ביחד ברמה Legend עם דיווה...
  אבל רק אם הם בטאג כי אחרת הם אוכלים אותך חי.
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  13.01.2007
  עיר
  מדינת משטרה.
  הודעות
  1,642
  אחרי 2007 אני כבר לא מתרגש מזה שיוצא משחק חדש..2007 היה מלא בבאגים,הAI היה טיפש,האתגרים היו קלים מדי,לג'נד היה כמו HARD ב2006..
  למרות שאהבתי את מה שהם רוצים להוסיף..אחרי שראיתי את הסירטון ההוא שבו אורטון עושה קונצ'רטו לטייקר,התחלתי לדמיין כמה פעמים אני עושה את זה לריי..
  כפי שזה נשמע,זה אמור להיות המשחק הכי טוב בסידרה..אבל את זה אמרתי גם לפני 2007..
  נגלה בנובמבר..
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  23.10.2006
  הודעות
  5,487
  נכתב במקור על ידי Terminator
  אבל רק אם הם בטאג כי אחרת הם אוכלים אותך חי.
  לא, גם אם זה בטורנדו טאג זה אפשרי.

  זה בדוק!
  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  נכתב במקור על ידי CarlJohnson
  לא, גם אם זה בטורנדו טאג זה אפשרי.
  זה בדוק!
  מה עשו לזה מבחן? אתה הצלחת לעשות את זה? זה קשור לרמה של הבהאדם אתה יודע ובן הצליח את זה בפוקס. כשהייתי אצלו קרעו אותו. הוא היה עם מיקי ג'יימס נגד קאלי ברמה לג'נד וקאלי קרע אותו.
  אז זה שזה פעם אחת יצא לו בפוקס והוא אומר שהוא כזה טוב לא אומר שזה ככה.
  שתף ב-Google+

הרשמה