תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    כמו בכותרת אני צריך הסבר על איך לשחק טוב עם הסקרין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    נוצר לי רושם שלא הרבה הספיקו לשחק עם הצבא הזה =\

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    דווקא לי יש טיפ: תרבו להשתמש בכוחות אוויר שלהם - הם חזקים בזה מאוד... (בואו לא נשכח חייזרים וחלליות הולך ביחד חח).
    עוד דבר זה יש כל מיני טנקים אבל לדעתי לא צריך להשתמש באף אחד חוץ מ Seeker כטנק התחלה ובTripod הסוס.
    עוד משהו בבניין טכנלוגיה אל תשכחו לקנות Forcefield זה מוסיף עוד חיים ל tripod וגם לעוד כמה יוניטים... שזה ממש טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    צור יגאל
    ההסבר הכי טוב בשביל איך לשחק עם הסקרין זה לפני שמתחילים את המשחק לשנות לGDI או לNOD:smiling: חחח....אבל דוגרי אני רציני איתך חח....
    I Wont Suffer, Be Broken, Get Tired Or Wasted, Surrender To Nothing Or Give Up What I Started And Stopped It From End to Begining, A New Day Is Coming And I'am Finally FREE
    Song by 30 Second To Mars called Ataack

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    זה רק אני או שהצבאות לא מאוזנים?
    כי סקרין חלשים מאש נוד/גידיאי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    לללללללללווווווללללללל
    סקרין חלשים? סקרין Overpowered בטירוף.
    האוויר שלהם מטורף לגמרי, הNod עוד איכשהו עוצרים אותם עם הvenom אבל הFirehawks של הGDI לא עוצרים אותם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי DarkCowMoo
    לללללללללווווווללללללל
    סקרין חלשים? סקרין Overpowered בטירוף.
    האוויר שלהם מטורף לגמרי, הNod עוד איכשהו עוצרים אותם עם הvenom אבל הFirehawks של הGDI לא עוצרים אותם.
    סקרין OVERPOWERED? חחח...

40 VENOMS עם שדרוג לייזרים יכולים כמעט בקלות להוריד צבא שלם של PACS וWARSHIPS. אחרי זה הTRIPODS ממש לא בעיה.

לגבי הGDI נגד סקרין....PITBULLS בשילוב עם FIREHAWKS עושה את העבודה כמו שצריך.

ההבדל המשמעותי בין הצבאות הוא שSCRIN הם יותר LATE GAME, הכח שלהם מבוסס על בניית מבני טכנולוגיה...GDI הם בדיוק באמצע..יש להם גם כח פחות יחסי מהSCRIN אבל הם גם לא דורשים מלא UPGRADES בכדי להיות אפקטיביים..והNOD...שם המשחק פה הוא כמות ולא איכות...הכל אצלהם זול ומהיר....בזמן ששחקן GDI בונה את הPREDATORS הראשונים שלו, בתור NOD כבר יש לי משהו כמו 15-20...

סקרין ממש לא OVERPOWERED. אבל בהתחלה נורא קשה איתם בגלל השדרוגים שצריך לעשות.

טיפ : SHOCK TROOPERS וSTASIS SHIELD
    שתף ב-Google+

הרשמה