תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    היי,

כבר כמה ימים שאני נהנה מ- Tekken: DR שהורדתי מה- PS Store בזכות עזרה שקיבלתי פה בפורום...

בתור אחד שלא שיחק Tekken מאז Tekken 3 נורא הופתעתי לראות שקיימים ממש קצת סוגי משחקים ב- Tekken: DR והם: Arcade Mode, VS Mode ו- Ghost Battle (שעד היום לא הבנתי מה זה בדיוק)...

אפילו ב- Tekken 3 היו הרבה יותר דברים (Tekken Ball, Tekken Force, Survival Mode)... אני יודע שב- Tekken TAG היה באולינג, אפשרות לשחק 2 על 2 ועוד... הבנתי שב- Tekken 5 ל- PS2 יש אפילו אפשרות לשחק בכל משחקי ה-Tekken הקודמים!!!

רק במשחק הזה אין כלום... אין אפילו סרטים עם הסיפור של הדמויות כשאתה מנצח את הבוס ב- Arcade Mode כמו שהיה ב- Tekken 3... אין אפילו Training Mode!!!

הנחתי שזה פשוט המשחק ולא הקדשתי לזה יותר מדי מחשבה...

במקרה היום הייתי אצל חבר שלאחיו יש PSP ויש לו Tekken: DR ל- PSP... מסתבר שיש לו שם ממש מלא סוגי משחקים... בנוסף למה שלי יש, יש לו גם Story Mode ועוד כמה דברים שאני לא זוכר כרגע (רק ראיתי את התפריט הראשי - והוא הרבה יותר גדול)... יש לו אפשרות לשחק דברים ממשחקים Tekken קודמים... קלטתי שבמשחק ב- PS3 אפילו לא ראיתי אפשרות לשחק ברשת מול אנשים בעוד שב- PSP יש בתפריט הראשי אופציה של "Network"...

מישהו מוכן להסביר לי מה קורה פה? היה רשום ב- PS Store שזה המשחק המלא, אבל זה ממש לא נראה ככה. בנוסף לזה, ניסיתי לבדוק שוב בחנות (האמריקאית) ונראה שהם בכלל הורידו את Tekken: DR משם...
    ואם אכן זה המשחק ה"מלא" - יש אפשרות להוריד לו תוספות? טלאים? Add-On? משהו?...
    ואם כל אלה לא, אפשר בכלל לשחק ברשת מול אנשים?! ומה זה לעזאזל Ghost Mode?!

תודה מראש לעוזרים

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    יכול להיות שעדיין לא סיימת אותו...

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    לפי מה שהבנתי לא מדובר במשחק שפותח לPS3 אלא פורט פשוט מהארקייד.
    לקחו את המשחק שקיים בארקייד העלו לו את הרזולוציה ומוכרים אותו כחצי משחק (הוא עולה שליש ממחיר של משחק מלא), הוא גם לא עבר שיפורים גרפיים לכן הוא נראה פשוט יחסית.

PS3 ID: sagi314

הרשמה