תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    תל אביב
    היי אני חדש בפורום כאן אבל לא כל כך חדש במשחק, דרויאיד 35, יש לי בערך 1000 נקודת HONOR מ BG. אבל לא נקודות arena איך אני יכול להשיג נקודות כאלה

תודה מראש "nargilus"
    רועי (פריצי) פרץ

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    אתה צריך קודם שה pvp יהיה דלוק ולהרוג aliens/hord אוו ב bg אתה צריך לפחות לשים דגל אחד של הקבוצה היריבה אני מקווה שעזרתי ושזה נכון.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    זה נכון בקשר ל BG אחד...
    יש כמה bg ובכל אחד עושים משהוא אחר...
    ובכלל, arena Points קשה יותר להשיג, וצריך להיות דרגה 70 בשביל להשתתף בarena. (אפשר להשתתף גם קודם, אבל אז לא זוכים בנקודות, סתם נהנים)
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    תל אביב
    .... אבל השתתפתי כבר בעשרות BG אבל אין לי עדין נקודת ארנה אחת לרפואה

ותודה לכל מי שניסה ומנסה לעזור
    רועי (פריצי) פרץ

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    תבין יש לך את הנקודות שאתה מקבל על הריגה של ה(במקרה שלי) הalliance, את הנקודות האלו אתה יכול לקבל סתם ככה בכל מקום בעולם שבו אתה נלחמם באחד או בbg עכשיו על זה שאתה משתתף בbg אתה מקבל נקודות honor אוטומטית וגם על כל הריגה (זה תלוי ברמה של האחד שהרגת לרוב נע בין1-5) ובסוף bg אם הקבוצה שלך ניצחה אתה מקבל שלוש מדליות ואם קבוצת האויב ניצחה אתה מקבל מדליה אחת, אם המדליות האלו ואם המדליות אתה יכול לקנות חפצים מיוחדים (וחזקים במיוחד!).

ועכשיו לנקודות arena שלא הבנתי בדיוק איך הן עובדות (כי אין לי רמה 70 )- אבל אתה חייב ליהיות ברמה 70 וחייבת ליהיות לך קבוצה arena של 2v2 3v3 או 5v5 עכשיו לליצור את הקבוצה עולה 80G ואם הקבוצה שלך אתה נכנס לarena ונלחם בקבוצות השוות בגודל לקבוצה שלך, ואני לא יודע בדיוק איך אבל אתה מקבל רק כך את הarena pts ולא בשום דרך אחרת.

מקווה שעזרתי, sith_lord:smiling:
    My life for Aiur...I mean for Ner'zhul

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    תל אביב
    sith_lord תודה עכשיו הרבה יותר ברור
    בהחלט עזרת
    רועי (פריצי) פרץ

הרשמה