תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    ש: איך התחלת בהאבקות?
    ת: תמיד ידעתי שאני רוצה להיות מתאבק. זה היה החלום היחיד שלי בתור ילד ונער. אחרי שנה אחת בפוטבול קולג'ים, הלכתי ונרשמתי לבית הספר להאבקות The Steel Domain בשיקגו בניהולם של אייס סטיל ודני דומיניון והם נתנו לי את כל הכלים שהייתי צריך כדי להתחיל להיות מתאבק.

ש: מה היו המטרות שלך כשהתחלת להתאבק ואיך הם השתנו במהלך השנים?
    ת: ידעתי מראש מה רציתי לעשות. בשלושת השנים הראשונות (1999-2002) תיכננתי להיות באינדיז לעשות שם לעצמי וללמוד כמה שיותר. רציתי אח"כ לקבל חוזה קבוע איפה שהוא. תמיד רציתי להגיע לWWE. עדיין יש לי קצת את הרצון הזה, אבל פחות כיום.

ש: ספר לנו על WSX. מה הדעות שלך על המוצר ועל הכיוון של זה?
    ת: כשהתחלתי לדבר עם קווין קיינרוק, שנינו היינו על אותו גל. שנינו בני 20, שנינו ילדי MTV. הקטע של WSX זה לא רק האבקות. מי שאוהב האבקות, יראה כל תכנית האבקות שיש. אנחנו רוצים לגרום לצופה MTV הממוצע שרואה ג'קאס וmade לראות גם את WSX כחלק מהיום שלו.

ש: האם אתה חושב שWSX יכולים להוות תחרות לWWE או לTNA?
    ת: אני חושב שTNA מנסים להתחרות בWWE. מה שקורה זה שWSX מנסה להתחרות בתכניות אחרות של MTV ולגרום לצופים שם לאהוב האבקות. אולי הם יגלו פתאום מתאבק טוב שם ויחפשו עליו מידע ויגלו פתאום את ROH!

ש: היו לך כמה קרבות בWWE, אבל הם לא החתימו אותך אף פעם. למה זה לדעתך?
    ת: יש לי הרבה חברים מהאינדיז שהם מתאבקים עכשיו בWWE. אני לא בטוח שהם ידעו מי אני בכלל, חוץ מבפעמים האחרונות. אני משתדל להיות מעודכן עם מה שקורה בעולם ההאבקות, ולא נראה לי שמקבלי ההחלטות בWWE גם מעודכנים כמוני. אבל זאת רק דעתי.

ש: האם אתה יכול לדמיין את עצמך בWWE? ואם כן – באיזה רוסטר?
    ת: אני חושב שנולדתי להתאבק בWWE, אבל אני בטוח שהרבה מתאבקי אינדיז חושבים כמוני. יש לי סגנון מאוד ייחודי של התאבקות, שמבדיל ביני לבין מתאבקים אחרים ולכן נראה לי שאני הייתי מצליח להשתלב בכל רוסטר.

ש: האם יש לך מודלים לחיקוי?
    ת: יש לי הרבה מקורות השראה. כרגע, נראה לי שלס קלט (Les Kellet) הכי משפיע על הפסיכולוגיה שלי בזירה. הוא ועוד מאות מתאבקים בריטיים. אני חושב שהחיבור החיובי שלי עם הקהל נובע מחיקוי של דאסטי רודס וג'ימי וליאנט. וזה אולי ישמע מוזר – אבל גם סטאנדאפיסטים הם מקור השראה בשבילי.

ש: התאבקת פעם ביפן?
    ת: היו לי 2 סיבובים עם זירו 1 מקס ב2006. שניהם היו כמו חלום שמתגשם. הקרב האהוב עליי הוא מול סטיב קורינו. הוא נמצא בDVD החדש שלי Chicago Globetrotter. אני מאמין שבגלל הקשרים הטובים של ROH עם דרגון גייט וNOAH ייצא לי לעבוד שם שוב.

ש: מה הקרב הכי זכור לך ולמה?
    ת: אין לי משהו ספיציפי. הופעת הבכורה שלי ביפן, סיבובי הופעות באירופה, בובי הינן בתור המנג'ר שלי, הארלי רייס בתור שופט מיוחד, הקרב מול אדי גאררו ז"ל, להתאבק מול ועם CM פאנק מיליון פעמים, להתאבק מול נייג'ל מקגינס ועוד.

ש: דעתך על CM פאנק בECW?
    ת: אני מרגיש כמו חבר מחורבן, אבל אין לי את ערוץ SCIFI בחבילת הכבלים שלי! אז אחרי כל תכנית אני צריך לצלצל אליו, לשאול מול מי הוא התאבק, מי ניצח, איך היה וכו'. אני יודע שפול היימן כבר לא שם, אבל אני שמח שהיימן ראה את הפוטנציאל בפאנק ונתן לו פוש. אני מקווה שהכשרון שלו יוכיח שמגיע לו פוש חוזר.

ש: התאבקת מול אדי גאררו ז"ל בIWA-MS. מה היה ההתרשמות שלך ממנו?
    ת: אדי ז"ל נתן לי את אחת העצות הכי טובות שקיבלתי אי פעם. אחרי הקרב בינינו הוא בא אליי ואמר לי "תמיד תשאר צנוע כמו שאתה עכשיו. זאת תכונה מעולה." אדי היה פשוט בחור מעולה, צנוע ואנושי. הוא לא התנהג כמו כוכב גדול אפילו לא לשניה אחת. אפילו אכלנו ביחד במסעדה פעם אחת.

ש: האם אתה מחשיב את ROH בתור ארגון האינדי מספר 1 בארה"ב? ואיפה אתה רואה את ROH בעוד 5 שנים?
    ת: אני מחשיב את ROH בתור ארגון ההאבקות מספר 1 בארה"ב, אז זה אומר שהוא גם ארגון האינדי מספר 1 בארה"ב! בעוד 5 שנים אני רואה את ROH באולמות גדולים יותר, אם יותר אוהדים. בתקווה שאני עוד אהיה שם – זה יהיה הישג אישי חסר תקדים עבורי.

ש: זכית בכמה תארים באינדיז. יש תואר שהוא יותר מיוחד עבורך?
    ת: אני גאה מאוד שהייתי אלוף זוגות בROH. אני חושב שאני ופאנק היינו אחלה טאג. לפעמים אני מצטער שעזבתי לאנגליה ב2004 וככה הפסקנו להיות אלופים. אני גם אוהב להיות בטאג עם דארן באריג' ב1PW באנגליה. אנחנו אלופי הזוגות הנוכחיים שם. גם להיות אלוף המשקל הכבד של IWA-MS היה כבוד גדול, בעיקר כי זכיתי בתואר בקרב משולש, שכלל את CM פאנק ואת אדי גאררו ז"ל. מאז היו כמה אלופים שלא הייתי נותן להם אליפות, אבל זה כבר מאחורי.

ש: מה דעתך על TNA?
    ת: אני תמיד אתמוך בהאבקות שמשודרת בטלויזיה. זה מעולה שיש עוד אלטרנטיבות לWWE בשביל האוהדים לראות. לא החלטתי אם TNA רוצים להתחרות בWWE או להיות WWE. בכל מקרה, לא משנה מה – וינס מקמהון ישלוט בעסקי ההאבקות עד היום שבו הוא ימות. אי אפשר לנצח אותו במשחק שהוא שיפר והפך למושלם.

ש: האם TNA הציעו לך פעם חוזה?
    ת: אני וCM פאנק עשינו עבורם קרב חושך בינואר 2003. אחרי הקרב לא יצרו איתנו קשר בכלל. אח"כ היו שמועות שפאנק יגיע לWWE, אז TNA חטפו אותו והחתימו אותו. לא היו שמועות לגביי, אז לTNA לא היה אכפת ממני.

מומלץ לצפות בוידאו קליפ שלו ביוטיוב:

אמנם לא שומעים אותו מדבר או מבדר (מה שהוא עושה תמיד), אבל יש כמה דברים מצחיקים וגם ניתן לראות כמה הבנאדם הזה כישרוני בזירה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    קולט קאבנה לא חתם בWWE..הוא עשה הופעה אחת בWWE בשיקגו(עיר המגורים שלו) בתור ג'ובר לאומגהל'ה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    לפי החדשות הוא חתם על חוזה, ובקרוב יצטרף לרוסטר.

שתף ב-Google+

מי מנהל עכשיו את ECW במקום פול היימן ולמה הוא עזב?
    מכבי חיפה אימפריה!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    כרגע אין מישהו רשמי שמנהל את ECW, יש כותבים שבינהם דסטי רודס.
    פול היימן עזב בגלל האירוע של דצמבר טו דיטבמבר.
    וינס אמר שהאירוע היה מביש והאשים את היימן בכישלון.

שתף ב-Google+

כשלאשלי ניצח את ביג שואו?
    מכבי חיפה אימפריה!!!

שתף ב-Google+

הרשמה