תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    ניסיתי להוריד 3-4 פעמים את המשחק מהקישור להורדה מויגיימס בנושא איך לשחק ב-FEAR Combat?
    וכול פעם שניסיתי להוריד באיזה חלק בהורדה הופיעה לי השגיאה הבאה והחלון של ההורדה נסגר ונעלם:

מה אני יכול לעשות?אני מת לשחק במשחק...!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    עיר
    באר שבע
    אחי באמת שאני לא יודע לעזור לך גם לחבר שלי זה קרה אבל תומר אחי דבר איתי בוונט ! הנה לדוגמא הוא ילד שאנימ ביא אותו לקהילה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    נכתב במקור על ידי Tamir 72
    אחי באמת שאני לא יודע לעזור לך גם לחבר שלי זה קרה אבל תומר אחי דבר איתי בוונט ! הנה לדוגמא הוא ילד שאנימ ביא אותו לקהילה !
    כן שכחתי להגיד שתמיר הביא אותי למשחק ולפורום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכון נכון ותומר ילד גבר כדי לכם להכיר אותו הוא ילד אחלה באמת ותעזרו לו כדי שהיו כמה שיותר ילדים בשרת שלנו שהיו רק ישראלים ! הכי טוב ישראלים אבל שהיו יהודים !! לא גזעני או משהו . אז תומר שתפתור את הבעיה תגיד לי אחי ! אתה ילד אחלה אחי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    תוריד מהאתר הרשמי, או תוריד firefox.
    Which is better, eternal happiness or a ham sandwich? It would appear that eternal happiness is better, but this is really not so! After all, nothing is better than eternal happiness, and a ham sandwich is certainly better than nothing. Therefore a ham sandwich is better than eternal happiness.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    זה נראה כאילו יש בעיה ב-ftp
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    נכתב במקור על ידי Jotam
    תוריד מהאתר הרשמי, או תוריד firefox.
    אני ינסה להוריד מהאתר הרשמי, ומה זה קשור לפיירפוקס?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    קודם כל, ברוך הבא לקהילה.

יכול להיות שיש משהו בעיתי בהורדה של FEAR Combat מויגיימס. במקרה כזה תנסה (כמו שאמרו לפני) להוריד מהאתר הרשמי, כמדומני www.whatisfear.com
    למדריך של שמילס שמת לב כבר (ועל כך הוא בטח יכיר לך חסד לעולמים) אז אין טעם להפנות אותך לשם.

אני מנחש ש-jotam ייעץ לך לנסות להוריד בעזרת firefox מכיוון שכתוב בהודעה ש-internet explorer לא הצליח לעשות את זה ולכן אולי פיירפוקס כן יצליח, אבל אני לא יכול לדבר בשמו.

נכתב במקור על ידי Tamir 72
    ...כדי שהיו כמה שיותר ילדים בשרת שלנו שהיו רק ישראלים ! הכי טוב ישראלים אבל שהיו יהודים !! לא גזעני או משהו .
    אני יכול להבין למה עדיף ששחקנים מקומיים ישחקו בשרת (פינגים נמוכים=פחות לאגים) אבל תהרוג אותי אם אני מבין מה קשור מוצא אתני למשחק FEAR. אם זו לא גזענות, אז מה זה כן?
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    כי firefox אחלה תוכנה D:
    ושלום :ם
    ותמיר אחלה ילד רק קצת גיזען 3:
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Fexor
    למדריך של שמילס שמת לב כבר (ועל כך הוא בטח יכיר לך חסד לעולמים) אז אין טעם להפנות אותך לשם.
    בהחלט! הו, אל חנון ורחום, אתה באמת טוב-לבב כפי שרמב"ש תיאר אותך! שלחת אליי מישהו שקורא נעוצים - ועל כך אקרא בקול רם: !w00t
    שתף ב-Google+

הרשמה