תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    מישהו יודע אם הבעיה היתה של השרת עצמו, או של שחקנים יחידים? כי גם כשהיו שחקנים עם פינג נמוך מ-200, אבל גבוה יותר מ- 160 עדיין היה לאג.

עוד משהו מרגיז היה בסביבות שמונה, שמונה ועשרה(בערב) בשרת היה איזה אחד שקרא לעצמו Rail האשים אותי ברמאות, מה שכמובן לא נכון, אבל בכל זאת לא הפריע לעוד איזה שלושה אנשים להסחף להצבעה שלו. ההצבעה אמנם לא הצליחה, אבל זה בכל זאת מציק שאנשים מצביעים "F1" כמעט על הצבעה שהיא בשרת.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    הייתי רוב היום בשרת, אני לא יכול כל הזמן X:
    וידוע שיש לאגים בשרת ולא זה לא ביגלל הפינגים :פ
    היינו גם כולם 60 ומעטה והיה לאגים מוזרים..
    אנחנו לא יכולים לעשות משהו בקשר לילדים שעושים כן על קיק לכולם, אולי סתם חשבו שזה יעזור נגד הלאגים :פ
    אני משחק לפחות פעם ביום ואתחבר עוד היום בערב בטח..
    אבל מחר אני אצתרך לילמוד אז לא בטוח, קיצר אעשה מה שאני יכול :E
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    כן הלאגים רצניים ביותר

וזה מאוד מעצבן שקוראים לך רמאי כי אתה יותר טוב מהם.....
    חלקכם מכירי אותו הריטרדקונים
    pretarditron
    retardicon prime
    ואתם צריכים לדעת שאנחנו לא מרמים

סליחה על השפה הנוראה אני לא טוב בעברית
    cant belive i can no longer use hebrew as a proper person....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אין הרבה לעשות כשמאשימים מישהו ברמאות. מה שכן, אני משתדל להתחבר לוונט הרבה בזמן האחרון ואפשר תמיד לחפש אותי שם.
    בקשר ללאג - יש מצב שכמות גדולה של אנשים עם פינג גבוה מ-160 גורמת ללאגים. אני אשתדל להתחבר יותר כשיש הרבה אנשים ולראות מה קורה שם. לפעמים יש אנשים שמריצים משהו ברקע שלוקח להם את האינטרנט ואז הפינג שלהם קופץ בין 20 ל-800. זה היה קורה לי הרבה.
    תודה על ההערות, אגב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    אז מאיזה פינג ומעלה מותר לי לתת קיק ואזהרה .. ?

P.S - מממ... סנוויץ' מצה..
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    עיר
    באר שבע
    גלום אתה חדש במשחק ? עם כן אז יש הרבה אנשים שבאים מחו''ל ויש להם פינג גבוה כי הם לא גרים בארץ . גם לי זה קרה היום היה לי בהתחלה פינג של 400 ואז ירד לי ל21 .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    לא ממש O:
    ניקיתי תשרת מאנשים עם פינג ענקי, לכולם חוץ מאיזה רוסי אבל היה לו פינג 160 ולכל השאר 20 40 ככה והיה עכשיו לאגים מוזרים :ם

חח וזה מצחיק אתה וגיל באמת מיתחברים יחד D:
    וגם הולכים ביחד שזה סבבה, היה לי פעם שותף והיה לנו טקטיקות ושיט :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כשהקמנו את BlaZe והיינו חורשים על המשחק היינו מדברים בסקייפ תוך-כדי ותוקפים בצורה מדהימה
    לפני ה-CW נגד CRi בדקנו את המפות ותיכננו אסטרטגיות ושטויות. למרות שהפסדנו, כאב לי הראש, הפינג שלי היה בסביבות ה-400 ונאלצתי לוותר על דיבור בסקייפ עם עשב וספר, הצלחנו להישאר עם קצת כבוד. במיוחד אני, עם KDR חיובי
    ועכשיו... ספר עסוק ועשב ב-13374. אולי נארגן CW נגד oMc...? :cheeky2:

בכניסה לשרת כתוב שמעל פינג של 200 אנשים עלולים לעוף, אבל אם המצב נואש תרגיש חופשי להעיף מי שבא לך D:
    זה הכי כיף כשמתעלמים ממך בצ'אט ואז אין לך רגשות אשם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    אני אמרתי לאחד שאם הוא יגיע ל200 אני אעשה לו קיק, ואז הוא אמר כזה אוקיי ואני מפותע שהוא ענה אז לא יכולתי לתת לו קיק :[ והוא היה על 190 כל המישחק :פ
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני בד"כ נותן לאנשים עם פינג גבולי להישאר ולשחק כל עוד אפאחד לא מתלונן על לאגים. פשוט אין לי לב להעיף אנשים אחרי שהם ענו לי בצ'אט... אבל אם מישה ומתלונן על לאגים אני אומר לבנאדם שיוריד פינג או יצא.
    כיום אני משתדל להגיד להם את זה ישר ואז אם הם נחמדים הם יוצאים מלבד ואם הם לא הם חוטפים קיק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    לדעתי לפחות הבעיה היא בשרת עצמו...
    מאז שנעשה לו איתחול (בלי CW) יש לאגים...
    זה קורה כשיש יותר מ 8 אנשים על השרת...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    hivih באן זה מקסימום לשעתיים אז אם מישהו חוזר אחרי שהעפת אותו אז תעשה לו באן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אז זהו, שבאן זה רק לשעתיים אם השחקנים מצביעים (ואפשר לשנות את זה). עד כמה שידוע לי (ומהניסיון עם מה-שמו, שהיה דופק באנים על ימין ועל שמאל ואנחנו היינו בודקים את רשימת הבאנים בכל פעם שהתחברנו), אדמינים שמים באן שלא יורד עד שמורידים אותו.
    בכל מקרה, מה שאנחנו עושים בד"כ זה לבטל את הבאן לפני שאנחנו מתנתקים מהמשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.04.2007
    תקשיבו זה לא עניין של פינגים, כבר מספיק אנשים אמרו את זה פה..
    הבעיה היא בשרת, אני ממש לא יודע מה השרת שלכם ומה עשיתם לו, אבל תנסו לטפל בשרת במקום בפינגים (כי זאת לא הבעיה). אולי איזה restart , אפילו אולי איזה format קטן... אולי לבדוק את הגדרות הרשת וכל הדברים האלה.

תנסו לפתור את בעיה השרת, ואם זה לא עובד אז לא נראה לי שאפשר לעשות אם זה משהו חוץ מלהקטין את קיבולת הסרבר (כפי שכתבתי בשרשור שפתחתי) למשהו כמו 10 (כי אחרי שנהיה יותר מ10 בד"כ נהיה לאגים).

יאללה גאזזזים!! (אה זה לא הפורום הנכון..)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    עיר
    באר שבע
    רגע נכון שאתה אדמין באיזה רמה של פינג אתה יכול לתת לו קיק ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    יש הבדל בין יכול לצריך. אני יכול לבעוט מי שבא מתי שבא לי, ללא קשר לפינג. אני צריך לבעוט אנשים שלא עוקבים אחרי חוקי השרת. בין היתר, אנשים עם פינג גבוה מ-200. אם הוא חוזר ועדיין לא מקשיב לי אני בועט אותו שוב ואם הוא חוזר עוד פעם ולא מקשיב לי אני נותן לו הרחקה נחמדה מהשרת. המשחק אתמול יכול להיות דוגמה יפה, מאחר והסברתי הכל בצ'אט:

player ברח ולכן לא הספקתי לתת לו באן. את הבאן הייתי מוריד ממילא כשהייתי מתנתק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    נתתי אתמול קיק לאדם שניקרא ghostrider יותר מ10 פעמים והוא המשיך לחזור
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    עיר
    באר שבע
    חחח רק ילדים מפגרים יכולים לחזור אני אומר לך חיביח אחי אני רוא אנשים עם פינג של 300 ואין אדמין וזה אני אומר לו תסתכל על הפינג שלך וזה ואני מת להעיף לו איזה בעיטה בפרצוף !!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    אני חושב כבר שאני על השרתים יותר מימך :ם
    וכשיש מישהו עם פינג כל כך גדול השאר חייבים לשים לב ופשוט תעשו הצבעה, עם הצבעה לא הולכת אז אולי הפינג לא מטורף מספיק בשרת בישביל שהם ישימו לב :פ
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    אני חושב שהבעיה היא בשרת מאחר ושחקנים מקומיים מקבלים פינגים גבוהים יותר מאשר הם אמורים היו לקבל בשרתים אחרים. הפתרון הוא או למצוא את הבעיה ולתקן אותה או להנמיך את סף הפינג המקובל לשרת אל מתחת ל-150.

מצחיק איך שרוב אלה עם פינג גבוה מתנודדים בין 150 ל-200, ככה שהשרת מתמלא בשחקנים עם פינג 180+ שאי אפשר להעיף אותם שכן הם עדיין תחת הגבלת השרת.
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הרשמה