תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 86
    הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    Resident Evil 4 Wii Edition:
    - יכלול את כל הבונוסים של גירסאת הפס2
    - כולל אויבים חדשים
    - שימוש בסכין עם הווי-מוט
    - תמיכה גם בשלט הקלאסי (לא סופי)
    - נראה בעל שיפור גרפי מינורי (AA בעיקר)

Resident Evil: Umbrella Chronicles:
    - משחק ירי מגוף ראשון
    -כנראה משחק גרוע
    - מאוד ייתכן שהמשחק גרוע
    - RE4 נראה יותר טוב

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    RE4 בטח יהיה מוזל, אבל בכל מקרה מיציתי אותו לקיוב ולא אקנה.
    PT אני לא מבין למה אתה כבר גוזר רעות על UC, אני אישית קיוויתי שיהיו כמה משחקים שיחזרו קצת לארקייד, ומכיוון שקאפקום עושה עבודה טובה מאוד לאחרונה עם המשחקים אני חושב שאפשר עוד לקוות לטוב.
    !Cheerio
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Grimgoil
    RE4 בטח יהיה מוזל, אבל בכל מקרה מיציתי אותו לקיוב ולא אקנה.
    PT אני לא מבין למה אתה כבר גוזר רעות על UC, אני אישית קיוויתי שיהיו כמה משחקים שיחזרו קצת לארקייד, ומכיוון שקאפקום עושה עבודה טובה מאוד לאחרונה עם המשחקים אני חושב שאפשר עוד לקוות לטוב.
    זה בצחוק מה שרשמתי, אבל בכל מקרה אני סקפטי בעיניין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אוי לא, הם חוזרים לרבקה ובילי כהן מRE0... אלוהים יעזור לבעלי הWII...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נדב חחחחחחחחחחחחחחחחחח

P.T, אני לא בטוח איזו מהגרסאות נראית טוב יותר, כי גם UC נראה לא רע בכלל. כמשחק יריות הוא גם יכול להיות מאוד אינטנסיבי וקצבי. עדיין, גם אני מאוכזב מהסגנון שלו, ואקנה אותו רק אם אשמע חדשות או רשמים ממש מעודדים.

לגבי RE4: הווי-מוט ינוצל לשליטת כל הנשקים, לא רק הסכין. אם השליטה תהיה עדיפה באופן ברור מזו של גרסת הגיימקיוב, והמשחק יוצע בזול, אז אני חושב שאמכור את הגרסה שלי לטובת הגרסה הזו. זה אמנם לא RE5 שיכולנו לחלום עליו, אבל זה יהיה (בתקווה) שיפור של אחד המשחקים הכי איכותיים ומדהימים של הדור הקודם.

עכשיו רק צריך לחפש בנרות תמונות ראשונות של נייטס לווי... מצאתי אתר שטען שיש לו תמונות חדשות, אבל הדפדפן שלי לא הצליח לפתוח את התמונות בו, כל תמונה. דרעק!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    עוד חדשות בנושא, RE4 יעלה 29.95$ ולא מחיר מלא (על פי הפוד קאסט של IGN WII-K IN REVIEW)..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    לא רע בכלל. יש מצב לרכישה.

אולי אני אקנה את אחת הקונסולות האחרות כש-RE5 יצא, וזה יקרה בסוף 2008, ואולי אפילו לפני כן, תלוי בהוצאות האשראי האחרות שלי. אני מקווה שגירס אוף וור עדיין יהיה בחנויות. נדב, מה אתה אומר? יהיה מצב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי רונן
    לא רע בכלל. יש מצב לרכישה.

אולי אני אקנה את אחת הקונסולות האחרות כש-RE5 יצא, וזה יקרה בסוף 2008, ואולי אפילו לפני כן, תלוי בהוצאות האשראי האחרות שלי. אני מקווה שגירס אוף וור עדיין יהיה בחנויות. נדב, מה אתה אומר? יהיה מצב?
    גירז יהיה בחנויות עד קץ הימים. צריך לקוות שעד אז תצא לו גירסת פלטינום מוזלת.

(אה, רגע, אני לא נדב. שכח מזה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    בטח שיהיה. חוץ מזה עד אז אולי יצא כבר גירס 2 ואז אני אמכור לך את הגירס שלי
    nadav have spoken!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    תודה לשניכם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אני בטוח קונה ומציע לכל אחד לקנות.
    תחשבו זה גם זול...זה המשחק הכי טוב שיצא שנה שעברה ותחשבו שעוד במקום לכוון עם הג'ויסטיק אתם תכוונו עם השלט ככה שזה משדרג את המשחק למשהו שונה לגמריי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בהחלט משחק חובה לבעלי הווי אשר לא שיחקו במשחק בעבר. ייתכן שגם אלו ששיחקו בו יהיה כדאי להם לבדוק את הגרסה הזו, אם השליטה תתברר כעדיפה והתוספות והשיפורים יהיו משמעותיים.

אני גם לא שולל את UC, פשוט צריך להתרגל שלא מדובר באותו רעיון משחק כפי שציפינו לו. מדובר במשחק יריות על מסילה, סטייל האוס אוף דה דד, אבל עם יותר חופש פעולה, יכולת להתבונן לצדדים וגם לבחור נתיבים שונים. אהבתי את האוס אוף ד'ה דד, ואם קפקום תדע לעשות משחק איכותי ומהנה, אני חושב שאקנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אני גם אוהב את זה...
    כי הם נותנים לך שני סוגים שונים של משחקים.
    משחק מסילה זה מאוד כיף ועוד על הווי זה הכי טוב.
    אבל הם גם נותנים לך את רזי4 שזה סוג שונה ומהנה בדרך שונה.
    אם הם יעשו את אוברלה טוב אני אקנה גם אותו.
    ואני בטוח שהם יעשו גם המשך לרזי 4 שבאמת מי שלא יקנה אותו(הוא מוזל!!!!!)יפסיד הרבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    נכתב במקור על ידי colday
    ואני בטוח שהם יעשו גם המשך לרזי 4 שבאמת מי שלא יקנה אותו(הוא מוזל!!!!!)יפסיד הרבה.
    למה? השליטה לא עשה את המשחק, האווירה עשתה אותו ובפעם השניה הרמת קושי, אין לי מה לחפש עוד פעם מההתחלה ברמה הקלה עם המשחק, השליטה בקיוב הייתה מצויינת מספיק.
    !Cheerio
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אם יורשה לי, אני לא יודע, לא ממש התלהבתי מ-RE4. כן, הוא מאוד יפה. כן, הכל מעוצב טוב. אבל משהו בו היה חסר לי. אני לא חושב שהאווירה היתה ממש שם, או אולי זה האויבים שחוזרים בכמויות פעם אחר פעם. זה היה משחק טוב, אבל אני לא ממש התחברתי. אולי זה בגלל שהרגשתי כאילו כבר שיחקתי בו בעבר. כמו הסרט 300, כמה שציפיתי לסרט, ככה התאכזבתי. הוא יפה ויזואלית (עדיין, הייתי מעדיף שבמאי סיני או יפני היה מביים את הקרבות שייראו יותר אמנותיים), אבל הוא פשוט אותו דבר כמו טרויה, גיבור וגלידאטור. התאכזבתי.

דווקא בגלל זה, אני מקווה לראות שוטר קליל בסגנון House of the Dead על ה-Wii. ו-RE:UC יכול להיות אחלה בחלה. ביפן House of the dead נראה מצוין וממש כיפי, ובא לי כזה כיף קליל של הרג מהנה בלי לחשוב יותר מדי.

הנה קטעי משחק משני המשחקים:
    32 sec short Biohazard UC trailer
    http://www.capcom.co.jp/bio_uc/swf/bioUCm1.swf

Biohazard Umbrella Chronicle
    http://www.capcom.co.jp/bio_uc/

Biohazard 4 Wii
    http://www.capcom.co.jp/wii_bio4/
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    ספיקינג אוף האוס אוף דה דד , אבל לא ממש , זה פשוט הזכיר לי את טייפינג אוף דה דד , משחק "המשך" כמו waving of the dead יכול להיות חביב. הפעם הורגים את הזומבים ע"י מילוי תנועות עם השלט. שובר ידיים אמיתי.

ואגב , ביוהזארד זה לא השם האוסטרלי ל RE? אני חייב לדעת - מה הקשר? מה כל לך לא ראוי בשם המקורי ולמה לעזאזל קראו לזה ביוהזארד.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    Biohazard זה היפני - באיוהזארדו, או באיוהזראדסקה.יפנים...
    !Cheerio
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    יותר מידי משחקים מומרים מקונסולות ישנות לWII. אם ההיתי בעל WII ואולי יום אחד אני באמת אהיה, ההיתי שמח הרבה יותר לראות משחקים שמלכתחילה מפותחים לWII. PAPER MARIO החדש וזלדה החדש שהם שני המשחקים שבאופן אישי אני תופס מהם הכי הרבה הם פשוט משחקים לקיוב שהומרו לWII.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    יותר מידי משחקים מומרים מקונסולות ישנות לWII. אם ההיתי בעל WII ואולי יום אחד אני באמת אהיה, ההיתי שמח הרבה יותר לראות משחקים שמלכתחילה מפותחים לWII. PAPER MARIO החדש וזלדה החדש שהם שני המשחקים שבאופן אישי אני תופס מהם הכי הרבה הם פשוט משחקים לקיוב שהומרו לWII.
    דונט גט יור פנטיז אין א באנץ'. בואו נודה בזה, חברות לא האמינו ב-Wii. חברות בתעשייה הזו מטומטמות. רק עכשיו חברות ביפן מתחילות להבין עד כמה הם טעו שלא בחרו ב-DS כפלטפורמה המובילה. ולמרות זאת, עדיין לא נתנו קרדיט לנינטנדו לגבי ה-Wii. ועכשיו, כשהן קולטות את מידת ההצלחה הן התחילו להעביר משאבים אליה. מן הסתם זה יתחיל בפורטים עם שליטה אחרת, אבל זה גם לטובה כי מהפורטים האלה, המפתחים ידעו להשתמש טוב יותר בשלט על משהו קיים. ומתוך זה אני מאמין שיצמחו רעיונות טובים יותר.

בסיכומו של דבר, שנת 2008 תהיה ככל הנראה שנת ה-Wii והמשחקים המדהימים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi
    דונט גט יור פנטיז אין א באנץ'. בואו נודה בזה, חברות לא האמינו ב-Wii. חברות בתעשייה הזו מטומטמות. רק עכשיו חברות ביפן מתחילות להבין עד כמה הם טעו שלא בחרו ב-DS כפלטפורמה המובילה. ולמרות זאת, עדיין לא נתנו קרדיט לנינטנדו לגבי ה-Wii. ועכשיו, כשהן קולטות את מידת ההצלחה הן התחילו להעביר משאבים אליה. מן הסתם זה יתחיל בפורטים עם שליטה אחרת, אבל זה גם לטובה כי מהפורטים האלה, המפתחים ידעו להשתמש טוב יותר בשלט על משהו קיים. ומתוך זה אני מאמין שיצמחו רעיונות טובים יותר.

בסיכומו של דבר, שנת 2008 תהיה ככל הנראה שנת ה-Wii והמשחקים המדהימים.
    לא יודע אם שנת הWII אבל גם אני מאמין שבשנה הבאה (בטוקיו הבנויה) מפתחים יתחילו סוף סוף לנצל את הפוטנציאל הגלום בקונסולה הזאת.
    למעשה, פוטנציאל לא מנוצל זה גם משהו שמשותף בין הWII לPS3. הWII בגלל מערכת השליטה החדשנית והPS3 בגלל כל מיני דברים אחרים. לאף אחת מהקונסולות אין משחק גדול עדיין.
    נראה שהמפתחים שיוצרים משחקים בשביל הWII עדיין תקועים בשלב הלימוד, אבל אני מניח שזה לא ימשך עוד זמן רב לפני שנראה על הWII משחקים באמת טובים.
    שתף ב-Google+

הרשמה