תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    שלום,
    אחד הנושאים העיקריים פה בפורום היה שגיאות האונליין של ה-PS3.
    אני הייתי לקוח ברק, והייתי מקבל Network error בכל פעם שהייתי רוצה לשחק אונליין.
    לפני כמה דקות עברתי לבזק בינלאומי, וזה פתר לי את הבעיה, אני עכשיו כבר מוריד את העידכון של רסיסטנס.
    לכן, סביר להניח שלכל מי שיש את השגיאה הזו, זה נובע מכך שהספקית שלכם חסמה לכם פורטים שהפלייסטיישן צריך על מנת להיות אונליין.
    לכן, אם חשוב לכם האונליין במשחקים יש לכם 2 אופציות:
    1. לדרוש מהספקית לבטל את החסימה של הפורטים הבאים:
    TCP 80
    TCP 443
    TCP 5223
    UDP 3478
    UDP 3479
    UDP 3658
    2. לעבור לבזק בינלאומי, אפילו לתקופת ניסיון כדי לבדוק שאכן הבעיה נפתרה.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    כנ"ל לגבי אינטרנט זהב,
    אני לא מבין כדול ברשתות אבל עד כמה שהבנתי הבעיה היא לא דווקא בפורטים אלא בקישוריות של החברות לשרתים בחו"ל (אם הפורטים היו חסומים זה לא היה עובד אם זאת זה עבד בשעות הלילה)

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    לי זה לא עבד בכלל
    מה שבטוח זה שכרגע בבזק זה עובד פיקס..
    אמנם המהירות הורדה של העידכון הייתה קצת איטית, אבל אפשר להתפשר..

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    מקודם ראיתי שהתווכחו על זה אז לי זה לקח 13 דקות ב-2.5 מגה.

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    עיר
    באר שבע
    תגידו ובקשר נטוויזן יש אותה בעיה?
    כי אני עדיין לא מצליח לעשות NAT2 במקום NAT3, יש למישהו מושג אולי מה לבקש מהם? נטוויזן הבתיחו לי שהם לא חוסמים שום פורטים דרכם.

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    שלום,
    יש לי ראוטר של LevelOne, אין לי מושג ברשתות וכל החרא הזה אבל מצאתי אתר שמורה להכניס את הפורטים האלה להגדרות של הראוטר. אז נכנסתי להגדרות ומצאתי שם מקום שנראה די מתאים להכניס את הדברים האלה. הצלחתי להכנס לאונליין של Resistance, הבעיה היא שהעדכון התחיל לרדת ממש לאט ולקח לו איזה 10 דקות להגיע לאחוז אחד, ואז הוא עוד פעם נפל עם הבעיה Network connection failed. עכשיו זה לא מצליח אפילו להתחבר לאונליין.

אני מחובר דרך בזק וזהב במהירות של 2.5, יכול להיות שהראוטר המסריח הזה הוא הבעיה?? האות שהPS3 מקבל מראה על 100%.

הצטרף בתאריך
    12.05.2007
    נכתב במקור על ידי SagiB
    שלום,
    אחד הנושאים העיקריים פה בפורום היה שגיאות האונליין של ה-PS3.
    אני הייתי לקוח ברק, והייתי מקבל Network error בכל פעם שהייתי רוצה לשחק אונליין.
    לפני כמה דקות עברתי לבזק בינלאומי, וזה פתר לי את הבעיה, אני עכשיו כבר מוריד את העידכון של רסיסטנס.
    לכן, סביר להניח שלכל מי שיש את השגיאה הזו, זה נובע מכך שהספקית שלכם חסמה לכם פורטים שהפלייסטיישן צריך על מנת להיות אונליין.
    לכן, אם חשוב לכם האונליין במשחקים יש לכם 2 אופציות:
    1. לדרוש מהספקית לבטל את החסימה של הפורטים הבאים:
    TCP 80
    TCP 443
    TCP 5223
    UDP 3478
    UDP 3479
    UDP 3658
    2. לעבור לבזק בינלאומי, אפילו לתקופת ניסיון כדי לבדוק שאכן הבעיה נפתרה.
    אחי ניסיתי לשמוע לעצה שלך ניסיתי לדבר שם עם נציגים מברק, אבל כל אחד יותר גרוע מהשני, הם רצו שאני אעשה tracert לכל מיני מקומות ורצו שאני אמצא להם את השרת שאני מנסה להתחבר אליו ולא מצליח (ה- PSN כמובן) בקיצור שום דבר טוב לא יצא מהשיחות איתם והם אמרו שהם לא חוסמים פורטים.
    לא יודע כבר מה לעשות כל כך, האמת שהצלחתי להתחבר ל- PSN לכמה דקות היום (הספקתי להתחיל להוריד את הטריילר של שודדי הקריבים 3 לפני שזה התנתק( אז יצא לי די טוב, אבל רציתי להוריד עוד :\ ורוצה לשחק ברשת מה שעוד לא יצא לי..
    למישהו יש פיתרון לזה? או שהפיתרון היחיד זה באמת לעבור ספק?
    יש לי רואטר של level one ניסתי להגידר מחדש כבר כמה פעמים ניסיתי לעשות port forwarding שום דבר לא עוזר... יש לי את ה- firmware הכי חדש.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אין ברירה תתקשר לבזק בינ"ל

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    עיר
    באר שבע
    עברתי מנטוייזן ל012 והכל עובד כמושצריך

הרשמה