תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    היי,

המשחקים ב- PS Store כל כך זולים שאני מעדיף לקנות אותם מאשר משחקים רגילים... השאלה היא האם יש עוד משחקים (מלאים) שווים לרכוש שם חוץ מ- Tekken: DR ?

תודה מראש.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי Mati_
    היי,

המשחקים ב- PS Store כל כך זולים שאני מעדיף לקנות אותם מאשר משחקים רגילים... השאלה היא האם יש עוד משחקים (מלאים) שווים לרכוש שם חוץ מ- Tekken: DR ?

תודה מראש.
    בינתיים אין עוד משחקים מלאים ששווה לקנות (חוץ מארקיידים)

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    flOw הוא משחק מלא ונחמד, אני מבסוט ממנו.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    נכתב במקור על ידי sagioto
    flOw הוא משחק מלא ונחמד, אני מבסוט ממנו.
    לפי הטריילר הוא נראה קצת כמו סנייק או משהו... אתה יכול להסביר על מה בדיוק המשחק ומה עושים בו? תודה

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    זה באמת לא הרבה יותר מגרסת HD לסנייק אתה מתחיל עם יצור קטן ומשלב לשלב אוכל יותר חלקיקים ויצורים אחרים עד שהיצור נהיה ענק ואז אתה מתחיל עם יצור אחר, הגרפיקה מאוד מרשמיה (פשוטה אבל יפה) והשליטה היא עם חיישן התנועה של הSIXAXIS, בינתיים זה המשחק היחידי על הקונסלוה שמנצל את זה כמו שצריךף השליטה נוחה ומדוייקת -אל תצפה למשחק אקשן מטורף זה משחק חביב וקליל והעביר את הזמן ויש לו השפעות מאוד מרגיעות. (לא RESISTANCE)

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    פשוט חפש את FLOW ברשת, זה משחק FLASH שקיים ברשת יותר משנה. נסה אותו, הוא באמת כיף לשעה או שעתיים.

הצטרף בתאריך
    05.09.2010
    אהלן ראיתי שאתם מדברים על הPS STORE ורציתי לשאול אם מישהו מכם הצליח לרכוש שם משהו כי אני ניסיתי וכל פעם שאני מנסה להוסיף כסף לחשבון שלי שם אני מקבל את ההודעה
    funds could not be added to your account"
    אני רשום במשתמש אמריקאי כל הפרטים שהכנסתי נכונים פרט לכתובת שנתתי להם כתובת מקורית של איזה מקום בבוסטון מישהו יכול לעזור לי?

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    עיר
    באר שבע
    היום ראית בפסו אמריקאי גוד אף וור קולקשין ב30$, וכבר פעם מליון =) אומרים על זה, אי אפשר יותר לקנות עם אשראי ישראלי גם אם הוא בינלאומי. רק דרך קרטיסי פסן.

הצטרף בתאריך
    22.12.2008
    אני לא מבין איך שכחתם שאפשר לקנות את inFamous בPSN?!?!?!
    הם הכניסו עוד משחקים מלאים שאפשר למצוא אותם על דיסק כגון Red Faction Guerilla
    ו- Tomb Raider Underworld

Laugh and grow fat!

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    יש גם את בורנאוט פארדיס וWIPOUT HD.כן WIPEOUT יצא גם בתור דיסקץ

הרשמה