תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    אני היום נכנסתי לשרת ואחד שקוראים לו coco מהקלאן מטריקס עשיתי נגדו קרב אני יריתי בו עם האקדח והורדתי לו אחרי זה הוא כמו AFK ויריתי עליו איזה 13 כדורים ולא ירד לו אחרי חצי דקה שהוא היה ככה הוא חזר ואני פגעתי בו אולי איזה 10 כדורים וראיתי שיורד ממנו דם כל כדור שאני פוגע אבל החיים שלו עדיין אותו הדבר אכן כנראה הוא יצא והפעיל ציטים וככה לא ירדו לו חיים. אחרי זה אמר שאם אני רוצה לדווח אני אעשה את הפקודה של הדיווח ואמר לי שהאיידי שלו 22 הייתי בטוח שהוא אמר אמת ועשיתי דיווח על איידי 22 אחרי 15 דקות פתחתי את טבלת הסקורים (TAB) וראיתי שאני איידי 22 אני מבקש שתתנו לו באן לאיזה שבוע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    זה יכל להיות אבל זה גם יכול להיות לאגים אני לא מעמין שקוקו ציטר זה נראה לי פשוט לאגים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    D‏XDDDDDDDD
    לא מאמין לךך XDDDDDDDDDD
    בכול מקרה.. אם זה נכון..
    זה ביזיון O__O
    אני לא סובל מאי שפיות, אני נהנה ממנה

Maccabi "Electra" Tel-Aviv - Where Amazing Happens
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    תל אביב
    תשמעו מבלי להאשים אף אחד יש אנשים שהיום אדמינים ומנצלים את זה כגון באמצע שאני רודף אחריו
    אחרי אדמין פתאום יש לו חיים חדשים ומגן אז אולי היו לאגים ואולי היו פה שימוש סמכויות אבל צריך לבדוק כל בקשה אדמינים לא מסתכלים על הדווחים של השחקנים. חברה אם אתם אדמינים תעשו את עבודתכם נקייה ואל תעשו שטויות וצחוקים על חשבון השחקנים שאין להם אפשריות של אדמינים

עוד שאלה איך אני מגיש בקשה להיות אדמין ????????????????.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    יש לך/לו לאגים...
    המשחק הזה מלא בלאגים ובבאגים, הוא לא צ'יטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    שמע גבר ,
    יש מלא באלגן בSAMP יש לאגים ומלא באגים שזה נראה לך ציטים
    אל תבוא ככה לפורום ותגיד"אדמין ציטר"
    תבוא תפנה למנהל בה"פ או בוונט ותגיד לו
    לצומת לבכם אנשים .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    נכתב במקור על ידי NaRKoMaN
    אני היום נכנסתי לשרת ואחד שקוראים לו coco מהקלאן מטריקס עשיתי נגדו קרב אני יריתי בו עם האקדח והורדתי לו אחרי זה הוא כמו AFK ויריתי עליו איזה 13 כדורים ולא ירד לו אחרי חצי דקה שהוא היה ככה הוא חזר ואני פגעתי בו אולי איזה 10 כדורים וראיתי שיורד ממנו דם כל כדור שאני פוגע אבל החיים שלו עדיין אותו הדבר אכן כנראה הוא יצא והפעיל ציטים וככה לא ירדו לו חיים. אחרי זה אמר שאם אני רוצה לדווח אני אעשה את הפקודה של הדיווח ואמר לי שהאיידי שלו 22 הייתי בטוח שהוא אמר אמת ועשיתי דיווח על איידי 22 אחרי 15 דקות פתחתי את טבלת הסקורים (TAB) וראיתי שאני איידי 22 אני מבקש שתתנו לו באן לאיזה שבוע.
    לא כל פעם שאתה רואה שאתה פוגע בו ויורד דם אומר שהוא רואה את זה, זה באגים של SAMP.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי GuY050(VIP)
    לא כל פעם שאתה רואה שאתה פוגע בו ויורד דם אומר שהוא רואה את זה, זה באגים של SAMP.
    טוב שיהיה אבל תטפלו בו במקרה השני שהוא אמר לי לדווח עליו ואז אמר את האיידי שלו בסוף גיליתי שזה האיידי שלי אני דורש שתורידו לו על זה את האדמין אל תשימו אדמינים שמתנהגים כמו ילדים בני 7 זה היה מעשה מפגר וחסר בגרות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי addon
    ממש לא מתאים לו,
    אדמין ציטר ממש בושה וחרפה.
    תגיד לי מה גורם לך להאמין שזה נכון?????
    יש לי אמון מלא בקוקו ואני בטוח שככה גם כל שאר האדמינים כולל אורי, ליעד, גיא ותום!
    יש לנו 2 אפשרויות:
    1. זה בכלל לא היה קוקו והיה מתחזה שלו (אפשרות סבירה מאוד כי בזמן האחרון יש מלא מתחזים)
    2. זה היה עוד סתם לאג ולא צריך לפתוח על זה נושא שלם!
    לדוגמא יש מצבים שאני רואה את השחקן עומד כמו קרש ולא יורה ויש מצבים שהוא מרוח על הריצפה ובשני המצבים הוא לא יכול לפגוע במי שהוא יורה!
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    יש לי כמה דברים להגיד:
    1.אתה צודק שהוא התנהג כמו ילד קטן, אני מקווה שידברו איתו.
    2.יכול להיות שהוא ראה אותך על הריתפה ואז אתה לא יכול להרויד לו חיים עד שאתה נכנס לרכב.
    3.יכול להיות באמת כמו שטל אמר שזה מתחזה...
    שתף ב-Google+

הרשמה