תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: איזה קונסולה תנצח לבסוף במלחמת הקונסולות ותשיג הכי הרבה מכירות

מדרגים
39. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • PS3: היתרון הטכנולוגי שלה ימחץ את המתחרות

20 51.28%
  • Xbox 360: אקס בוקס לייב, הילו 3 ומחיר טוב יובילו לנצחון מוחץ

7 17.95%
  • Wii: זולה וכיפית. מתכון מושלם להצלחה

12 30.77%
123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 171
    הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    http://www.vgchartz.com/
    הPS3 עשתה זאת סוף סוף ומכרה יותר מ3 מיליון יחידות בקצת פחות מ- 6 חודשים!
    נתונים עדכניים מחזית מלחמת הקונסולות:

PS3: 3.07m
    Xbox 360: 9.86m
    Wii: 6.47m

מי ינצח בסוף? הצביעו בסקר!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Hardcore

אני חושב שצריך לתת להשקה באירופה להרגע בחודשים הקרובים ואת בעיות ההספקה של הWII נגמרות לפני שנוכל לשער מה באמת יהיה. עוד חודש-חודשיים נוכל להיות הרבה יותר חכמים.

לפי המכירות של הWII, בעוד חצי שנה היא תעבור כבר את ה360 וזה משונה מאוד. עדיין אין משחק אחד לWII שמשתמש בשלט בצורה טובה באמת. הWII היא תופעה משונה במיוחד.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הנתונים שלהם שונים בצורה דראסטית מנקסט ג'ן וורס. מעניין מי צודק...

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אכן באמת שונים, לא יודע מאש שבNEXTGEN WARS המספרים התחילו לקפוץ אוטומטית אני נוטה לא להאמין בכלל לאתרף אני בטוח שהם לא עד כדי כך בתוחכמים שבכל מקום בעולם שמוכר מעביר סריקה על הברקוד של איזה WII המספר קופץ...

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי sagioto
    אכן באמת שונים, לא יודע מאש שבNEXTGEN WARS המספרים התחילו לקפוץ אוטומטית אני נוטה לא להאמין בכלל לאתרף אני בטוח שהם לא עד כדי כך בתוחכמים שבכל מקום בעולם שמוכר מעביר סריקה על הברקוד של איזה WII המספר קופץ...
    זה עולה כמה פעמים ביום כשהם מקבלים נתונים חדשים. אתה מעדיף שהם יעדכנו פעם בחודש עם אקסטרה חצי מליון לכל אחד?

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo

זה עולה כמה פעמים ביום כשהם מקבלים נתונים חדשים. אתה מעדיף שהם יעדכנו פעם בחודש עם אקסטרה חצי מליון לכל אחד?
    לא, כנס לאתר, זה עולה כל כמה שניות...

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי sagioto
    לא, כנס לאתר, זה עולה כל כמה שניות...
    באמת מוזר. זה חדש כל הקטע הזה של הכל כמה שניות, לא היה אותו לפני יומיים.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    איך לכל הרוחות הגעת, לא משנה כמה פאנבוי אתה יכול להיות, שה-PS3 מדביקה פערים. אתה קולט בכלל את הפער שיש פה!? יש פה פער של 3 מיליון+ מהקונסולה הקרובה ביותר. בהנחה שאנחנו לוקחים את המספרים האלה כנכונים (ויש מצב).

שלוש מיליון. שלוש מיליון. זה חצי מדינת ישראל. זה בדיוק מה שהם מכרו עד עכשיו, הם לא מדביקים שום דבר. הדבר היחידי שדביק פה הוא הסלוטייפ שמדביק את ה-13 מיליון GameCube, שלמעשה מתפיח את בסיס המשתמשים של הקונסולה מהדור הקודם של נינטנדו ל-35 מיליון, והרכבת ממשיכה. בסוף הם יעברו את ה-PS2... ;)

וזה באמת נכון לפרסם סקר על הקונסולות בפורום סוני? כאילו, מה אתה מצפה שפאנבויז יגידו לך?!

ה-Wii תדביק את ה-360 עד סוף השנה. ה-PS3 רק תדביק את ה-360 במשחקים ה"בלעדיים" שלה.

ואם זה לא מספיק, הנה פרסומת נהדרת של סוני:
    http://kotaku.com/gaming/psp/clip-an...art-249812.php

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    איך לכל הרוחות הגעת, לא משנה כמה פאנבוי אתה יכול להיות, שה-PS3 מדביקה פערים. אתה קולט בכלל את הפער שיש פה!? יש פה פער של 3 מיליון+ מהקונסולה הקרובה ביותר. בהנחה שאנחנו לוקחים את המספרים האלה כנכונים (ויש מצב).

שלוש מיליון. שלוש מיליון. זה חצי מדינת ישראל. זה בדיוק מה שהם מכרו עד עכשיו, הם לא מדביקים שום דבר. הדבר היחידי שדביק פה הוא הסלוטייפ שמדביק את ה-13 מיליון GameCube, שלמעשה מתפיח את בסיס המשתמשים של הקונסולה מהדור הקודם של נינטנדו ל-35 מיליון, והרכבת ממשיכה. בסוף הם יעברו את ה-PS2... ;)

וזה באמת נכון לפרסם סקר על הקונסולות בפורום סוני? כאילו, מה אתה מצפה שפאנבויז יגידו לך?!

ה-Wii תדביק את ה-360 עד סוף השנה. ה-PS3 רק תדביק את ה-360 במשחקים ה"בלעדיים" שלה.

זה שאתה לא מכיר לא אומר שאין משחקים אקסלוסיבים (הבעיה שאם אני אביא אותם אתה תשלול אותם בטענה שהם לא משחקים של נינ' משחקים סופר מוכרים)

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני מכיר את המשחקים בערך כמוך.
    זה היה לצורך הלצה.

אני מניח שזו נקודה רגישה עכשיו למעריצי סוני. טאצ'י.

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    אני מכיר את המשחקים בערך כמוך.
    זה היה לצורך הלצה.

אני מניח שזו נקודה רגישה עכשיו למעריצי סוני. טאצ'י.
    אני בספק אם אתה מכיר את ויט נט סטורי SMT4 אנונן רלמס מסיטס אוף כאוס סויקדן 6 מקאי וורס אטיליר סופר רובט טיסן ועוד. אגב תגובה "אוהדת" סוני לא אומרת שהאדם הוא פאנבוי (אגב אתה עונה לקריטריה באופן מושלם) את דעתי על הדור האחרון ועל סוני בפרט הבעתי את הסלידה שלי מכמה דברים שכול אחד מהחברות עשו (במקרה של סוני בעיקר על זה שהקנסולה עולה 100 דולר יותר במערב). אגב אני מניח שגם לאנשי נינ' שחוץ מהמשחקים של נינ' בשתי דורות כמעט ולא היה להם משחקים זו תהיה נקודה רגישה. בכלל כול עוד יוצאים כל הרבה משחקים מעולים לפס2 אין שום סיבה לקנות שום קנסולה של הדור הבא

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי ADi

אני מניח שפירסמתי את הסקר פה סמכתי על העובדה שאתה ועוד כמה טרולים שמבקרים בפורום הזה בקביעות תשתתפו בסקר, ולפי מספר המצביעים אתה יכול לראות שצדקתי. ולגבי הפערים, למרות שזה קורה לאט, הם מצטמצמים (בוא נגיד שלפני ההשקה האירופאית היו יותר מפי 3 קונסולות wii בשוק, ועכשיו יש פי 2...). יכול להיות שהמצב לא יימשך כך, אבל בינתיים זה המצב.

שלא תבין אותי לא נכון, אין לי מושג מי ינצח במלחמה הזאת ואני לא מאמין בצורה עיוורת שהPS3 תנצח. צריך לחכות ולראות.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי luca blight
    אני בספק אם אתה מכיר את ויט נט סטורי SMT4 אנונן רלמס מסיטס אוף כאוס סויקדן 6 מקאי וורס אטיליר סופר רובט טיסן ועוד. אגב תגובה "אוהדת" סוני לא אומרת שהאדם הוא פאנבוי (אגב אתה עונה לקריטריה באופן מושלם) את דעתי על הדור האחרון ועל סוני בפרט הבעתי את הסלידה שלי מכמה דברים שכול אחד מהחברות עשו (במקרה של סוני בעיקר על זה שהקנסולה עולה 100 דולר יותר במערב). אגב אני מניח שגם לאנשי נינ' שחוץ מהמשחקים של נינ' בשתי דורות כמעט ולא היה להם משחקים זו תהיה נקודה רגישה. בכלל כול עוד יוצאים כל הרבה משחקים מעולים לפס2 אין שום סיבה לקנות שום קנסולה של הדור הבא
    שמעתי על חלק מהמשחקים. וכן אני פאנבוי. לא מתבייש.

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    אני לא מבין על מה כל הפאנבוים המסריחים מכל צד רבים פה.
    הPS3 היא הקנייה הכי לא משתלמת לעכשיו בקטע של הקונסולות, אין ספק וכל אחד פה יודע את זה.
    עד שלא יביאו לה משחקים טובים היא תישאר איפה שהיא עכשיו (ואני מתכוון גם למשחקים מערביים luca blight, כי גם בינתיים הPS3 מפשלת בשוק היפני, למרות שהזכרת את המשחקים האלה, ועל השוק האמריקני אין מה לדבר).
    לכו קנו 360 או WII, רק אל תקנו PS3.

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי pok madui
    אני לא מבין על מה כל הפאנבוים המסריחים מכל צד רבים פה.
    הPS3 היא הקנייה הכי לא משתלמת לעכשיו בקטע של הקונסולות, אין ספק וכל אחד פה יודע את זה.
    עד שלא יביאו לה משחקים טובים היא תישאר איפה שהיא עכשיו (ואני מתכוון גם למשחקים מערביים luca blight, כי גם בינתיים הPS3 מפשלת בשוק היפני, למרות שהזכרת את המשחקים האלה, ועל השוק האמריקני אין מה לדבר).
    לכו קנו 360 או WII, רק אל תקנו PS3.
    ברור שהפס3 היא קניה לא משתלמת אף פעם לא קונים קנסולה בשנה הראשונה של ההשקה עד שיוצאיו כל הבגאים (כמו למשל טבעת המוות ) ועד שיצאו מספיק כותרים שיצדקו קניה (כמו הפס3 ובמקרה של הווי לראות אם תהיה כזה הרבה תמיכה עוד שנה מה לעשות אני סקפטתי ואני ממש לא אוהב את המשחקים של נינ') כרגע הפס2 עדיין לא רואה את קנסולות דור הבא ממטר

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    ברור שהפס3 היא קניה לא משתלמת אף פעם לא קונים קנסולה בשנה הראשונה של ההשקה עד שיוצאיו כל הבגאים (כמו למשל טבעת המוות ) ועד שיצאו מספיק כותרים שיצדקו קניה (כמו הפס3 ובמקרה של הווי לראות אם תהיה כזה הרבה תמיכה עוד שנה מה לעשות אני סקפטתי ואני ממש לא אוהב את המשחקים של נינ') כרגע הפס2 עדיין לא רואה את קנסולות דור הבא ממטר
    למה כבר כמה ירד המחיר בארץ? 300 שקל? 400 שקל? מה זה משנה. אבל בקשר ל-PS2 אני מסכים איתך.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    וסגנון המשחקים שאתה מדבר עליהם, וכל-כך אוהב, לא נמצאים על ה-DS?

אם כבר, ה-DS לא רואה את קונסולות הדור הבא ממטר.

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    וסגנון המשחקים שאתה מדבר עליהם, וכל-כך אוהב, לא נמצאים על ה-DS?

אם כבר, ה-DS לא רואה את קונסולות הדור הבא ממטר.
    האמת יוצאים יותר משחקים לפספ מאשר היתי רוצה להודות בתור בעל DS המשחק היחידי שנהנתי ממנו עד עכשיו הוא קסלוניה DOS מקוה שקסלוניה POR גם יהיה טוב ורק בשביל הרקרוד פס2> DS ללא ספק בכלל

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    האמת יוצאים יותר משחקים לפספ מאשר היתי רוצה להודות בתור בעל DS המשחק היחידי שנהנתי ממנו עד עכשיו הוא קסלוניה DOS מקוה שקסלוניה POR גם יהיה טוב ורק בשביל הרקרוד פס2> DS ללא ספק בכלל בשביל סגנון המשחקים שאני אוהב
    תוקן.......................

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Hardcore

בנינו, האתר עצמו (שפעם היה בכלל בכתובת www.vgcharts.org) די גרוע באומדנים שלו, שלא כל כך מסתדרים. למרות שהרענון העיצובי שעשו לו גורם לו להיראות פחות כמו אתר מ-97. להערכתי nexgenwars נותן אומדנים יותר טובים שעכשיו גם מתעדכנים אוטומטית כל הזמן. יש גם את http://videogamecharts.com, אבל העדכונים שם הם די על בסיס חודשי לפי מידע שמשוחרר מהNPD ודומיו (מה שהופך אותם לאולי יותר אמינים מנקטסג'נוורס, אבל די פוגע בכיפיות שבפוסטים הדביליים האלו בפורום).

הרשמה