מאמן הלייקרס נבחר להיכל התהילה כבר בפעם הראשונה בה עלה כמועמד. "בורכתי בכך שאימנתי קבוצות מוכשרות", אמר. גם מאמן צפון קרוליינה רוי וויליאמס בפנים.

פיל ג'קסון, מאמן הלוס אנג'לס לייקרס, נבחר הבוקר (שלישי) להיכל התהילה. ג'קסון, אשר הוביל את השיקגו בולס לזכייה בשש אליפויות בשנות ה-90 ואת הלייקרס לשלוש נוספות בתחילת שנות ה-2000, זכה לכבוד כבר בפעם הראשונה בו היה מועמד להכניסה להיכל על שם ג'יימס נייסמית במסצ'וסטס.
"זה כבוד גדול עבורי", אמר ג'קסון. "בורכתי בכך שאימנתי במספר ליגות וערים אבל האפשרות לאמן שתי קבוצות מוכשרות כשיקגו והלייקרס ולהובילן לאליפות אומרת הכל". אגב, מייקל ג'ורדן עדיין לא נבחר להיכל התהילה.
גם רוי וויליאמס, מאמן צפון קרוליינה ולשעבר מאמן הקנזס ג'ייהוקס, ייכנס להיכל התהילה במחזור 2007. וויליאמס הוא המאמן השלישי בהיסטוריה של ה-NCAA שהוביל שתי קבוצות שונות לאליפות המכללות.
ואן צ'אנסלור, שהוביל את היוסטון קומטס לזכייה בארבע אליפויות WNBA, מנדי רודולף, שופט העבר, קבוצת המכללות של טקסס ווסטרן שזכתה באליפות ב-1966, והמאמן פדרו פרננדז נכללים אף הם בין אלו שיזכו לכבוד בטקס, שייערך בתחילת ספטמבר.
שם מוכר יותר עבור חובבי הכדורסל הישראלי הוא מירקו נובוסל, מאמן ציבונה זאגרב ונבחרת יוגוסלביה לשעבר, שיהפוך לקרואטי השלישי שנכנס להיכל אחרי קראסימיר צ'וסיץ' ודראזן פטרוביץ'.