תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אחרי שהPS3 קבע שיא אדיר באנגליה והפך לפיסת החומרה הנמכרת במהירות הגדולה ביותר, השבוע השני להשקה הגיע ויש ירידה קטנטנה במכירות. ירידה של 82 אחוזים.
    חישוב מהיר מלמד שאחרי שנמכרו 165 אלף יחידות ביומיים, בשבוע השני להשקה נמכרו כ135 אלף יחידות פחות. כלומר, רק מספר פתטי של 30 אלף יחידות נמכרו ברחבי בריטניה.
    נראה שההצלחה של הPS3 לא נמשכה הרבה זמן ויחד עם העובדה שבחודשיים הקרובים לא יצאו משחקים גדולים לקונסולה, קשה לראות את הנתון הזה משתנה לטובת סוני.

גם שני המשחקים המובילים של סוני, מוטורסטורם ורסיסטנס ירדו במכירותיהם ב60 אחוזים.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    מוזר כי במאי יוצאים LAIR וHEAVENLY SWORD באירופה,
    זה היה צפוי שהיא לא תמשיך למכור ככה...
    מה שכן אני לא יודע אם 30,000 יח' בשבוע בבריטניה נקרא פתטי...

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי sagioto
    מוזר כי במאי יוצאים LAIR וHEAVENLY SWORD באירופה,
    זה היה צפוי שהיא לא תמשיך למכור ככה...
    מה שכן אני לא יודע אם 30,000 יח' בשבוע בבריטניה נקרא פתטי...
    נראה לי פתטי בגלל הירידה הזאת... 82 אחוזים זה ממש הרבה.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    יש בבריטניה כ-80 מיליון תושבים עד כמה שזכור לי, אתה מצפה באמת שכל בית אב שם יחזיק קונסולה? אנשים לא קונים הכל ביום שהדבר יוצא, כמו שבארץ מחכים אנשים להוזלת מחירים ויציאת כותרים, אני בטוח שהדבר תקף לכל העולם.

ברור שהמכירות יירדו, תמיד המצב מתמתן אחרי ההתרגשות של היציאה הראשונית.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Death_119
    יש בבריטניה כ-80 מיליון תושבים עד כמה שזכור לי, אתה מצפה באמת שכל בית אב שם יחזיק קונסולה? אנשים לא קונים הכל ביום שהדבר יוצא, כמו שבארץ מחכים אנשים להוזלת מחירים ויציאת כותרים, אני בטוח שהדבר תקף לכל העולם.

ברור שהמכירות יירדו, תמיד המצב מתמתן אחרי ההתרגשות של היציאה הראשונית.
    ]

באמת ברור שהמכירות יירדו. אבל לא בצורה כל כך דרמטית.
    מצד שני, הם שלחו להשקה 220 אךף יחידות, אם אני זוכר נכון אז אולי בגלל שנותרו ברחבי בריטניה רק 60 אלף יחידות היה יותר קשה למצוא את הקונסולה...
    עדיין, אלו לא מספרים טובים.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    באמת שזה ספין, הרי אם היו רושמים את נתוני המכירות - 30,000 לשבוע למדינה כמו אנגליה
    כשביפן וארה"ב זה נחשב יפה אז היו מתלהבים. היה אפשר על אותה כתבה לשים כותרת: מכירות מרשימות לPS3 באנגליה.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    באמת שזה ספין, הרי אם היו רושמים את נתוני המכירות - 30,000 לשבוע למדינה כמו אנגליה
    כשביפן וארה"ב זה נחשב יפה אז היו מתלהבים. היה אפשר על אותה כתבה לשים כותרת: מכירות מרשימות לPS3 באנגליה.
    כי זה השבוע השני של המכירות שלה שם. עוד שבועיים זה יהיה 8000.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אל תשכחו ש:
    א) היה מלאי מוגבל באנגליה ויכול להיות שלא נשארו במלאי PS3 בחנווית מסוימות
    ב) ירידה של 60% במכירות של משחק בשבוע השני היא בהחלט ירידה הגיונית למשחקים פופולריים. ולא רק למשחקים, גם הסרטים הכי גדולים חוטפים ירידות בסדר גודל כזה בשבוע השני להקרנה שלהם. הנה, רק החודש 300 (שנכון להיום הוא הסרט עם הפתיחה הכי טובה בתקופה זו של השנה) ספג ירידה של 60% בערך במכירות כרטיסים בשבוע השני.

הרשמה