תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    02.04.2007
    אהלן, אני לא משחק הרבה... הייתי משחק יותר לפני הרבה הרבה זמן ואני זוכר את הסרבר שלכם מאוד לטובה אפילו בתפוסה מלאה. בימים האחרונים בעקבות החופשה והחפשנות שנחה עלי יצא לי לשחק כמה פעמים...
    ותקשיבו זה לא לעניין, הסרבר לא סוחב בזמן האחרון בצורה מאוד מאוד עקבית - כל פעם שנהיה יחסית הרבה שחקנים הסרבר נהיה בלתי נסבל בעליל.
    עכשיו אני לא יודע מה נשתנה - אולי זה פשוט הנוסטלגיה שמטשטשת את הזכרון, בכל אופן, הסרבר לא סוחב, אלא אם כן כולם אבל כולם עם פינגים נמוכים מאוד. לפני שאתם אומרים - לפעמים אי אפשר להעיף את האלה שמשחקים מהמאדים - כי רק בערך שליש מהאנשים שנמצאים בזמן נתון על סרבר מודעים למנגנון ההצבעה...ובלי אדמינים, ישמור עליהם השם ויחזק ידם, אי אפשר לשחק.

הצעה אופרטיבית: תקטינו את קיבולת הסרבר ל12 או 10 אנשים. (הכי טוב כמובן אדמינים שנמצאים אבל ברור שזה בעייתי יותר).
    תשנו את הסרבר של הקונטרול ל10 אנשים ותשנו את הסרבר של הDM (או מה שזה לא יהיה) לסרבר של קונטרול שני (או TDM) גם של 10 אנשים.

תודה וחג שמח ומרובה headshotים לכולם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    היי D:
    הייתי אחלה היום,
    ואני אדמין והיה רק אחד עם 200 פינג שזה כמו אישור לתת לו קיק עם אזהרה, אבל עדיין לא למדתי לגמרי להישתמש בכלים האלה של האדמינים, היו קצת בעיות עם מי שהיה צריך ללמד אותי (ספיר הלו ? :ם ) X:

אבל בדר"כ ילדים יותר בסדר פשוט כשהם רואים שיש אדמין בשרת, מי שיש לו בצד תג של [vg] או blaze הוא אדמין ד'א.

חג שמח :ם
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    הוא לא מדבר על אלה עם הפינג בשמים
    הוא מדבר על זה שהשרת עצמו מלא לאגים אפילו אם כל השחקנים עם פינג נמוך מאוד
    ולא נראה שאפילו אדמין יעזור כי כי בדרך כלל כמעט כל השחקנים חוץ משניים שלושה עם פינג מעל 150
    וגם שלשום כל השרתים של ויגיימס קרסו אז כנראה שזאת בעיה של השרתים
    ואפילו השעון של המשחק נתקע כל כמה שניות!!!XD
    ותמיד אפשר לעבור לשרת של pcgames
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    כן שיחקתי אתמול ושמתי לב לזה :פ
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+