תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    לאחר התלבטיות רבות הורדתי את אוקרינה מהVC ואני חייב לומר שזה משחק מדהים!
    אני לא שיחקתי באף משחק זלדה בעבר ואני חייב להודות שהתמכרתי(אני מזמין היום TP מפליי אסיה).
    אני הבנתי שיש פה הרבה ששיחקו בזה ואולי מישהו יכול לעזור לי; אני נתקעתי לפני מקדש האש(בדיוק כשנכנסים למקום החם)- בדקתי באינרנט מה אני צריך לעשות(כן, אני כזה נואש) וגיליתי שאני צריך לירות בהוק-שוט לעבר הגשר השבור, הבעיה היא שאני לא מצליח להגיע לעמדה שהם (באתר) הגיעו, יש אבן חוסמת שאני לא מצליח לפוצץ עם הפצצות.
    מישהו יודע מה אני צריך לעשות?:confused1:
    The Cake Is a Lie
    The Cake Is a lie
    The Cake Is a lie
    The Cake Is a lieeeeeee
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי achiad
    לאחר התלבטיות רבות הורדתי את אוקרינה מהVC ואני חייב לומר שזה משחק מדהים!
    אני לא שיחקתי באף משחק זלדה בעבר ואני חייב להודות שהתמכרתי(אני מזמין היום TP מפליי אסיה).
    אני הבנתי שיש פה הרבה ששיחקו בזה ואולי מישהו יכול לעזור לי; אני נתקעתי לפני מקדש האש(בדיוק כשנכנסים למקום החם)- בדקתי באינרנט מה אני צריך לעשות(כן, אני כזה נואש) וגיליתי שאני צריך לירות בהוק-שוט לעבר הגשר השבור, הבעיה היא שאני לא מצליח להגיע לעמדה שהם (באתר) הגיעו, יש אבן חוסמת שאני לא מצליח לפוצץ עם הפצצות.
    מישהו יודע מה אני צריך לעשות?:confused1:
    עבר יותר מדי זמן מאז הפעם האחרונה ששיחקתי במשחק, יש מצב שתוכל לצרף תמונה?
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    יש מצב שיש לך את כפפות הכוח או משהו כזה שבעזרתו אתה יכול להרים את האבן?

ולחילופין:
    www.gamefaqs.com
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    תודהת, אני יחפש באתר.
    זה אחד המשחקים היותר ממכרים והיותר מתסכלים ששיחקתי בהם בחיים שלי (אתה מסתובב 10 דקות רק בשביל לגלות שכל מה שאתה צריך לעשות זה לנגן באוקרינה.....)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    ראשית, תתחדש על שרכשת את אחד המשחקים הטובים ביותר.
    שנית. אני לא זוכר שבדרך למקדש האש יש סלעים שצריך לפוצץ. מהרגע שהגעת למכתש אתה ממשיך ישר לכייון הגשר, ולומד את המנגינה. אתה יכול להיתפס ישירות בגשר לדעתי.
    לגבי סלעים כאלה באופן כללי, נסה להחזיק את הפצצה כמה שניות בידיים לפני שאתה זורק. עם קצת תזמון, היא תתפוצץ האוויר ליד הסלע.
    בהצלחה.
    שתף ב-Google+

הרשמה