תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    ראיון עם קוגימה בה הוא אומר שMGS4 יהיה אקסלוסיבי
    http://kotaku.com/gaming/go307/featu...ima-248695.php
    (אגב זה יצא בשני באפריל ככה שזה גוק פרוף)

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    I pitty the fools...

סתם, שיהנו להם עם GEOW2...

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי sagioto
    I pitty the fools...

סתם, שיהנו להם עם GEOW2...
    בהקשר לחתימה שלך אתה יודע שהמשחק של סוקר פאנץ לא הלך להית סלי קופר הם אמרו שהם עובדים על משהו חדש (ומזל למה אם זה היה סלי קופר 4 היתי צריך לקנות את הקנסולה

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי luca blight
    בהקשר לחתימה שלך אתה יודע שהמשחק של סוקר פאנץ לא הלך להית סלי קופר הם אמרו שהם עובדים על משהו חדש (ומזל למה אם זה היה סלי קופר 4 היתי צריך לקנות את הקנסולה
    את האמת אף פעם לא שיחקתי בסליי, אולי כמה דקות בדמו, גם ראצ'ט וג'אק לא ממש שיחקתי (ממש טיפה בראצ'ט)
    פשוט נראה לי קצת ילדותי מדי...
    איפה הנינטנדופילים?

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי sagioto
    את האמת אף פעם לא שיחקתי בסליי, אולי כמה דקות בדמו, גם ראצ'ט וג'אק לא ממש שיחקתי (ממש טיפה בראצ'ט)
    פשוט נראה לי קצת ילדותי מדי...
    איפה הנינטנדופילים?
    ראצט 2 ו3 היו המשחקי פלטורמה הכי טובים לפס2 וגם קורעים מצחוק חבל על הזמן פיספוס גדול
    לך תשחק אותם

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    ראצט 2 ו3 היו המשחקי פלטורמה הכי טובים לפס2 וגם קורעים מצחוק חבל על הזמן פיספוס גדול
    לך תשחק אותם
    אני דווקא העדפתי את סדרת JAK. ניסיתי את רצ'אט הראשון אבל הוא לא עניין אותי במיוחד... אני חושב שאני אחזור אליו מתישהו. אחרי שאני אסיים את אובליויון וFFXII כנראה.

אני לא מתלהב במיוחד. אף פעם לא מתתי על MGS. זה בטוח לא יהיה מה שישכנע אותי לקנות את הקונסולה. למרות שבמקור תכננתי על הPS3 המחיר, המשחקים שיש כרגע בשוק וסוני באופן כללי גרמו לי לפנות יותר ויותר ל360.

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    אני דווקא העדפתי את סדרת JAK. ניסיתי את רצ'אט הראשון אבל הוא לא עניין אותי במיוחד... אני חושב שאני אחזור אליו מתישהו. אחרי שאני אסיים את אובליויון וFFXII כנראה.

אני לא מתלהב במיוחד. אף פעם לא מתתי על MGS. זה בטוח לא יהיה מה שישכנע אותי לקנות את הקונסולה. למרות שבמקור תכננתי על הPS3 המחיר, המשחקים שיש כרגע בשוק וסוני באופן כללי גרמו לי לפנות יותר ויותר ל360.
    האמת התכנתי לרשום סלי קופר בגלל השעה יצא לי ראצט (ששם המשחקים הטובים בסדרה היו 1ו2) ואני דוקא הפכך יש רק שתי משחקים ב360 שמענינים אותי כרגע אנטנל סונטה ואינידפנד דיסקברי של טרי אייס לעומת הפס3 שיש לי את ויט ניט סטורי SMT 4 אנאון רלמס מקאי וורס ו90 אחוז סויקדן 6 (זה לא יצא על הווי כי האחרית של הסדרה אומרת שהוא לא מתאים לרוח של הסדרה וזה לא יצא על ה360 ) ועוד משחק של גאסט שעוד אין עליו פרטים (אבל המשחקים הקודמים שלהם היו מעולים אז יש לי צפיות)

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    האמת התכנתי לרשום סלי קופר בגלל השעה יצא לי ראצט (ששם המשחקים הטובים בסדרה היו 1ו2) ואני דוקא הפכך יש רק שתי משחקים ב360 שמענינים אותי כרגע אנטנל סונטה ואינידפנד דיסקברי של טרי אייס לעומת הפס3 שיש לי את ויט ניט סטורי SMT 4 אנאון רלמס מקאי וורס ו90 אחוז סויקדן 6 (זה לא יצא על הווי כי האחרית של הסדרה אומרת שהוא לא מתאים לרוח של הסדרה וזה לא יצא על ה360 ) ועוד משחק של גאסט שעוד אין עליו פרטים (אבל המשחקים הקודמים שלהם היו מעולים אז יש לי צפיות)
    דובר יפנית רהוטה?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה

איך אתה תמיד מצליח למצא את כל השמות של המשחקים שאף מערבי לא שמע עליהם?

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo

אני חושב שהוא מריץ בגוגל חיפוש. פשוט תכתוב "המשחקים היפניים הכי טובים שאף אחד לא שיחק" ובטח יש כמה רשימות כאלה.

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    סויקדן זה סדרה מאוד מוכרת דוקא לחובבי הזאנר. SMT גם מוכר מאוד יותר ביפן אבל גם במערב (אגב האתר של ATLUS כי אמרת שאתה לא מכיר אותם http://atlus.com/ ) ויט ניט סטורי דוקא נראה כאילו עשה הרבה גלים בTGS (טריליר http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=3241) ולבל 5 החברה המפתחת גם מוכרת מאוד והיא גם זאת שפיחתה את דרגון קוסט 8 (איניקס רק פיקחה) ואנון רלמס זה באמת לא מוכר ואגב שיחקתי ברוב המשחקים הקודמים של הסדרות שהבאתי ככה שאני לא סתם מחרטט

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo

זה שמות? לא שם? אני אפילו לא הייתי בטוח אם מדובר ביותר ממשחק אחד עם שם ממש ארוך. די קשה להבין מה הולך פה בלי כל הסימני פיסוק.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני מת שיצא כבר שקה דלה קקה ל-360, גם פוקי פוקי לה לה נשמע ממש טוב, שמעתי שמפחת אותו שיללה בקולה שפתחו את דילה בילה בום 4 ואת דילה בילה בום 5 (שכמובן לא מגיע לרמה של פולה בקה בקה אבל עדין עומד בפני עצמו).

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    עזבו אתכם מכל השטויות האלה. אני רוצה חולצה כמו של ק'וגימה!!!!

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אני מת שיצא כבר שקה דלה קקה ל-360, גם פוקי פוקי לה לה נשמע ממש טוב, שמעתי שמפחת אותו שיללה בקולה שפתחו את דילה בילה בום 4 ואת דילה בילה בום 5 (שכמובן לא מגיע לרמה של פולה בקה בקה אבל עדין עומד בפני עצמו).
    שוב זה שאתה לא מכיר לא אומר שזה לא קיים ואין לזה קונים במערב אגב המשחק הקודם של לבל 5 (המפתחת של ויט ניט סטורי) מכר כמה מליונים אתה אולי מכיר אותו בשם דרגון קוסט 8

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    שוב זה שאתה לא מכיר לא אומר שזה לא קיים ואין לזה קונים במערב אגב המשחק הקודם של לבל 5 (המפתחת של ויט ניט סטורי) מכר כמה מליונים אתה אולי מכיר אותו בשם דרגון קוסט 8
    הומור בן אדם, הומור...

הרשמה