תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    המקום: בנייני עזריאלי
    השעה: 1:00
    האנשים:גיא, Uרי,Oרי.

אז ככה, מוקדם מוקדם בבוקר יצאתי מהבית ונסעתי אל ווייפר הבייתה, גיליתי שיש לו בית אחד המגניבים, כלב שמן בשם אוסקר ושהוא דור 7 בירושלים, אבל לא בשביל זה הסיפור.
    אז בסביבות 10 וחצי יצאנו מירושלים, הגענו למשתלה של אבא של ווייפר, חיכינו כמה דקות ובינתיים התקנו על המחשב הנייד שלו GTA ואת ה-SAMP. לאחר מכן עובד של אבא של ווייפר הסיע אותנו לעזריאלי, שם בקומת החניון פגשנו את אורי והתחלנו לעלות לעבר הגג, בדרך כמעט והסתערתי על מסעדות המזון המהיר אך אורי החזיק אותי ואמר ששגיא לוציפר מתייבש לו כבר שעה על הגג. אז עלינו פגשנו את לוציפר, לאחר כמה דקות הגיע דארקפייר,ולאחר עוד כמה דקות הגיעו כל השאר:
    תום, איגור, וואדים, פרנקו, בר-קליו, בר-סינרון,גבי, וסלוויק. אז התמקמנו בגג של הקניון, ניסינו למצוא ויירלס לחבר את הניידים אבל לא בדיוק הלך, אז כמה חבר'ה כולל אני, הלכנו לאכול, חזרנו לגג והתפננו לעבר התחנה, בדרך אני תום ואורי התפצלנו והתחלנו לעשות סיבובים מסביב לעזריאלי במטרה להבין איפה טל בראמי נמצא לעזעזל, והשאר בינתיים ישבו בתחנה וצחקו עלינו. לאחר שאיתרנו את ההיפרון האבוד ניגשנו לתחנה והשתלטנו על אוטובוס, כמובן שבדרך מי שפריע קיבל דרייב ביי!.

הגענו לצומת סגולה, ובדרך למשרדים גילינו שהקדמנו בשעתיים, אז אורי החליט להצעיד את כולם לעבר תחנת רכבת שלא באמת היתה קיימת, עד שהגענו לשדה ירוק סמוך לתעלת ניקוז. שם התמקמנו ליד המים, החבר'ה הרגועים ישבו ושמעו מוזיקה מהמחשב של ווייפר, החבר'ה המשועממים שאני בתוכם כולל את- אורי,איגור,וואדים,סלביק,טל ולא זוכר מי עוד. החלטנו לפתוח במשא חפירות לעבר צמיג שתקוע באדמה, לאחר מאמצים רבים וחפירות במוטות הצליחו חלוצי ויגיימס לחלץ את הגלגל, ולהשליכו בתנועה סיבובית לעבר המים. לאחר כמה דקות ממועד ההשלכה, צעדנו חזרה לעבר המשרדים. כשהגענו גילינו שעוד פעם הקדמנו, רק הפעם בחצי שעה, אז ישבנו על החומה, העברנו צחוקים והחצי שעה עברה לה בכיף!

אני אורי ושגיא נכנסנו לעבר המשרדים יחד עם אור פרי, אור הציג את החדר בו נשהה רוב היום, והחל להזרים קונסולות ומסכים, בינתיים יצאתי לבחוץ וקראתי לכל השאר, הם נכנסו לחדר, התחלנו במלאכת ההרכבה של הקונסולות, לא עברה לה חצי שעה תמימה וכולם כבר התמקמו להם על 3 קונסולות ו3 ניידים, כאשר 1 מהניידים ואחד מהקונסולות מחוברים למקרן. כעבור שעה וחצי של משחק, הוקרן על הקיר פרצופו התמים של ליעד אינדיגו, ולאחר מכן דריפט מחמם צמיגים בייני לבינו. לאחר שעה בערך הגיעו הפיצות, החבר'ה הסתערו ואני ווייפר תחת לחץ אטומי הצלחנו להרים 3 משולשים ולצאת במהרה למכונית של אבא שלו.

אז בסכ"ה, היה סבבה! אני ממש נהנתי, מחכה לפעם הבאה!

Hooah GTA!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    היה נחמד מאוד במיוחד "מבצע הגלגל"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    כן היה כיף קטלני!!
    רק יש לך טעות לא סלוויק.... סלביק!! חחחחח
    אני ממש נהנתי אני מחכה כבר לפגשיה הבאה!

נ.ב
    אורי איפה עוד תמונות?!? תשים אותם כבר!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    עיר
    אשדוד
    חחחח היה סבבה ! מתי הפגישה הבאה ואורי ? איפה התמונות של מטריקס וראפ ! הסוסים!!!!!!!11

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    היה ממש כיף!! אני נהנתי מאוד ומחכה לפעם הבא!
    פעם הבא אני יבוא ישר לצומת סגולה כי זה ממש קרוב לבית שלי

לכול בעיה\בקשה\ואיומים לפנות אלי בפרטי =]
    S1nRoN^DK
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אני עדיין בשוק שאכלתי יותר פיצות ממך
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    היה סבבה,