תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ברוכים הבבאים לסקירה השבעוית של Raw.
    הערב התחיל עם כך ששון אמר במיקרופון לקהל את הדברים הבאים:"ג'ון, אתמול בערב אני הפסדתי ואתה ניצחת אבל אתה לא הטוב מבינינו".
    ג'ונתן קואצ'מן הגיע לזירה ואמר שהערב סינה ומייקלס יגנו על אליפות הזוגות שלהם בבאטל רויאל זוגות בו ישתתפו עשרה זוגות שונים, משמע עשרים אנשים. אם מישהו אחד מצוות מסויים יוצא אז הצוות נפסל. אין לי כוח לפרט את כל הצוותים כי היו המון.
    אני רק אגיד שבאמצע הקרב שון העיף את ג'ון מעל החבל העליון. שון אמר לסינה שהוא רוצה רק חגורה אחת והיא חגורת ה-WWE. בסוף הקרב נשארו לנס קייד וטרבור מורדוק נגד ההארדיז. ההארדיז ניצחו בקרב ולכן הם אלופי הזוגות החדשים.
    אחר בא מר מקמהון לזירה ואמר שהוא משנה את כל מה שהיה ברסלמניה ושהיא בשבילו לא התקיימה.
    הוא גם אמר שכל הקהל בא לראות אותו קירח והוא בא עם כובע ואמר שהוא לא יתן להם לראות את מה שהם רוצים. אחר בא לאשלי לזירה והעיף את הכובע של מקמהן. וינס היה נבוך מאוד והתחיל להתרוצץ בכל הזירה כמו עכברוש מורעל כדי למצוא משהו לכסות איתו את הראש. כל מה שווינס מצא לאשלי העיף לו מהראש. לבסוף וינס התחבא מתחת לרגליים של ליליאן גרסייה.
    אחר כך וינס קבע קרב האנדיקאפ בו ארמנדו אלחנדרו אסטרדה יצתוות עם אומגה נגד לאשלי.
    לאשלי ניצח בקרב.
    ריק פלייר וקרליטו ניצחו את ה-WGTT ע"י כך שפלייר גרם להאס להכנע ל-figure four leglock.
    הגיעו איזשהו מפיק טלוויזיה שרצה לצלם דיוות של ה-WWE.
    מלינה הגיעה לזירה ואז מיקי ג'יימס הפריעה לה עם DDT.
    קאלי ניצח את סופר קרייזי בקלות (מעניין למה). אדג' בא והבטיח לכולם שהם יכולים לקרוא לו בקרוב אלוף ה-WWE החדש.
    עד כאן הסקירה השבועית של RAW.
    אל תשכחו לצפות בסקירה השבועית הבאה של Raw ביום שני, ECW של סלאדג'האמר ביום שלישי, ו-!Smackdown ביום שישי.
    היודאו יצורף בהמשך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    חוץ מהבטאל רויאל נראה שלא היה קרבות כל כך מעניינים.
    תודה על הסקירה!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    בבקשה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    ההארדיז אלופים מזל טוב.
    אני שונא שהWWE ממשיכים בפיודים במקום לסיים אותם בזמן המתאים.
    אין צורך להמשיך את הפיוד בין לאשלי לווינס ואומגה, השיא היה ברסלמניה וזהו מיצה את עצמו.
    כנל לגבי סינה ושון, מה המטרה להשים אותם שוב בקרב במין אייבנט של אירוע אחר?, זה עדיין לא רשמי אבל זה ייקרה וחבל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי t bone
    ההארדיז אלופים מזל טוב.
    אני שונא שהWWE ממשיכים בפיודים במקום לסיים אותם בזמן המתאים.
    אין צורך להמשיך את הפיוד בין לאשלי לווינס ואומגה, השיא היה ברסלמניה וזהו מיצה את עצמו.
    כנל לגבי סינה ושון, מה המטרה להשים אותם שוב בקרב במין אייבנט של אירוע אחר?, זה עדיין לא רשמי אבל זה ייקרה וחבל.
    כל מילה בסלע..שוב יהיה פיוד חרוש וטחון מכל כיוון..כמו סינה נגד אדג'..
    שתף ב-Google+

הרשמה