תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    ג'ף הארדי, סולמות, רסלמניה - המתכון הזה יצר עבור אוהדי ההיאבקות מספר לא מבוטל של רגעים עוצרי נשימה. תאמינו או לא, אך הארדי אומר שעדיין לא ראיתם כלום. "אני חושב שיש לי סיכוי טוב לתפוס את המזוודה הזאת". הארדי שוחח עימי בטלפון בשעה שהוא מתכונן לקראת קרב ה-MITB שייערך בדטרויט. "דיברתי עם מאט על הנושא, ושנינו נשמח להעיף את כולם מהזירה בכדי שנוכל להילחם זה מול זה על המזוודה. אנו נביט אחד לשני בעיניים ונכסח את הצורה זה לזה. מי ייתן והאח הטוב ביותר ינצח".

הארדי צפה בקלטות של שלטון בנג'מין, RVD ושאר מתאבקי ה-MITB משנים קודמות. מטרתו ביום ראשון הקרוב: להתעלות על כולם. "בשנה שעברה צפיתי ברסלמניה מביתי, ומאט היה חלק מהקרב. כששלטון ביצע את הספרינגבורד ונחת על הסולם.. הבנאדם עשה כ"כ הרבה דברים מרשימים, אך בראש ובראשונה מטרתי העיקרית היא לנסות ולהתעלות על כל זה. אני יודע שלא יהיה קל להתעלות על המהלכים של שלטון, והכוונה במיוחד לספוט שבו הוא רץ על הסולם, אך יש לי מספר דברים בשרוול, ואני עשוי לנסות לשלוף אותם".

להלן שאר הדברים שהארדי אמר על מניה, זוגות והספיר שחטף מאדג' בקרב ה-TLC2.

ש: מהו הרסלמניה מומנט האהוב עליך?

הרסלמניה הראשונה שלנו. טיפסתי על הסולם הענקי וביצעתי סוונטון דרך שולחן שבבה ריי היה שרוע עליו. מדי פעם עדיין רואים את הקטע הזה, ומדובר ברגע בלתי נשכח, משום שאתה מקבל את הזכות לבצע משהו כ"כ מגניב. בנוסף לכך, זה משהו שעשית כבר בחצר האחורית ודמיינת שאתה נמצא מול צופים, אך כשאשכרה ביצעתי את זה וראיתי את כל הבזקי המצלמות, הייתה תחושה של חלום. בכל פעם שאני נזכר בקטע הנ"ל, זה גורם לי להיות גאה בהישגיי.

ש: היית מעורב גם ברגע האדיר שאדג' ביצע עליך ספיר מפסגת הסולם בקרב ה-TLC.

עוד דבר שנחשב לכל כך מגניב, משום שדמיינתי את זה במוחי, אך להעניק לזה חיים.. זהו עוד אחד מאותם קטעים שאני גאה בהם, ואפילו שאני סופג שם מכות. |צוחק|

ש: אתה מתנדנד מהחגורות ואדג' קופץ מהסולם. מה עובר לך בראש באותו רגע?

אין יותר מדי זמן לחשוב על משהו. זה כמעט שווה ערך לתאונת דרכים. זה כאילו בום! זה היה בלתי ייאמן, ואני לא מאמין שזה פשוט קרה. ברגע שאתה מחזיר לעצמך את הנשימה, ונוצרת תחושה מחודשת באצבעות של הרגליים, מדובר בתגמול טוב כשניתנת לך האפשרות לשרוד לאחר דבר כזה.

ש: האם היה לך רגע אהוב מרסלמניה בזמן שהיית אוהד?

אני זוכר את רסלמניה 6 עם אולטימט ווריור והאלק הוגאן. זה היה ממש מגניב כשהבחורים האלה נכנסו לשם והצופים כ"כ שקעו לתוך הקרב. ווריור הפתיע וניצח, אבל אחד מהרגעים הגדולים מבחינתי התרחש בסוף הקרב כשהשניים התחבקו וכיבדו זה את זה למרות הצטברות האיבה ביניהם. ווריור ממילא תמיד נחשב לדמות מוזרה ושיטתית, אך הוא יצא מהיקום שלו והתנהג כמו בן אנוש למספר רגעים. הוא חיבק את הוגאן ונתן לו צ'פחה ידידותית על הגב. זה עדיין אחד מרגעי רסלמניה האהובים עליי, הבעת הכבוד הזאת.

ש: הזכרת את תגובת האוהדים לקרב, וזה מזכיר לי את האוהדים הנאמנים שלך. מדוע לדעתך יש לג'ף הארדי כ"כ הרבה אוהדים מסורים, בין אם תנצח או תפסיד, כשכ"כ הרבה מתאבקים אחרים מקבלים תגובות אחרות מהקהל (בהתאם לסטוריליין)?

אני חושב שזה משום שאם יהיה לי זמן לאחר המופע, אקדיש את זמני כדי לחתום לכל מי שרק ירצה. אני אשקיע מעל ומעבר, בשעה ששאר הבחורים לא ינהגו כך. דברים כאלה עוזרים לך בטווח הארוך, משום שאותו/ה נער/ה יחזרו הביתה ויספרו לכולם עד כמה שהארדי היה קול באותו לילה. זה גורם לחבריהם לרצות לראות את המופע בפעם הבאה שאתה נמצא בעיר. תמיד האמנתי בכך, ותמיד ניסיתי לעשות הכל על מנת שאתנהג בדומה לכל אדם אחר בעולם. לעולם איני שם את עצמי ברמה אחת מעליהם, וזה הועיל עבורי עד כה. עצם העובדה שביליתי עם האוהדים ודיברתי איתם, נחשבת למהות העניין מבחינתי.

ש: אפשר לומר שבנית פופולריות שמתפשטת מפה לאוזן.

אני זוכר את ההרגשה שיש לך כשאתה רואה מישהו בטלוויזיה, ואז יש באפשרותך לפגוש אותו במציאות. זה סוריאליסטי. הטלוויזיה מציגה אותך באור מעט שונה. אני תמיד זוכר את זה, ואמרתי לכולם: "הלוואי שבעבר סטינג היה קול כפי שאני כיום. הוא היה מניאק". אם אתה מנסה להשיג חתימה והם מתעלמים ממך, זה לאו דווקא הופך אותם למניאקים, אך הם מצטיירים כאנשים יותר טובים ממך.

ש: מי היו המתאבקים שהשפיעו עליך בילדותך?

כשרק התחלתי להתאבק, רציתי להוות שילוב בין סטינג לאולטימט ווריור. הכוונה לשיגעון ולמוזרות של ווריור, עם הקוליות של סטינג והדרך שבה הוא התנהל. בשלב מאוחר יותר, כשהפיזיות והאתלטיות כבר החלו להיות חשובים, שון מייקלס התעלה על כולם. כשצפיתי בבחור הזה וראיתי את סוגי הקרבות שהיו לו ברסלמניה/לאורך הקריירה, הוא נחשב בעיניי למתאבק הטוב ביותר בעולם. תמיד הייתה לו השפעה עצומה על הקריירה שלי (ושל מאט). תמיד היה לו כישרון בכל הנוגע לגניבת ההצגה.

ש: שון מעורב באחד מהקרבות הגדולים של רסלמניה 23, אך הבאזז הרב ביותר מרוכז סביב קרב השיער. האם היית מוכן להמר על השיער שלך בצורה כזאת?

כן, סביר להניח שכן.. אני מניח שהייתי מסכים, אך זה תלוי במי שעובד איתי והסיפור שקשור לזה. אם הסיטואציה מתאימה, וגם הכסף, |צוחק| הייתי הולך על זה. אני ממש שונא את השיער שלי כשזה לא קלוע, משום שהשיער גדול מאד לאחר ההתייבשות. כשהשיער מתייבש, זה נכנס לי לפה בזמן הקרבות. אני ממש שונא את זה. הייתי מוכן לגלח את זה, אבל מצד שני אני מת על השיער כשזה קלוע. בכל מקרה, הייתי מוכן להשתתף בדבר כזה
    ש: נדמה לנו שאתה בחור שתמיד מחפש משהו גבוה לקפוץ ממנו. האם אתה עדיין מחפש את הבאמפ הגדול הבא? או שהתחלת להאט את הקצב?

אני חושב שהאטתי את הקצב בצורה רצינית. אני לא מנסה אפילו חצי מהדברים שנהגתי לנסות כשהייתי צעיר יותר. זה יוצר מעמסה על גופך במרוצת השנים. למרות זאת, אני עדיין מרגיש בטוח בעת ביצוע הסוונטון. בכל זאת הייתי רוצה לבצע קפיצה גבוהה ביום מן הימים. אשמח לעשות זאת במניה, אך לא נראה לי שהשנה משום שזה אינו סוג הקרב המתאים. כשהייתי בארגון השני (הערת המתרגם: ג'ף, מותר לומר TNA..), ביצעתי קפיצה פשוט מטורפת מגובה 10 מטר (סביר להניח שג'ף מתכוון לקפיצה ממונסטר בול 2). כמעט היה לי התקף לב לפני הקפיצה. אשמח לבצע משהו דומה ב-WWE, משום שזה ישרוד הרבה יותר זמן, ויותר אנשים יראו את זה. כשהזמן המתאים יגיע, אני מתכוון לבצע סוונטון בומב מגובה עצום. תמיד רציתי לארגן מנוף הידראולי, להגיע איתו לזירה כמו סטיב אוסטין, להחנות אותו ולקפוץ מלמעלה דרך מספר שולחנות.

ש: לא הייתי מסוגל להאמין שביצעת את הסוונטון מהסולם על נייטרו.

כן, זה היה די מגניב אך גם די מטופש. וואו, הרגשתי את הכאב, זה בטוח.

ש: אתם נמצאים בדרכים כ"כ הרבה ומסכנים את גופכם בכל קרב. עד כמה קשה למישהו להקדיש את חייו להיאבקות מקצוענית?

זה קשה, השינוי הגדול ביותר הוא שהזמן עובר כ"כ מהר כשאתה בדרכים. זה נראה כאילו שעבר בקושי חודש מאז שחזרתי, אך בפועל עברה כבר יותר מחצי שנה. למרות זאת, אינני מסוגל להתלונן. אני נמצא במעמד טוב כרגע ועליי לנצל את זה כל עוד שביכולתי לעשות זאת.

ש: מדוע חשת לפני מספר שנים שעליך להתרחק מהביזנס?

הייתי שחוק לגמרי. הייתי חייב להתרחק למשך שנה, והדבר החשוב מכל היה שזה יישר לי את הצורה. הייתי צריך להתרחק מעט ולנשום יותר בקלות. בנוסף לכך, התאפשר לי להשלים בניית מסלול אופנועים בבית שלי, וזה משהו שתמיד נהניתי ממנו. הזמן מחוץ לזירה בהחלט פיתח את התשוקה שכ"כ הייתי צריך על מנת לחזור ולהתחרות.

ש: מה יותר מסוכן: היאבקות או אופנועים?

הם הולכים יד ביד. האופנועים עשויים להיחשב ליותר מסוכנים, משום שקשה לאלף את המכונה בחלק מהמקרים. בהיאבקות אתה מתמודד עם עצמך ועם הגוף שלך, אך כשתנסה לאלף את המכונה, הש*ט הזה עלול להיות קשה לפעמים. הדברים האלה חזקים. גם די קול בעיניי להיות מסוגל לפתח את הכישורים והיכולת לקפוץ ולשלוט באופנוע. זה דבר מאד כיפי, אך לא קל. אפשר להיפגע די בקלות, וזה הדבר האחרון שאני רוצה. אם אפּצע בגלל האופנוע ולא אוכל להתאבק, נדפקתי בגדול.

ש: יש לך כרגע קרבות בתור מתאבק יחידים, אך גם כחלק מצמד עם אחיך. מה אתה מעדיף?

אני בעד צמדים. אני אוהב קרבות זוגות, ותמיד אעדיף לעבוד בתור צמד. זה גם מגניב שאנו יכולים לשתף פעולה במידת הצורך, או פשוט להצליח בתור מתאבקי יחידים. זה אחד מהדברים שגורמים להארדי בויז להצליח: אנחנו מסוגלים ללכת איש איש לדרכו ועדיין להצליח, אך אני אוהב לשתף פעולה עם מאט. אני חושב שאעדיף להיות חלק מצמד, על פני עבודה בתור מתאבק יחידים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    תודה על הראיון!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    אין בעד מה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    גף המעופף מזל טוב על אליפות הזוגות, ותודה על הראיון.
    שתף ב-Google+

הרשמה