תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    הראיון פורסם בעיתון דטרויט ניוז ב21.3.07

בעוד 11 ימים, באטיסטה יהיה במיין איבנט של רסלמניה בפעם השניה בחייו, כשהוא מגן על אליפות העולם של הWWE נגד האנדרטייקר.
    "הקרב הראשון הגדול שלי ברסלמניה היה במיין איבנט מול טריפל אייץ' ב2005. זה אחד מאותם דברים שאתה תוהה – איך אפשר לעשות משהו טוב יותר?" אומר באטיסטה בעוד חגורת האליפות נחה על כתפו. "הדבר היחיד שיותר טוב זה קרב מול אנדרטייקר".
    לפני שהוא נכנס לזירה מול האיש המת, הנה מה שהיה לבאטיסטה להגיד לכתב שלנו בחודש שעבר.

ש: מתי הבנת שאתה רוצה להיות מתאבק?
    ת: לקראת סוף שנות התשעים, נראה לי שב1998. הייתי במיניאפוליס, התאמנתי שם קצת ואז ראיתי בטלויזיה שהWCW עושים מבחני קבלה למתאבקים חדשים. הייתי מעריץ ענק של גולדברג וראיתי WCW כל הזמן, אז החלטתי לנסות את מזלי. זאת הייתה הפעם הראשונה שהבנתי שאני רוצה להיות מתאבק. לקח לי עוד כמה שנים לפני שהבנתי שאני באמת אהיה כזה (צוחק)

ש: אז מה קרה?
    ת: אני אתמצת לך את הסיפור: אחרי זה, ביליתי זמן בלהוריד משקל. שקלתי באותה תקופה 370 פאונד (הערת המתרגם: שזה יוצא 168 ק"ג). אז הורדתי קצת משקל והלכתי לנסות את מזלי בWCW. הם ראו אותי וישר העיפו אותי כשהם אומרים "בחיים לא תצליח. אין לך את מה שצריך בשביל להיות בעסק הזה!" אז צילצלתי לWWE אבל לא היו להם מבחנים. מה שכן, הם הציעו לי ללכת להתאמן. אז הלכתי לבית הספר Wild Samoan והתאמנתי שם במשך שנה. הם סידרו לי קרב מבחן בWWE, הלכתי ויום אחר כך הציעו לי חוזה.

ש: האם הקעקוע שלך בגב היה קיים לפני, אחרי או תוך כדי כל זה?
    ת: הקעקועים נוספו עם השנים, יחד עם האימונים. היה לי קעקוע קטן על הגב, והקעקוע הענקי שיש לי עכשיו על הגב זה אותו קעקוע קטן רק בהגדלה. אמרתי לאמן הקעקועים שאני רוצה אותו גדול יותר וניפחו לי אותו למימדים ענקיים.

ש: מחוץ לזירה, מה אתה אוהב לעשות?
    ת: כשאני מחוץ לזירה, אני למעשה הבנאדם הכי משעמם על פני כדור הארץ. אני אחד מהאנשים האלה שיושבים בבית ולא ממש עושים משהו. יש לי ילדה בת 14 ואני מבלה איתה את רוב הזמן שלי. אני עושה דברים שכולם עושים: הולך למכולת, הולך לחדר כושר, הולך לראות סרטים.

ש: ראית סרט טוב לאחרונה?
    ת: ראיתי "השתולים". סרט פשוט מדהים.

ש: האם יש לך איזה דברים קבועים שאתה עושה לפני קרב חשוב?
    ת: אני עושה חימום, שותה כמה רד בול, אני מנסה לתת לעצמי אנרגיה ופשוט מנסה להיות בפוקוס ולהשאר רגוע.

ש: מה החלק הכי טוב בלהיות מתאבק מקצועי?
    ת: לטייל בעולם. והחלק הכי גרוע בלהיות מתאבק מקצועי זה לטייל בעולם. זה אחד מהדברים האלה שאני יודע שאם לא הייתי בעסק הזה לא הייתי עושה בעצמי. חוויתי כל כך הרבה דברים בזמן קצר כל כך – היה לי ליווי משטרתי בתאילנד, אכלתי עם גנרלים חשובים בפנטגון. אבל אני בדרכים כל כך הרבה שאני ממש מתגעגע למשפחה שלי. אני מקריב המון – כולל לראות את הילדה הקטנה שלי מתבגרת.

ש: האם הבת שלך מסתובבת איתך בדרכים?
    ת: למעשה היא כן, היא מסתובבת איתי די הרבה.

ש: האם היא תהיה ברסלמניה?
    ת: ללא ספק.

ש: אם כבר רסלמניה, מה המשמעות עבורך להיות במיין איבנט של האירוע הכי גדול של העסק?
    ת: יש אנרגיה ותחושה נפלאה לגבי רסלמניה – זה פשוט אירוע מיוחד ואפילו אי אפשר להסביר למה. אבל אין ספק שיש חשמל באוויר. להיות במיין איבנט ברסלמניה, זה המיין איבנט השני שלי בתקופת זמן של חמש שנים שאני בארגון, אני אפילו לא יכול לתאר במילים כמה זה נפלא. זה חלום שהתגשם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    מהראיון ניתן לראות כמה הWCW, לא יכלו לזהות כשרונות גם כשהונחו מתחת לאף שלהם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני בניגוד אליך לא חושב שבטיסטה הוא כישרון כל כך גדול.
    ולדעתי עצם כך של-WCW היה את גולדברג, הוגאן וסטינג זה כבר אומר שהם ידעו לזהות כשרונות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    לפי דעתי גולדברג הייתה הברקה חד פעמית.
    הוגן נקנה בכסף, וסטינג היה כבר המון שניים בעסק והיה לו נסיון מוכח.
    לגבי באטיסטה הוא לא מתאבק גדול אבל הקהל בא לראות אותו, והוא מכניס הרבה כסף לחברה.
    חשוב לציין שגם קווין נאש טריפל H ורייזור רמון נדחו על ידי הWCW בהתחלה, ולאחר מכן זכו לתהילה בWWE.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אבל עובדה שבסוף ה-WCW קיבלו את סקוט הול וקווין נאש.
    הניסיון של סטינג היה מוכח בסדר, עדיין זיהו שהוא טוב לחברה אבל מה הקשר לזה שהוגאן נקנה בכסף? כולם נקנו בכסף ובגלל זה הם זיהו את הכישרון הענקי שיכל לפרוץ ממנו ולנצל את הפוטנציאל שלו, לא כמו שה-WWE גרמו לו להיות בגימיק מטומטם כמו של מר אמריקה ואחרי זה להעלם משם כאילו כלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אתה טועה מכיוון שהWCW לא זיהו את הכישרון, הכישרון שלו כבר היה מוכח בWWE.
    כנל לגבי קווין נאש ורייזור רמון הם קנו אותם ככוכבים ולא פיתחו אותם כמו שהם פיתחו את גולדברג.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אבל את הכישרון של גולדברג הם זיהו ולכן קיבלנו את מתאבק הזה שהוא גאווה לעם שלנו!
    וברגע שמזהים כישרון כמו גולדברג זה רק מוכיח את הכישרון שלהם לזיהוי כשרונות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    תסתכל על גילוי הכישרונות של הWWE באותה תקופה לעומת הWCW:
    HHH, רוק, קווין נאש, רייזור רמון, סטון קולד.

WCW:
    גולדברג וזהו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אבל עצם כך שה-WCW לקחו את הכישרונות שה-WWE פיתחו והעיפו מקרבם אחר כך זה מצביע על מוח עסקי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    נכון מוח עסקי לא זהוי כישרונות.
    עוד דוגמאות:
    אדי גרראו, כריס בנואה, כריס גריקו וריי מסטריו.
    בWCW מתאבקי מיד קארד ולו קראד בWWE אלופי עולם שמושכים הרבה היט ופופ מהקהל.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    כמו שאמרת את הדוגמאות של נאש והול שאח"כ ה-WCW לקחו אותם אז גם ה-WWE לקחו את גררו בנואה ריי ולכן זה דוגמה שהם מזהי כישרונות. כמו שאמרת שיש הבדל בין מוח עסקי לבין גילוי כשרונות, יש גם הבדל בין גילוי כישרונות למימוש הפוטנציאל שלהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    יש הבדל הול ונאש היו מיין איבנטרים.
    נאש היה אלוף עולם בתור דיזל ורייזור רמון אלוף בין יבשתי.
    המתאבק היחיד שהיה מיין איבנטיר זה בנואה.
    השאר לא קיבלו חשיפה כל כך גדולה.

זה כמו שTNA החתימה את אנגל הוא כבר כוכב הם לא בנו אותו.
    לעומת זאת הם בנו את איי גיי סטיילס וסמואה גו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    טרימנטור העליתי מאמר בזמנו על 25 הטעויות של הWCW, לא שאני לוקח עמדה.
    אבל כדאי שתקרא אותו כדי להבין על מה יהב מדבר.
    אם אתם שואלים את דעתי הWCW גידלה כוכב ענק שהוא כמובן גולדברג אבל בגלל קנייה של כל כך הרבה כוכבים גדולים היא פיפסה כישרונות כמו גריקו ואדי גררו.
    המהלך שלהם היה חשיבה לטווח קצר והוא הצליח בהתחלה אבל בטווח הארוך זה מה שקבר את הWCW בסוף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי y2pach
    יש הבדל הול ונאש היו מיין איבנטרים.
    נאש היה אלוף עולם בתור דיזל ורייזור רמון אלוף בין יבשתי.
    המתאבק היחיד שהיה מיין איבנטיר זה בנואה.
    השאר לא קיבלו חשיפה כל כך גדולה.

זה כמו שTNA החתימה את אנגל הוא כבר כוכב הם לא בנו אותו.
    לעומת זאת הם בנו את איי גיי סטיילס וסמואה גו.
    למען האמת,ROH בנו את סמואה ג'ו,אבל שיהיה..
    הWCW מבחינתי אף פעם לא טרחו לגלות כישרונות,הם רק זרקו כסף לאנשים הנכונים,כדי להביא רייטינג..חשבו שאם הם יביאו חצי מהוליווד לתוכניות שלהם,הקהל יזרום למופעים שלהם..מה שלא קרה..
    שתף ב-Google+

הרשמה