תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מה אתם חושבים על סקוט סטיינר.

מדרגים
7. אין באפשרותך להצביע בסקר
 • מתאבק אדיר, ממש אהבתי אותו!

  3 42.86%
 • בריון מגודל!

  3 42.86%
 • אהבתי אותו יותר כצמ בסטיינר ברדרס!

  0 0%
 • אחר!

  1 14.29%
תוצאות 1 עד 4 מ 4
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057


  שם אמיתי: סקוט ריכסטיינר
  תאריך לידה: 29 ליולי, 1962
  עיר הולדת: ביי סיטי, מישיגן
  שמות אחרים: סקוט ריכסטיינר (WWA), "רעם לבן" (NWO), ביג פאפה פאמפ (NWO), סופרסטאר (NOW), פריק גנטי, ביג בד בוטי דדי.
  מתאבק מאז: 1986
  מהלכים מסיימים: פרנקנשטיינר, סטיינר ריקליינר.

  עכל-אמריקאי פעמיים מאוניברסיטת מישיגן, סקוט סטיינר ידע לאיזה קריירה הוא יפנה כבר מההתחלה. הצ´אנס הממשי הראשון שלו היה בWWA באינדיאנפוליס תחת שמו האמיתי. הוא זכה בתואר העולמי של הארגון מגרג ווג´וקוסקי באוגוסט 86´. הוא החזיק בתואר כתשעה חודשים לפני שווג´וקוסקי החזיר לעצמו את החגורה. סטיינר גם הצטרף לג´רי גרהאם ג´וניור וזכה בתואר הזוגות מכריס קרטר ומוחמד סעד. לאחר חודשיים קרטר עם שותפו החדש דון נט השיג את החגורות חזרה.

  ב1988 סטיינר עבר לCWA בטנסי. במאי 88, ביחד עם ביל טראביס הוא זכה באליפות הזוגות מנערי המקהלה הקובנים. שבוע לאחר מכן הם הפסידו לגרי יאנג ודון באס. חודש לאחר מכן סטיינר וטראביס זכו בחגורות חזרה. הם החזיקו בתארים מספר חודשים עד שהפסידו לRPM´s. מעט זמן לאחר מכן, השניים נפרדו וסטיינר מצא שותף חדש בג´ב גראנדי. ביחד עם גראנדי סטיינר זכה בחגורות בפעם השלישית מרוברט פולר וג´ימי גולדן בפברואר 89. פולר וגולדן החזירו לעצמם את התארים זמן קצר לאחר מכן. סקוט החליט לעזוב בCWA ולהצטרף לאחיו ריק בדרך לWCW.

  זמן קצר לאחר מכן השניים יצרו את אחד הזוגות הטובים ביותר בהיסטוריה של היאבקות, הסטיינרים. הם זכו באליפות הזוגות הראשונה שלהם מהציפורים החופשיות הנפלאות בנובמבר 1989. הם החזיקו בתארים שישה חודשים עד שהפסידו לאבדון. בפברואר 1991, השניים שוב זכו באליפות ושוב מהציפורים. באותו זמן, הם גם התאבקו ביפן וזכו באליפות הזוגות של IWGP מהירושי האזה וקנסוקי סזאקי במרץ. השניים איחדו את החגורות עד לפציעתו של סקוט באוגוסט. החגורות של WCW הפכו ל-וקנטיות וסקוט נורטון החליף את סקוט סטיינר בIWGP. השניים הפסידו את החגורות להאזה וקייז´י מוטה בנובמבר, בזמן שסקוט החלים.

  כשסקוט חזר, לא לקח לו הרבה זמן להשלים את הזמן שהוא הפסיד. במאי 1992, הסטיינרים ניצחו את ארן אנדרסון ובוי איטון על חגורות הזוגות של WCW. ביוני, השניים זכו בחגורות של IWGP מבם בם ביגלו וביג ואן ויידר. ביולי הם הפסידו את חגורות הWCW לטרי גורדי וסטיב וויליאמס. זמן קצר לאחר מכן, ריק עזב את WCW למרות שהשניים המשיכו להתאבק ביפן כאלופים. זה לא השפיע על סקוט, שבספטמבר זכה בחגורת הטלוויזיה מריקי סטימבוט. אחרי שהסטיינרים הפסידו את אליפות הIWGP לסקוט נורטון וטוני הולם בנובמבר, הם עברו לWWF והפכו את החגורה של סקוט ל-וקנטית.

  השניים הפכו מהר מאוד לכוכבים בWWF. ביוני 93, חגורות הזוגות החליפו ידיים 3 פעמים במשהו כמו שבוע. ב14 הסטיינרים ניצחו את כסף בע"מ כדי לזכות בחגורות. יומיים לאחר מכן, כסף בע"מ החזירו לעצמם את התארים. עברו 3 ימים והסטיינרים זכו בחגורות והצליחו להחזיק בהם עוד 3 חודשים עד שהפסידו אותם לקוויבקרס. מעט לאחר הפסד התארים, הסטיינרים חזרו לWCW.

  ביולי 1996, הסטיינרים זכו בחגורות של WCW מחום הארלם. עברו 3 ימים והתארים חזרו לחום הארלם. הסטיינרים החליטו להתרכז במאבק בNWO. בינואר 97, הסטיינרים ניצחו את האאוטסיידרים, שהיו אלופי הזוגות באותה תקופה. ההחלטה שונתה, לעומת זאת, ע"י אריק בישוף שהתגלה מאוחר יותר כחבר בNWO. הסטיינרים המשיכו להיאבק בNWO וגם השיגו חבר NOW לשעבר כמאמנם, טד דיביאסי. באוקטובר 97 השניים ניצחו את סקוט הול וסיקס, שהחליף את קווין נאש, על אליפות הזוגות. למרות שסיקס החליף את נאש, ההחלטה נשארה בעינה. כאשר נאש חזר, לעומת זאת, הוא והול ביחד זכו בחגורות חזרה בינואר 98. אז התחילה שיטתו של סקוט להשתנות. הוא התחיל להיות פחות מתאבק קבוצתי ונכנס לפיוד עם באף באגוול על למי יש גוף יותר שרירי. לעומת זאת, הסטיינרים זכו בחגורות מהאאוטסיידרים בפברואר 98. למרות שהסטיינרים נראו מאוחדים שוב, זה לא החזיק מעמד. ב22 בפברואר, סופרברול 8, סקוט בגד באחיו וממש נתן לאאוטסיידרים את החגורות חזרה. סקוט עבר לNWO.

  ההופעה הבאה של סקוט הייתה כבלונדיני מחומצן ועם כינויים שונים. הוא הציע גם לריק להצטרף לNWO, אבל ריק סירב. סקוט אז נכנס לפיודים עם אחיו ריק, לקס לוגר ואחרים. הפיוד בין האחים המשיך חודשים וריק אף זכה בחגורות הזוגות מאחיו והענק.

  בנובמבר 98, האלק הוגן "פרש" והכריז על סקוט סטיינר כמנהיג החדש של הNWO. סקוט הנהיג את הNWO וגם הראה כישורי יחידים כשזכה בחגורת הטלוויזיה בפעם השנייה מקונאן. בנייטרו הראשון של 99, הוגן חזר וזכה בחגורה העולמית, הודות לעזרה של קווין נאש, סקוט הול, לקס לוגר וסקוט סטיינר. החמישה, ביחד עם באף באגוול הפכו לNWO Wolfpack, עם הוגן כמנהיג שוב.

  סטיינר אז נכנס לפיוד עם די די פי כשהמרכז של הפיוד היה קימברלי, אשתו של פייג´. אחד הרגעים הגדולים של הפיוד היה כשסטיינר זרק את קימברלי ממכונית נוסעת. סטיינר אז ניצח את פייג´ בסופרברול 9 ושמר על התואר הטלוויזיה לאחר שפייג´ התעלף לסטיינר ריקליינר. סטיינר אז נכנס לפיוד עם בוקר טי, שזכה בתואר הטלוויזיה של סטיינר הודות למכת כסא לא מכוונת של באגוול. סטיינר חטף קריזה ותקף את באגוול.

  במרץ 99, סקוט סטיינר נכנס לטורניר על אליפות ארה"ב שהפכה ל-וקנטית בעקבות פציעה של סקוט הול. סטיינר זכה באליפות אחרי שניצח בגמר את בוקר טי בעזרת חפץ זר. סטיינר אז חידש את הפיוד עם באגוול והשניים נפגשו בסלאמבורי 99. הסטיינרים התאחדו באירוע. סקוט עזר לריק לזכות בתואר הטלוויזיה מבוקר טי ומאוחר יותר ריק עזר לסקוט עם מכת כיסא על באף וסקוט שמר על תואר ארה"ב. הסטיינרים מאוחר יותר עזרו לברט הארט לתקוף את סטינג וגולדברג. האיחוד לא החזיק מעמד אחרי שסקוט שוב נפצע, הפעם בגב התחתון ובכתף. הוא נשאר על הספסל זמן מה ותואר ארה"ב הפך ל-וקנטי.

  כמה חודשים לאחר מכן, סקוט סטיינר הופיע בנייטרו. השמועות אמרו שסטיינר יכריז על פרישה. לעומת זאת, ´נאום הפרישה´ של סטיינר הפך לנאום חזרה כשהוא הודיע על חזרתו לNWO. הוא הפך לאחד ההילים המרכזיים בWCW כששנת אלפיים בפתח, אך כמעט ולא התאבק באירועים גדולים, עקב פציעותיו שעדיין מחלימות.

  באפריל 2000, וינס רוסו ואריק בישוף חזרו לWCW ועשו מהפיכה כשהפכו את כל התארים ל-וקנטים. הם הקימו את משטר הדם החדש – אליו סטיינר הצטרף במהרה. המאמצים שלו למען הקבוצה הניבו פרי, כאשר הוא הוצב בטורניר אליפות ארה"ב בצעדת האביב. סטיינר הצליח לזכות בתואר אחרי שניצח את סמל איי-וול מפסילה, את מייק אוסום וסטינג. סטיינר הגן על התואר נגד הרבה יריבים קשוחים בחודשים שבאו, כולל קרב קשוח במיוחד מול יו מורוס. סטיינר ניצח אותו בסלאמבורי 2000 עם קצת עזרה מחברים וקצת עזרה מהריקליינר. אחרי הקרב סטיינר לא עזב את מורוס עד שבוקר טי הגיע.

  אחרי הניצחון על מורוס, סטיינר הפך ליותר שחצן ופחות ניתן לשליטה, כששם את התואר העולמי על הכוונת שלו. זה הוביל בסופו של דבר לעזיבתו מהדם החדש ולפיוד עם טנק אבוט, בקרב שנקבע מאוחר יותר כקרב בית משוגעים בתוך כלוב עגול בכאסח האמריקאי הגדול. סיבוכים התחילו כאשר ריק סטיינר הצטרף לאבוט לאחר שאבוט עזר לריק סטיינר לנצח את סטינג. לאחר מספר תקיפות כפולות של אבוט וריק, רוסו הוסיף את ריק לקרב והפך אותו לקרב נכים. נראה כאילו סקוט ייאלץ להילחם כנגד הסיכויים. אבל זה לא היה המקרה לאחר שטנק "בטעות" הכה את ריק סטיינר ולאחר שאחיו נכנע לריקליינר, סקוט יצא מהכלוב עם התואר. סקוט אז נכנס לפיוד עם "קומישינר הדם החדש" ארנסט ´החתול´ מילר, שטען כי הריקליינר הוא מהלך מסוכן מדי בכדי להיות חוקי בWCW. סטיינר גם היה בפיוד קצר עם מייק אוסום באותה תקופה. הם נלחמו בכאסח בחוף של אותה שנה, עם תואר ארה"ב על הכף. בסוף הקרב, סטיינר התעלם מאזהרות חוזרות ונשנות מצד ארנסט מילר ונעל את הריקליינר, מה שגרם לפסילה מיידית. בתגובה מילר הפך את תואר ארה"ב של סטיינר ל-וקנטי. סטיינר לא נראה מוטרד מאיבוד התואר, לעומת זאת. הוא חיפש דברים גדולים יותר. מאוחר יותר באותו ערב, סטיינר בגד בחברו מתקופת הNWO, קווין נאש כאשר עזר לגולדברג לנצח אותו.

  בחודש הבא סטיינר נלחם נגד נאש וגולדברג, כאשר כל אחד טוען שהוא המועמד המתאים לקרב על החגורה העולמית. קרב משולש נקבע ביניהם בדם חדש בעלייה אבל נאש ניצח לאחר שכיסה את סטיינר. סטיינר חזר בחודש הבא ועשה מה שלא רבים עשו כאשר ניצח את גולדברג, למרות שנעזר בחברים. לאחר שטיפל בגולדברג, סטיינר נכנס לפיוד עם בוקר טי, האלוף דאז. בהלווין האבוק של אותה שנה, סטיינר נפסל ובוקר ניצל. ב"מהומה", סטיינר סוף סוף ניצח את בוקר וזכה בחגורה. סטיינר הפך לאלוף העולם של WCW בפעם הראשונה.

  כשבוקר טי מחוץ לדרך, סטיינר ניצח את יריביו אחד אחרי אחד. הוא נכנס לפיוד אלים של חודשיים עם סיד המרושע. בסטארקייד סטיינר וסיד נלחמו בקרב קשה ולמרות התערבויות מצד ג´ף ג´ארט ומידז´ה, סטיינר ניצח עם הריקליינר.

  החודש הבא היה מטורף עבור האלוף, חודש בו הוא המשיך את קרבותיו עם סיד. סטיינר גם קיבל איומים מריק פלייר, לו היה "איש מסתורין" שהיה תוקף את סטיינר מדי פעם. נקבע קרב ל"חטא", הפיי פר ויו של ינואר בין סטיינר, חברו ג´ף ג´ארט, סיד ואיש המסתורין על התואר העולמי. בקרב עצמו התגלה לוחם הדרכים חיה כאיש המסתורין וכשומר הראש של פלייר. פלייר ופמלייתו הצטרפו לג´ארט וסטיינר ויצרו את "שבעת המופלאים". הקרב גם נגמר באורח רע, לאחר שסיד שבר את רגלו בעקבות קפיצה מהחבל השלישי. סטיינר לקח קרדיט על הפציעה וטען כי הוא עכשיו גמר לבוקר טי, סטינג, סיד וגולדברג את הקריירה.

  ב23 בינואר, 2001, סטיינר התערב בקרב בין מייק מודסט לכריסטופר דניאלס ופצע את שניהם עם צינור. לאחר מכן, פרמדיק נכנס בניסיון לעזור לפצועים אך חטף מכות מסטיינר. לרוע המזל, זה לא היה חלק מהשואו והפרמדיק לא התכונן להיות מתאבק. כשסטיינר התכונן לעזוב את העיר, הוגש לו צו מעצר על פגיעה. סטיינר טען כי הוא באמת חשב שהפרמדיק הוא שחקן.

  כשסטיינר חזר, הוא המשיך להתרברב על כל המתאבקים שגמר להם את הקריירה וטען כי אין לו יריבים על התואר. הוא ניסה להפוך את אלכס רייט למתמודד מספר אחד, אבל התכנית הזאת נקטעה לאחר שקווין נאש הופיע שוב ונתן לרייט פאוורבומב מהבמה. סטיינר ונאש אז נאבקו מספר פעמים. הם נפגשו בסופרברול עם התואר על הכף. באירוע, פלייר הכריז כי המפסיד ייאלץ לפרוש. נאש יצא על כיסא גלגלים ועם גבס. זה התגלה כתרמית ונאש ניצל את זה כדי לכסות את סטיינר ל3 אחרי שניות. פלייר מיד הכריז כי הקרב הוא קרב הטוב משלוש ושהקרב צריך להמשיך. כשסטיינר הכה את נאש עם צינור ונעזר במידז´ה, פלייר הכריז שהקרב הוא קרב שבו כיסויים נחשבים בכל מקום וסטיינר איזן את התוצאה. לאחר עוד 10 דקות נראה כי נאש ניצח עם הג´קנייף ומכה למידז´ה אחרי שניסתה להתערב. פלייר אז הכה את השופט והקרב המשיך. כשנאש רדף אחרי פלייר, סטיינר הכה אותו מאחורה עם כיסא. שופט אחר הגיע בזמן שסטיינר נעל את הריקליינר ובעזרתם של פלייר ומידז´ה, השיג את הניצחון. סטיינר נשאר אלוף והקריירה של נאש כביכול הסתיימה.

  בנייטרו הבא, סטיינר התרברב והכריז כי הוא הוסיף גם את נאש לרשימת האנשים שהקריירה שלהם הסתיימה בידיי סטיינר. שוב הוא לא הצליח לסיים את דבריו, לאחר שדי די פי קטע אותו וטען כי הוא המתמודד הבא. המלחמה הפסיכולוגית בין השניים החלו והן כללו תקיפות רבות של פייג´ והיעלמויות שלו בקהל, שם סטיינר לא יכול להגיע אליו. פייג´ גם הכריז באחת מהתכניות שאחד המתאבקים שסטיינר כביכול גמר להם את הקריירה יחזור. באותו ערב סקוט סטיינר, לקס לוגר ובאף באגוול התמודדו כנגד די די פי, ארנסט "החתול" מילר ובוקר טי החוזר! אחרי סדרה של מהלכים פראיים, בוקר טי נתן את בעיטת הגרזן וכיסה את האלוף ל3. למזלו של סטיינר, התואר לא היה על הכף. ב"חמדנות" של WCW, סטיינר התמודד מול פייג´ עם התואר על הכף. עם עזרה מאחיו ריק ומידז´ה, סטיינר הכה את פייג´ עם החגורה ושוב שרד והשיג את הניצחון.

  לאחר האירוע והוצאת פייג´ מהתמונה, סטיינר שם על הכוונת את הבן-אדם שהביך אותו מספר שבועות קודם לכן: בוקר טי. השניים חתמו על חוזה לנייטרו האחרון בקרב תואר נגד תואר, התואר העולמי של סטיינר מול תואר ארה"ב של בוקר. השניים עשו כל שיכלו כדי לנצח בקרב הראשון של הערב. סטיינר ניסה להשתמש במספר נשקים, אבל בסופו של דבר בוקר יצא עם ידו על העליונה כאשר יצא מניסיון פאוורבומב, נתן את "סוף הספר" וכיסה ל3. כך הסתיימה שליטת הטרור של סטיינר בWCW.

  הWCW נקנתה ע"י הWWF וסטיינר לא היה בין המתאבקים שעברו מהארגון הקנוי לארגון הקונה. לעומת זאת, ב2002 סקוט סטיינר הופיע ברו בדרך לקרב נגד טריפל אייץ´ על התואר העולמי ברויאל ראמבל. סטיינר ניצח מפסילה ובקרב החוזר ב"אין דרך החוצה", אייץ´ ניצח. סטיינר הפך למידקארדר ולא הופיע ברסלמניה 19. ב"רתיעה" סטיינר ניצח את ריקו בקרב חושך. ב"יום הדין" הוא וטסט הפסידו ללה רזיסטאנס. השניים נכנסו לפיוד וב"דם רע" סטיינר ניצח את טסט וזכה בשירותיה של סטייסי, חברתו של טסט עד אותו אירוע. סטייסי נראתה יותר נהנית אצל סטיינר.
  לבסוף השניים נהפכו לצמד וסטייסי היתה המנהלת שלהם.
  לאחר זמן קצר סטיינר עזב רת החברה, והצטרף לTNA.
  אין לי מושג מה הוא עשה שם ואולי דיסטרב יעלה לנו קצת מידע על הקריירה שלו בTNA.

  סקוט סטיינר לעולם ייזכר כטכניקן מצוין בקרבות צוותים וגם כמתאבק חזק ושרירי בקרבות יחידים. למרות שבגילו הרבה מתאבקים פורשים ולא ברור איפה הוא יהיה באותו זמן בשנה הבאה, אף מעריץ היאבקות לא יישכח את המתאבק עם הזרועות הגדולות בעולם, שעבד קשה 15 שנה וסוף סוף השיג את מטרתו.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  13.12.2006
  הודעות
  824
  סקוט סטייינר אחד המתאבקים הגדולים תרתי משמע, אני חושב שכל מי שראה אותו אי פעם חשב לעצמו דאם אני צריך ללכת להתאמן קצת.

  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  מה הקטע עם הכפייה שהוא לובש?
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  29.11.2006
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  2,666
  זה לא כפייה, זה רשת שעשויה מברזלים כמו שהאבירים לבשו פעם.
  מה הקשר לסטיינר זה רק הוא יודע.


  שתף ב-Google+

הרשמה