תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    טוב אז מכיוון שפסח הגיע אני חושב שזה מתחייב

זה לא חייב להיות בדיוק 10 אבל אני ישמח אם כל אחד יכתוב את לפחות דבר אחד שמעצבן, מרגיז ובכלליות שהוא מכה בWOW

אני יתחיל עם עצמי: אני ממש מתעצבן על הBLOOD ELFS, זה פשוט מרגיז אותי שהם קיימים, הם כל כך לא קשורים לכלום בHORDE, אפילו מבחינת העלילה הם אמורים להיות בני ברית של אילידן ולא בהורד. הקיום שלהם מרתיח אותי!!!

אאאאאאא..... כשאני בא לאורגימר אני מצפה לראות אורקיות כונפות או טאורניות פרות אבל לא את כל צבא הבריטני ספירס הזה!!!!!!!! אהההה!!!!:crazy1:

זהו, זה המכה שלי....

שפכו את הלב.... אה וגם חג שמח לכולם, אפילו לאליינס

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    עיר
    ארסוף
    דבר ראשון ה BLOOD ELFS אם היהתה מקשיב היתה מבין שהם אזבו את אלה שאזבו את אילידן קמו האן דד והם איתם.

מה שמאצבן אותי קשחקן AD&D זה החוסר במיסחק תפקידים אפילו בשרתי הRP.
    זה מה שמאצבן אותי.
    מיצתאר מראש על שגיאות החתיב

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אותי מעצבנים הסטים החדשים, t4,5. לפחות של פלדינים. (ולא מבחינת מראה, אלא תוספים) הבונוסים שהם נותנים, הם חרא.
    א כל, משום מה בבילזארד החליטו שמעכשיו סטים הם 5 חלקים. WRONG!
    טוב, אם זה כבר 5 חלקים, והשחקנים מבואסים, אז למה לא לתת להם בונוסים גרועים? והבונוסים שאתה מקבל עם הסט מושלם? חה, מצחיק. עדיף כבר ללבוש את השריון של ה arena מללבוש את ה t5 הזה שלא נותן bonus demage.

זה מה שמעצבן אותי, ההזנחה של הסטים. (גם מבחינת מראה בחלק מהם)
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    אני סונא את כול הרובים ולמשל הרכבת וכול דבר תכנוליגי במשחק זה לא מתחבר לי עם חרבות וWOW זה יותר ימי הבניים מאשר רובים זה מה שמעצבן אותי

הצטרף בתאריך
    14.02.2007
    עיר
    הרצליה
    אני שונא(!) שאנשים מכל המקומות שמקבלים שרתים מיוחדים לשפה שלהם באים לסרברים דוברי אנגלית בלי לדעת אנגלית...
    איך לעזאזל אמורים לדבר איתם???
    ובכל זאת הם תופשים מקום בחבורות ואין להם מושג מה הם אמורים לעשות כי המנהיג כמו רוב האנשים פשוט לא יודע גרמנית!

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    1)STV
    2)Tanaris
    אפשר לקבל יופי עצבים כאשר לשחקן הורד ברמה 60+ עם 2/3 tier מתחשק לטחון שחקני אליינס ברמות נמוכות , למרות שהוא לא מקבל כלום[!] מזה..לא הונור נו שיט.
    ולאחרונה tanaris הפך להיות מקום מושלם לטחינה ע"י שחקני ברמות גבוהות בגלל הcaverns of time שמושכות לשם את כל העולם ואשתו.

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    מה שאותי מעצבן זה שבשביל לעשות ריסטרט לטלנטים צריך לשלם 5 גולד בפעם השניה ועוד יותר בפעם השלישית

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    עובדת הסרבר PVP הורגת אותי! תרתי משמע חחחח. אני משתגעת - כל אחד מנסה להרוג אותי ולפעמים נשערים ומחכים שאחזור ואז עוד פעם הורגים אותי!!! למה בחרתם בPVP למהההה!!!!

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    PVP זה הכי כיף.
    זה מעניין ונותן משמעות - PVE זה כיף ברמות נמוכות אבל אחר-כך מתחיל לשעמם.

RP - זה הזוי לחלוטין ! אנשים מאמצים את הדמות - נותנים לה רקע וכו' ולפני כל instance הם נותנים נאום ! ממש אבל ממש גרוע.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    אני סונא שחקני הורד ברמות גבוהות שהבים לדרנסוס וטובחים האליינס ברמות נמוכות(כמוני)-שילו להילחם עם שחקנים בלבלים שלהם...........

הרשמה