תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    אם אני עושה פריצה למכשיר, ואחרי כמה זמן המכשיר מתקלקל[טבעת המוות או משהו כזה]
    ושמעתי שאפשר אחרי הפריצה לאחזיר את הכונן למצב הראשוני שלו...אז אחרי שאני מחזיר, מייקרוסופט יתקנו לי את המכשיר?

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי SenDeR
    אם אני עושה פריצה למכשיר, ואחרי כמה זמן המכשיר מתקלקל[טבעת המוות או משהו כזה]
    ושמעתי שאפשר אחרי הפריצה לאחזיר את הכונן למצב הראשוני שלו...אז אחרי שאני מחזיר, מייקרוסופט יתקנו לי את המכשיר?
    כל מכשיר מאבד אחריות ברגע שאתה פותח אותו (פורץ), אז לא, לפחות לא במסגרת האחריות.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    ראיתי כמה מודעות של אנשים שעושים את הפריצה בלי לפגוע באחריות....זה אפשרי??

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    בטח שזה אפשרי. אבל אתה באמת רוצה לקחת את הסיכון?
    תבקש התחיבות בכתב מהחברות להחזר כספי מלא במידה ומיקרוסופט לא יסכימו לתקן את המכשיר. יש לי הרגשה שלא תקבל דבר כזה...
    בכל מקרה, בישראל זה קצת פחות רלוונטי, לפחות עד שתהיה השקה ישראלית

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי SenDeR
    ראיתי כמה מודעות של אנשים שעושים את הפריצה בלי לפגוע באחריות....זה אפשרי??
    אני לא חושב כי ברגע שאתה פותח את הקונסולה האחריות פגה.
    גם כדי להתקין צ'יפ וגם כדי לעשות פלאש לביוס (בשביל לראות איזה סוג כונן יש לך) אתה צריך לפתוח את המכשיר.

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    האחריות היא משמעותית מאוד.
    אני רואה בפורומים כמה מיקרים של "טבעת מוות" יש, ואם יש לי אחריות אני שולח את המכשיר לארצות הברית ואני מקבל מכשיר מתוקן\חדש.
    **אם מישהו פה מכיר בן אדם שעושה את הפריצה בלי לפגוע באחריות אז תשלחו לי בבקשה את הEMAIL שלו...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי SenDeR
    האחריות היא משמעותית מאוד.
    אני רואה בפורומים כמה מיקרים של "טבעת מוות" יש, ואם יש לי אחריות אני שולח את המכשיר לארצות הברית ואני מקבל מכשיר מתוקן\חדש.
    **אם מישהו פה מכיר בן אדם שעושה את הפריצה בלי לפגוע באחריות אז תשלחו לי בבקשה את הEMAIL שלו...
    אתה לא תמצא כזה. לעשות כל שינוי בחומרה\קושחה של המכשיר מבטל את תעודת האחריות. אלה התנאים, ואין דרכים לעקוף אותם.

שמעתי על כל מיני ילדודס שהצליחו "לעבוד" על מיקרוסופט ואלה תיקנו להם קונסולה פרוצה, אבל זה סיכון די גדול.

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    הוד השרון
    בעיקרון קריעת המדבקה התלת מימדית של מיקרוסופט מבטלת את האחריות..
    אני שמעתי על אנשים שהצליחו להסיר אותה עם הרבה אדים וסכין יפנית אז אני מניח שזה אפשרי..

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    וכל זה רק כדי לגנוב? (סליחה "לגבות") נו באמת, מוציאים כ"כ הרבה כסף לא כדאי להסתכן. חוץ מזה תמיד ניתן לקנות משחקים מוזלים או להחליף עם חברים.

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי bozeman
    וכל זה רק כדי לגנוב? (סליחה "לגבות") נו באמת, מוציאים כ"כ הרבה כסף לא כדאי להסתכן. חוץ מזה תמיד ניתן לקנות משחקים מוזלים או להחליף עם חברים.
    אבל מה הקשר? הוא שאל אם זה אפשרי, לא אם זה כדאי או לא כדאי. מוסרי או לא מוסרי.
    ברור שזה לא מוסרי וקיימת האפשרות שהאחריות שלו תפוג.
    אלו שיקולים ש-SenDer יצטרך לקחת בחשבון...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Nanook
    אבל מה הקשר? הוא שאל אם זה אפשרי, לא אם זה כדאי או לא כדאי. מוסרי או לא מוסרי.
    ברור שזה לא מוסרי וקיימת האפשרות שהאחריות שלו תפוג.
    אלו שיקולים ש-SenDer יצטרך לקחת בחשבון...
    הקשר הוא - שהמצלתי לא לעשות את זה. 1(. כי זה לא מוסרי) 2. כי זה לא שווה את הסיכון - כלומר אפשרי רק בסיכון מאוד מאוד גבוה שלא כדאי לקחת.( - כלומר עניתי שזה אפשרי)
    כמובן זאת דעתי בלבד ולא חייבים להסכים.
    (כלומר זה שזה לא חוקי גם החוק יסכים איתי - אבל גם ככה הוא לא מי יודע מה מעניין)

הרשמה