תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    זהו מה היה מקצה אחד וזהו פרשתם כולם
    מה יהיה אתם קובעים טורניר ולא עומדים בו
    איזה מין אדמנים אתם
    בא בנאדם רוצה לשחק באמא שלי רוצה לשחק אבל רוצה לשחק במשחק שלו
    חח
    מה יהיה איתכם תגידו
    תעשו סדר בדברים שלכם
    ואל תפתחו טורניר שוב עם אתם יודעים שתפרשו באמצע

ואל תקחו את זה ללב חולה עליכם באמא שלי חולה עליכם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני הייתי אחראי על אירגון הטורניר.
    מה לעשות שנשבר לי מזה שכולכם לא שמים פס? אפילו לא טורחים להגיע לטורניר שנרשמתם אליו....

אם זה היחס שאתם נותנים זה היחס שתקבלו. לא מספיק שאתם טורחים להראות נוכחות רק כשזה מגיע למשהו שאתם רציתם ולא מוכנים אפילו לירוק לכיוון פיתוח הקהילה, עכשיו אתם אפילו מבריזים?

לא מגיע לכם טורניר בכלל. באמת שלא. אני כבר הפסקתי לתפקד כמנהל קהילה, אם מישהו מכם מוכן לקום ולנסות לארגן פה משהו תפנו למנהלים. אני מאחל לו בהצלחה למרות שאני בספק אם מישהו מכם ירים אצבע בכלל.

כמובן שאני מוקיר את כל החברים שמשתתפים ומנסים להוציא משהו מהקהילה הזו, אבל מה לעשות שחמישה אנשים שאכפת להם זה לא מספיק.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    נכתב במקור על ידי Tepik
    אני הייתי אחראי על אירגון הטורניר.
    מה לעשות שנשבר לי מזה שכולכם לא שמים פס? אפילו לא טורחים להגיע לטורניר שנרשמתם אליו....

אם זה היחס שאתם נותנים זה היחס שתקבלו. לא מספיק שאתם טורחים להראות נוכחות רק כשזה מגיע למשהו שאתם רציתם ולא מוכנים אפילו לירוק לכיוון פיתוח הקהילה, עכשיו אתם אפילו מבריזים?

לא מגיע לכם טורניר בכלל. באמת שלא. אני כבר הפסקתי לתפקד כמנהל קהילה, אם מישהו מכם מוכן לקום ולנסות לארגן פה משהו תפנו למנהלים. אני מאחל לו בהצלחה למרות שאני בספק אם מישהו מכם ירים אצבע בכלל.

כמובן שאני מוקיר את כל החברים שמשתתפים ומנסים להוציא משהו מהקהילה הזו, אבל מה לעשות שחמישה אנשים שאכפת להם זה לא מספיק.
    יודעים מה הוא ממש צודק ואני חבר שלי תמיר אנחנו משחקים כעמט 3 חודשים וכל פעם שאנחנו נכנסים כמעט ואין אנשים ישראלים והשרתים כמעט רקים אז אנחנו נאלצים לשחק 1 מול אחד וזה לא הכי כיף ככה בנוסף אדמינים איפה אתם יש המון לאגרים ואין אף אחד שיטפל בזה אז אנשים יאלה בוא נתחיל להשקיע במשחק כל כך טוב כמו fear

אה וטיפק אני ותמיר ממש מוכנים להשקיע בכדי לעזור לקהילה של ויגיאמס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    יאללה אני בא עכשיו :ם
    קונטרול ftw
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי gil111110
    יודעים מה הוא ממש צודק ואני חבר שלי תמיר אנחנו משחקים כעמט 3 חודשים וכל פעם שאנחנו נכנסים כמעט ואין אנשים ישראלים והשרתים כמעט רקים אז אנחנו נאלצים לשחק 1 מול אחד וזה לא הכי כיף ככה בנוסף אדמינים איפה אתם יש המון לאגרים ואין אף אחד שיטפל בזה אז אנשים יאלה בוא נתחיל להשקיע במשחק כל כך טוב כמו fear

אה וטיפק אני ותמיר ממש מוכנים להשקיע בכדי לעזור לקהילה של ויגיאמס
    נכון גיל חבר שלי צודק אין אף ישראלי בשרת כמעט ויש הרבה לאגרים שבאים ואי אפשר לשחק אבל אני וגיל נישארים בשרת למרות זאת וגם האדמינים בקושי נכנסים ! וספיר תתיחס ברצינות למה שגיל שלח לך אנחנו רציניים ביותר . אז תודה וחג שמח ! ועם היה טורניר אני משתתף .
    שתף ב-Google+

הרשמה