תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057


  חברים: JBL, אורלנדו ג`ורדן, דני ודאג בשהאם, אמי וובר
  בכורה: אוגוסט, 2004

  תארים:
  - אליפות ה- WWE (ג`יי בי אל)
  - אליפות ארה"ב (אורלנדו ג`ורדן)
  - אליפות הזוגות (האחים בשהאם)


  תחילת פעילותו של הקבינט היתה בעצם באמצע פיוד בין ג`יי בי אל לאנדרטייקר על אליפות ה- WWE. לפני קרב ביניהם בסאמרסלאם, אנדרטייקר תקף את ג`יי בי אל ולפתע הגיע אורלנדו ג`ורדן וחילץ את ג`יי בי אל.
  ג`יי בי אל מינה את אורלנדו ג`ורדן לראש המטה וגם שמר על החגורה בסאמרסלאם לאחר שניצח את אנדרטייקר בפסילה.
  החיבור בין ג`יי בי אל לאורלנדו ג`ורדן נמשך ואורלנדו ג`ורדן עוזר לג`יי בי אל לשמור על החגורה גם בקרב הארדקור מול הארדקור הולי.
  בנו מרסי 2004, שוב ג`יי בי אל התמודד מול אנדרטייקר והפעם ג`יי בי אל שמר על החגורה בעזרתו של היידנריך שתקף את אנדרטייקר והכניס אותו למכונית (היידנריך היה בתחילתו של פיוד עם טייקר).
  ג`יי בי אל נכנס לפיוד עם בוקר טי. בוקר טי ניצח את ג`ורדן ובכך הבטיח לעצמו קרב על החגורה בסורביבר סירייס מול ג`יי בי אל. ג`יי בי אל ניצח את הקרב בסורביבור סיריס ושמר על החגורה.
  ג`יי בי אל הכניס גם את אמי וובר לקבינט ושבוע לאחר מכן בקרב זוגות יחד עם אורלנדו ג`ורדן נגד בוקר טי ואדי גררו, האחים בשהאם עזרו לג`יי בי אל ואורלנדו לנצח את הקרב. ג`יי בי אל מינה את האחים בשהאם לחברי ההגנה של הקבינט.
  לקראת ארמגדון, תאודור לונג קבע קרב מרובע על אליפות ה- WWE. ג`יי בי אל יתמודד מול בוקר טי, אדי גררו ואנדרטייקר כאשר חברי הקבינט לא יהיו מחוץ לזירה. את הקרב בארמגדון ניצח ג`י בי אל ששוב שמר על החגורה (היידנריך מנע מטייקר נצחון).

  ג`יי בי אל נכנס לפיוד עם ביג שואו וקורט אנגל ונקבע קרב משולש על אליפות ה- WWE ברויאל ראמבל. באותה תקופה זכו האחים בשהאם באליפות הזוגות לאחר שניצחו קרב זוגות מרובע מול ריי מיסטריו ורוב ואן דאם, אדי גררו ובוקר טי, ולותר ריינס ומארק ג`ינדראק.
  הקבינט שיתפו פעולה לשבוע עם קורט אנגל, לותר ריינס ומארק ג`ינדראק ותקפו את ביג שואו. שבוע לאחר מכן החל סכסוך בין הקבינט לקורט אנגל ושות`, ונקבע קרב בין קורט אנגל לבין ג`יי בי אל - קרב לאסט מן סטאנדינג. הקרב הסתיים ללא הכרעה כאשר שני המתאבקים לא הצליחו לקום מספירת עשר. אותו קרב למעשה היה בתכנון של תאודור לונג וביג שואו כנקמה על המתקפה מול ביג שואו.
  בקרב המשולש ברויאל ראמבל ג`יי בי אל הצליח שוב לשמור על החגורה לאחר שהצמיד את קורט אנגל. מאוחר יותר באותו ערב תאודור לונג קבע קרב בנו וואי אאוט על אליפות ה- WWE - ג`יי בי אל מול ביג שואו בקרב כלוב עם חוטי תיל.
  לאחר הרויאל ראמבל, ג`ון סינה ניצח את אורלנדו ג`ורדן בסיבוב הראשון של טורניר המועמד מספר 1 לאליפות ה- WWE ברסלמניה.

  נו וואי אאוט - האחים בשהאם הפסידו את תואר הזוגות לאדי גררו וריי מיסטריו.
  במיין איבנט של אותו ערב ג`יי בי אל שמר על החגורה לאחר שניצח את ביג שואו בקרב כלוב עם חוטי תיל (ביג שואו ביצע צ`וקסלם על ג`יי בי אל ששבר את הזירה, מה שאיפשר לבראדשו לזחול מתחת לכלוב).
  בסיום הקרב הגיעו ג`ון סינה (שניצח את קורט אנגל והבטיח לעצמו קרב על החגורה ברסלמניה) ובאטיסטה (זכה ברויאל ראמבל ויכול להתמודד על איזה חגורה שירצה) ותקפו את הקבינט וג`יי בי אל.

  לקראת רסלמניה 21:
  האחים בשהאם לא הצליחו לזכות שוב באליפות הזוגות והפסידו לריי מיסטריו ואדי גררו.
  הפיוד בין ג`ון סינה לג`יי בי אל נמשך.
  אורלנדו ג`ורדן זכה באליפות ארה"ב לאחר שניצח את ג`ון סינה בעזרתם של הקבינט (ג`יי בי אל והבשאמס).

  רסלמניה 21: לאחר 10 חודשים ששמר על החגורה, הפסיד ג`יי בי אל את אליפות ה- WWE לג`ון סינה.

  לקראת ג`אדג`מנט דיי 2005 נקבע קרב מרובע כאשר המנצח יתמודד מול ג`ון סינה על החגורה. הקרב המרובע: ג`יי בי אל נגד בוקר טי נגד קורט אנגל נגד ביג שואו.
  ג`יי בי אל ניצח את הקרב המרובע בעזרתם של אורלנדו ג`ורדן והאחים בשהאם.

  ג`אדג`מנט דיי 2005: אורלנדו ג`ורדן שמר על אליפות ארה"ב לאחר שניצח את היידנריך.
  ג`ון סינה ניצח את ג`יי בי אל בקרב על אליפות ה- WWE (קרב "אני נכנע").

  ב ECW ONE NIGHT STAND הקבינט שיתף פעולה עם חברי האנטי ECW בהנהגתו של אריק בישוף. בסיום האירוע החלה קטטה בזירה בין כוכבי ECW לבין אנטי ECW (כולל הקבינט).

  ב- 16.6.2005, באחים בשהאם החליטו להתפטר ולעזוב את הקבינט.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  13.01.2007
  עיר
  מדינת משטרה.
  הודעות
  1,642
  תודה על המאמר..
  ממש אבל ממש לא אהבתי את הסטייבל הזה..במיוחד את אורלנדו ג'ורדן..הוא מעצבן אותי..
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  29.11.2006
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  2,666
  תודה, בין הסטייבלים השנואים עליי בהיסטוריה.
  JBL אלוף 10 חודש פשוט שערוריה!


  שתף ב-Google+

הרשמה