תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    היי... אני טס בקיץ לארצות הברית ומתכוון לקנות שם X360 עלית (כמובן רק במידה שלא יחטפו אותו מהמדפים).
    יש לי כ800 דולר להוציא רק על המכשיר ואביזרים ואני מתלבט בין האפשרויות הבאות:

או:

מכשיר עלית $ 479.00 נגן HD $ 200.00 משחק $ 60.00 מנוי לשנה + אוזניות+מצלמה $ 80.00 $ 819.00

או:

מכשיר פרימיום $ 400.00 נגן HD $ 200.00 שני משחקים $ 130.00 מנוי לשנה $ 70.00 $ 800.00

או:

מכשיר עלית $ 479.00 שלושה משחקים $ 200.00 מנוי לשנה + אביזרים. $ 80.00 שלט נוסף $ 40.00 $ 799.00

אני אישית כרגע מעדיף את האפשרות השלישית כי אין כרגע בכלל סרטים מסוג HD DVD ועד שזה יתפוס בטוח שייקח זמן עד שיגיע לישראל והכול... ובטח גם יורידו את המחירים... וגם אני מעדיף להתרכז במשחקים ובשלטים הנוספים ולא בHD DVD שבכלל כרגע אין לא שימוש.

כמו כן, יש גם את האפשרות השנייה, שאותה אני פחות מעדיף אבל זה גם אופציה, שיש בה גם נגן HD וגם שני משחקים אבל מכשיר ישן יותר.........

אז מה אתם מציעים לי? איזה אפשרות הכי כדאי לי?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אתה שוכח שלא כל המשחקים עולים 60$. יש המון משחקים שעולים 40$ וכו'.
    גם לא בכל המקומות האביזרים עולים אותו דבר, יש מקומות ששלט אלחוטי עולה 35$ ויש מקומות שהוא עולה 45$.
    תברר עניינים קודם.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    מה שהדוקטור אמר.

ובכלל, אחד הדברים הטובים בלרכוש בארצות הברית הוא שאפשר להתפרע ולקנות משחקים משומשים. יש כאלה שרק המחשבה על משחק שמישהו אחר פתח את הניילון שלו מחרידה אותם, אבל בסופו של דבר זו הדרך המשתלמת ביותר, ואפשר למצוא המון משחקים (בעיקר ישנים, אבל פה ושם מוצאים גם חדשים) במחירי ריצפה.

כרגע לא הייתי טורח לרכוש את ה-Elite, אלא אם כן אתה פשוט חייב HDMI (או משום מה לא חושב ש-20 ג"ב יספקו אותך). החבילה הזאת עדיין לא מספיק משתלמת, לדעתי, ביחס למה שה-Premium מציעה.

בקשר להתלבטות הספציפית בין החבילות: לדעתי תמיד עדיף להשקיע במשחקים על פני אביזרים (חוץ משלט נוסף, שתמיד טוב שיהיה).

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לדעתי תעשה חושבים טיפה לפני שאתה קונה.
    מה יהיו המחירים כשתקנה (אולי ירדו).
    בכל אופן לדעתי יותר כדאי להתמקד במשחקים ולא בנגן סרטים (מה גם שבארץ ייקח זמן עד שיהיו סרטים כאלו)

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    אני אישית מציע לך את החבילה השניה כי בעלית יש 120 ג'יגה וזה חתיכת שטח אחסון... ורוב משתמשי ה360 פה אומרים שאפילו את ה20 ג'יגה הם לא מצליחים למלא...(ותוריד את הנגן HD מהעסק כי זה סתם בזבוז של כסף...)

ומה שלא תעשה, אל תקנה PS3 (לפחות לא עכשיו) קנה או 360 או WII שניהם מצויינות. אל תשקול את הPS3 לפחות כרגע.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני מצטרף להמלצה של ארז - פרימיום בלי HDDVD. עלית לדעתי מיותר כיום, וHDDVD עדיף לדחות בדיוק כמו שכתבת.
    המלצה שלי - תשקיע את הכסף בעיקר במשחקים ובשלטים. 2 שלטים זה חובה, 4 שלטים יכול להיות שימושי אם יש לך הרבה חברים שמתכננים לרבוץ מול הטלוויזיה שלך. יש לא מעט משחקים ל-4 שחקנים ששווה לשחק בהם.

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    רגע, אז מה שרובכם אומרים לי שכדאי לי לקנות פרימיום + משחקים (3 או 4) ועוד שלט.
    כדאי לי לוותר על משחק ולהוסיף משהו? כמו מה?
    אני מתלבט כבר המון זמן בין שני משחקים, Kameo וMarvel משו... אני מאוד התלהבתי מזה ששילבו את כל הגיבורים שאהבתי, אבל אין שם משחקים ברשת לפי מה שהבנתי.
    KAMEO נראה מאוד יפה ומגוון והוא גם HD וגם ברשת אבל לא כל כך הבנתי מה עושים בו... זה כזה משחק עם שלבים או שאתה פשוט מטייל והורג ועולה רמות? מישהו יכול להסביר?
    אתה משחק אישה במשחק הזה? אתה יכול לבחור אם תהיה סוס? אתה כל הזמן כדור?

אז מה יותר כדאי?

יש משחק ל360 שהוא מיועד רק לרשת (משהו כמו מייפל סטורי או גאן באונד, או WOW....) יש כזה?

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי AquaLord
    רגע, אז מה שרובכם אומרים לי שכדאי לי לקנות פרימיום + משחקים (3 או 4) ועוד שלט.
    אני מתלבט כבר המון זמן בין שני משחקים, Kameo וMarvel משו... אני מאוד התלהבתי מזה ששילבו את כל הגיבורים שאהבתי, אבל אין שם משחקים ברשת לפי מה שהבנתי.
    KAMEO נראה מאוד יפה ומגוון והוא גם HD וגם ברשת אבל לא כל כך הבנתי מה עושים בו... זה כזה משחק עם שלבים או שאתה פשוט מטייל והורג ועולה רמות? מישהו יכול להסביר?
    אתה משחק אישה במשחק הזה? אתה יכול לבחור אם תהיה סוס? אתה כל הזמן כדור?

אז מה יותר כדאי?

יש משחק ל360 שהוא מיועד רק לרשת (משהו כמו מייפל סטורי או גאן באונד, או WOW....) יש כזה?
    Final Fantasy XII אבל הוא עולה כסף...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אולי תסביר מה הסגנון משחק שלך, איזה משחקים אתה אוהב במיוחד. אולי אז נוכל לעזור לך יותר.

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אולי תסביר מה הסגנון משחק שלך, איזה משחקים אתה אוהב במיוחד. אולי אז נוכל לעזור לך יותר.

אני מאוד אוהב משחקי הרפתקאות. משחקים שיש לך משימה, אבל אתה יכול להסתובב בעולם כמעט אין סופי, להסתובב איפה שאתה רוצה (כמו GTA סאן אנדרס), עדיף HD ואני גם מעדיף מאוד שזה יהיה מולטיפלייר בLIVE שבעולם האין סופי הזה יש עוד אנשים שפשוט מסתובבים שם גם והורגים מפלצות...

יש משחק שדומה למשחק שחלמתי עליו?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני מאוד אוהב משחקי הרפתקאות. משחקים שיש לך משימה, אבל אתה יכול להסתובב בעולם כמעט אין סופי, להסתובב איפה שאתה רוצה (כמו GTA סאן אנדרס), עדיף HD ואני גם מעדיף מאוד שזה יהיה מולטיפלייר בLIVE שבעולם האין סופי הזה יש עוד אנשים שפשוט מסתובבים שם גם והורגים מפלצות...

יש משחק שדומה למשחק שחלמתי עליו?
    אתה מדבר פה על MMO ואותם אין יותר מדי בעולם הקונסולות.
    אם אתה אוהב עולם להסתובב בו ולעשות שטויות יחד עם חבר בLIVE סטייל GTA אז Crackdown הוא אחלה משחק בשבילך.
    אין שם יותר מדי עלילה או בוסים מטורפים אבל מבחינת משחק שאפשר להסתובב בו ופשוט לעשות שטויות למוות הוא אחד היותר טובים.

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    מה עם Just Cause?
    מיד שסיימתי לכתוב את ההודעה מצאתי אותו, הוא גם כזה?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מה עם Just Cause?
    מיד שסיימתי לכתוב את ההודעה מצאתי אותו, הוא גם כזה?
    הוא בסגנון אבל הוא לשחקן יחיד בלבד.
    לא התנסתי בו יותר מדי (רק בדמו) אז אני לא מכיר אותו יותר מדי.

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    למרות שהוא לא תואם למה שרציתי, Oblivion נראה לי המשחק בשבילי... הוא נראה מגניב... אבל יש לי שאלה:
    http://www.play-asia.com/paOS-13-71-...p7u-43-as.html
    מה זה? זה כאילו מדריך למשחק? יש בו תמונות (כי האנגלית שלי לא משהו...)?

המשחק הזה ועוד רבים אחרים הם M בסיווג הגילאים (17+) רציתי לשאול אם בחנויות שמכבדות את עצמן בארה"ב ימכרו לי משחקים כאלה אפילו שאני מתחת לגיל 17 או שהם צדיקים לכל דבר?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    למרות שהוא לא תואם למה שרציתי, Oblivion נראה לי המשחק בשבילי... הוא נראה מגניב... אבל יש לי שאלה:
    http://www.play-asia.com/paOS-13-71-...p7u-43-as.html
    מה זה? זה כאילו מדריך למשחק? יש בו תמונות (כי האנגלית שלי לא משהו...)?

המשחק הזה ועוד רבים אחרים הם M בסיווג הגילאים (17+) רציתי לשאול אם בחנויות שמכבדות את עצמן בארה"ב ימכרו לי משחקים כאלה אפילו שאני מתחת לגיל 17 או שהם צדיקים לכל דבר?
    איזה מפגר אני, באמת מתאים לך אובליביון
    גם יצאה רק השבוע החבילת הרחבה שלו כך שאם ימאס לך תמיד תוכל להוריד אותה.
    מה שנתת קישור אליו זה המדריך למשחק. מפות של כל הערים, מדריכים לקווסטים, מדריכים לאיך לשפר את הדמות שלך וכו'.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אכן אחלה משחק....

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    הוד השרון
    אובליויון משחק באמת מעולה אבל הוא רק סינגל פלייר (אין לייב). שלא תגיד שלא אמרו לך P:

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

איזה מפגר אני, באמת מתאים לך אובליביון
    גם יצאה רק השבוע החבילת הרחבה שלו כך שאם ימאס לך תמיד תוכל להוריד אותה.
    מה שנתת קישור אליו זה המדריך למשחק. מפות של כל הערים, מדריכים לקווסטים, מדריכים לאיך לשפר את הדמות שלך וכו'.
    מיותר לקנות כשיש את הויקי המופלא הזה

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    מה עם השאלות הקודמות שלי?
    1.רגע, אז מה שרובכם אומרים לי שכדאי לי לקנות פרימיום + משחקים (3 או 4) ועוד שלט.
    2.המשחק הזה ועוד רבים אחרים הם M בסיווג הגילאים (17+) רציתי לשאול אם בחנויות שמכבדות את עצמן בארה"ב ימכרו לי משחקים כאלה אפילו שאני מתחת לגיל 17 או שהם צדיקים לכל דבר?
    ו - 3 (אחת חדשה):
    מה מבין המשחקים הבאים הוא ברשת (אם בכלל):
    1.Just cause
    2.Marvel Ultimate Alliance
    3.Oblivion
    ?????????

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מה עם השאלות הקודמות שלי?
    1.רגע, אז מה שרובכם אומרים לי שכדאי לי לקנות פרימיום + משחקים (3 או 4) ועוד שלט.
    2.המשחק הזה ועוד רבים אחרים הם M בסיווג הגילאים (17+) רציתי לשאול אם בחנויות שמכבדות את עצמן בארה"ב ימכרו לי משחקים כאלה אפילו שאני מתחת לגיל 17 או שהם צדיקים לכל דבר?
    ו - 3 (אחת חדשה):
    מה מבין המשחקים הבאים הוא ברשת (אם בכלל):
    1.Just cause
    2.Marvel Ultimate Alliance
    3.Oblivion
    ?????????
    1. הייתי ממליץ על:
    - חבילת פרימיום 400$
    - play&charge kit ואקסטרה סוללת ליטיום. זה עושה את החיים מאוד נוחים ועולה יחד פחות או יותר 20$.
    - אקסטרה שלט אלחוטי 40$ (תלוי בחנות, יש שמוכרים גם ב-35$)
    - כמה משחקים שבא לך. נראה לי שלך באמת מתאים קראקדאון ואובליביון, לך תראה קצת מהמשחקים באתרים כמו GT, נראה לי שהם בשבילך.

וכמובן אל תשכח שבארץ תצטרך לקנות שנאי מתח בחנות כמו VGS.

2. יש חנויות שימכרו ויש שלא. אבל כל עוד אתה בליווי מבוגר הם יכולים למכור לפי החוק.
    3.אם אני לא טועה מרוול הוא אונליין ואפשר לשחק עם עד 4 שחקנים.

הרשמה