תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אני לא מעריץ גדול של נינטנדו ואני לא מעריץ גדול של זלדה. אני כנראה לא אשחק ברוב משחקי הזלדה שאי פעם יצאו (לא באלו של ה64 ולא באלו של הWII כנראה), אבל בכל זאת אני תוהה מהו לדעתכם משחק הזלדה הטוב ביותר שנוצר.

שיחקתי בGBA שלי בLink to The Past ונהניתי ממנו מאוד, למרות העובדה שהוא עתיק.
    הבנתי שרוב המעריצים סוגדים לOcraina of time ועם סיבה טובה, ככל הנראה.
    אז. מה דעתכם? מה הוא הזלדה הטוב ביותר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.03.2007
    לדעתי הזלדה הראשון הוא הטוב ביותר. לא סתם הוא בא בקלטת זהובה :smiling:
    הבעיה שלי עם משחקים כמו אוקרינה וטוויליט זה שהם לינארים לחלוטין ומבוססים כמעט לגמרי על פאזלים. אין לזה כמעט שום ערך של משחקיות חוזרת.
    שתף ב-Google+

התעוררותו של לינק , חד משמעית .
    היה הזלדה הראשון שלי, וכששיחקתי בו שוב לפני שלוש שנים ואשכרה הבנתי את הטקסט ואת העלילה הבנתי כמה הוא היה מגניב בדיעבד.

hoot hoot! the wind fish is restless
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Infected Tofu
    לדעתי הזלדה הראשון הוא הטוב ביותר. לא סתם הוא בא בקלטת זהובה :smiling:
    הבעיה שלי עם משחקים כמו אוקרינה וטוויליט זה שהם לינארים לחלוטין ומבוססים כמעט לגמרי על פאזלים. אין לזה כמעט שום ערך של משחקיות חוזרת.
    אני דווקא מת על פאזלים, ואני בכל מקרה ב-99% מהמשחקים שאני משחק בהם לא משחק שוב, אלא רק הרבה שנים אחרי, ועד אז אתה כבר מספיק לשכוח חלק נכבד מהפאזלים .

הא כן, ובקשר לאיזה משחק הכי אהבתי, טוב בשיא הכנות OOT, על אף שיש לי את TP ואני חייב להודות שהוא בעיקרון יותר טוב מ-OOT, ואכן היו קטעים בו שפשוט גרמו לי להגיד "וואו...", אבל העדפתי את התחושה שהיתה לי מהמשחק כשחקתי ב-OOT יותר מ-TP.
    אולי זה משום ש-TP הרבה פחות מחדש מ-OOT, לא יודע.

בכל מקרה, אם לא תשחק ב-OOT קודם, אני חושב שתמצא את TP מהנה יותר, קצת קשה לומר.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מג'ורה, אין ספק שמג'ור'ס מאסק.
    הזלדה היחיד שלא גרם לי להרגיש כאילו אני משחק בעוד וורסיה של LTTP. עיצוב גאוני, רעיון משחק גאוני, עלילה שאין בא לא את זלדה ולא את גאנון... פשוט שבר את כל החוקים.
    משחק אדיר והשעתיים האחרונות שלו שכנעו אותי שלצוות שעשה אותו יש מחסן חשיש וגראס ענקי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    הזלדה האהוב עלי, למרות המחלוקת, זה ווינד וויקר
    יש בו משהו קסום שגרם לי להתאהב מיד.

לא שיחקתי עדיין בTP, אז אני שומר לבינתיים את השיפוט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    בשבילי זה אוקרינה. לא יעזור לכם, זה פשוט המשחק הכי חכם. הקשת שנבנית לטירה של גאנון. העלייה הכאילו אין סופית לטופ.

המעבר בין השנים, המקדשים, הזורה, המוזיקה, לרכב על אפונה בפעם הראשונה, אין אין אין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    חד משמעית זלדה ווינד וייקר
    משחק מדהים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אוקרינה פרץ דרך מבחינת השקעה והיקף, לא רעיון. אני מת עליו.

מאג'ורה גם מעולה בזכות הרעיון הפסיכודלי שנדב ציין. אבל הוא לא מקיף ועלילתי כמו אוקרינה.

בסה"כ, טווילייט פרינסס טוב יותר, טוב יותר בכל הגורמים שבגללם אני אוהב את הסדרה: עיצוב, היקף וחידות. גם העלילה שלו יותר אפלה ובוגרת (טוב, אולי חוץ ממאג'ורה). הוא גם יותר מגניב, יש בו גאדג'טים יותר מגניבים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    גם אני הכי אהבתי את ווינד וויקר. יש בו משהו מאוד מיוחד שהיה חסר לי ב-TP.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    אני אלך על הראשון ששיחקתי:
    Links Awakening DX (GBC)

מבין החדשים...קשה לי להחליט בין טויילייט פרינסס לווינד וויקר.. ממש אהבתי את הפתיחות שהים נתנה למשחק וכמובן הפסקול והמראה שהיו מושלמים.
    טויילייט נפל עלי בבום, גראפיקה טובה ממש מחמיאה למשחקי זלדה בינתיים רק השגתי את המאסטר סורד, אז אני לא יודע מה עוד מצפה ככה שאין לי עוד הכרעה בין ה2.
    !Cheerio
    שתף ב-Google+

הרשמה