תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    חיפה
    דבר ראשון רציתי לשים כאן משהו חמוד ומוכר:
    (מקווה שתקראו עד הסוף)
    לאלמונית

איך אפשר לתאר חוויות? מילים זה דבר נדוש.
    איך אפשר להסביר דברים שאתה רואה ומרגיש, למישהו אחר?
    איך אפשר להסביר לך,לתאר מצב, להסביר את האי-צדק שאני חש?
    למה ג'ובניק חי טוב?! מוקף חיילות, יש לו את כל האפשרויות והזמן לעשות?! חבל שהשנים הטובות חולפות מהר.
    למה כשאני מגיע הבייתה בשבת ומנסה להתחיל איתך את אומרת: "אתה מקסים, אתה נחמד, אבל אני לא אשב שבוע, שבועיים, חודש, חודשיים ואחכה לאדון שיבוא מסריח, מלוכלך ועייף, ברוך השם אני יפה והאפשרויות פתוחות בפניי".
    ועוד שבת עברה.
    למה שהתגייסנו, לחבר'ה במחלקה היו הרבה חברות, מכתבים, חבילות ופתאום נשארנו כולנו לבד?! בגלל שלוש שנים מזדיינות?!
    אני יושב פה ב-X, בתוך אוקיינוס של בוץ, שלג מרחף אט אט מטה ואני רועד, אבל הלב... הלב יותר קר, כי כשאני שוכב פה את מתהפכת במיטה החמה והיבשה בבית המוגן, בין השמיכות (לבד או עם אהוב) ולא חושבת על כלום, לא יודעת בכלל שיש חיילים ששוכבים בבוץ, שרועדים מקור ומתים לעצום את העיניים... לישון... ששומרים עליך אלמונית, כדי שתוכלי לשכב במיטה החמה, רגועה. כשאני בגל"ב או באבוקה, עם נשק, אפוד, קסדה והרבה כעס בלב.
    איך להסביר לך?
    הרגשה של מתח וחרדה, של פחד ואהבה כשאני בא הביתה ומספר על היתקלות ועל הפחד וההתרגשות- ואתם מנענעים בראש, כאילו מבינים ומספרים על המכונית החדשה. כשאני סופר אבנים שפוגעים לי בג'יפ ושומע איך החשוד תכנן לעלות ליצהר ולתת צרור בכל האחים שהיו איתי ממרץ שנת 2002 ובעיתונות כותבים על חיילים רעים שיורים והורגים. כשאני רץ בין הסמטאות וילד בן 10 מקלל את האימא והאחות, מתאר איך הוא יזיין אותן מ-א' ועד ת'. ואני נגנב. כשאני בקסטינה ורואה נוף שרואים בחו"ל אך אני רוצה לראות את הבית ואני רואה אותו... בחלום ובתמונות, אני רוצה מילה טובה!
    כשכואב הגב והעיניים אדומות מחוסר שיינה אני קורא בעיתון איך מסיבות אידיאולוגיות לא מוכנים הבני זונות לשרת בשכם, טול כרם, קלקיליה, ראמללה, ג'נין כי זה נוגד את צו מצפונם. יש פראיירים אחרים שיעשו את העבודה השחורה בשבילם, כל הצפונים וה"ציוניים".
    אז מה אנחנו? אנחנו ה"כושים" של מדינת ישראל? הם לא מבינים איפה הם חיים, הם לא מבינים שבלעדינו הם פשוט 2 מטר מתחת לאדמה?! ואני לא מבקש רחמים! אני גם לא מרחם על עצמי, אני זועק לאי-צדק!
    אנשים חכמים אמרו פעם "מי שלא עובד בערב שבת לא אוכל בשבת" אין להם מושג איך נרגיש אחרי 3 שנים שבהם ראינו מסגדים, מחבלים, נשקים וסמטאות, אין לכם מושג איך נרגיש אחר כך כשנשכב במיטה עם החברה ונרגיש שיש אנשים שנולדו 5 שנים אחרינו והם אלו ששומרים עלינו.
    בגלל מציאות מזדיינת שנראית אבודה, אני חייבת לשמור על אימא אהובה, על אבא, על אחים, על אחיות קטנות,חברים וחברות
    כן אני גאה!!! אני לוחם!!!
    לפני חודש וחצי הגעתי הבייתה ואחותי כתבה לי מכתב ונתנה לי אותו עם שוקולד, על המכתב היה כתוב פשוט.. "תודה רבה!!"
    היא בסך הכל בת 8 והיא מבינה יותר מכל הפוליטיקאים בארץ המקודשת הזו.
    ממש התרגשתי, אם לא הייתי משחק אותה קשוח הייתי גם מזיל דמעה. כי בשבילה אני כאן נמצא!!!
    אנחנו רוצים וצריכים מילה טובה! לא דורשים משכורת, לא רוצים מכונית צמודה וגם לא חופשות בחו"ל, רק מילה טובה!!!
    רק מילה טובה שנדע שאומה שלמה עומדת מאחוריינו שנדע שיש בשביל מה, שנרגיש ששווה, שנדע שלא טעינו כשביקשנו קרבי.
    שכל דבר קשה יהפוך לקל כי בשבילך הכל נעשה מולדת אהובה!
    אולי זה נשמע "קיטשי" וסתם כאילו אנחנו מזיינים ת'שכל, אך גם היום, יש מי שחושבים ומרגישים כך
    תנו לנו את הכוח להמשיך קדימה... לנצח...
    על החתום,
    החייל הפשוט...

לפי דעתי כל תפקיד בצה"ל חשוב, בין אם זה לוחם שייטת ובין אם זה מחלק שניצלים בחדר אוכל של הטכני...
    הרבה אנשים צוחקים על אפסנאים אז רק שתדעו שהיה מקרה שמחבלים גלשו על גלשוני רוח וחדרו לבסיס תוך כדי שהם זורקים רימונים ויורים צרורות...הם הרגו 5 חיילים עד שאפסנאי תפס את נשקו וירה בהם למוות.

מה שאני מנסה להגיד שאכן כל תפקיד חשוב ולדעתי כל אחד צריך לתת 100 אחוז במה שהצבא יתן לו.

כי אחרי הכל אין לנו ארץ אחרת
    Necromancer: לא רוצה שום דבר, אם אתה מכניס 2 שורות - באן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    ישי אני רואה שיש לך ידע נרחב, ידוע לך במקרה מה שמו של האירוע שמוזכר בסוף התגובה שלך, ומה הקשר של זה לנ"מ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    ENGINEER SMG זה הדבר הכי חשוב, הוא זה שעושה את כל העבודה השחורה וה-OBJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Legend
    ישי אני רואה שיש לך ידע נרחב, ידוע לך במקרה מה שמו של האירוע שמוזכר בסוף התגובה שלך, ומה הקשר של זה לנ"מ?
    האירוע היה בשנת 1987, והוא נקרא ליל הגלשונים...

היה עליו משפט מפורסם על הש"ג שברח בגלל המחבל.
    ואני לא בטוח אבל היו 2 מחבלים ואני חושב שאת המחבל הראשון שהרגו אותו כשהוא חדר לישראל היו נ"מ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    די לך תאכל צפרדעים :<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    חיפה
    הייתי צריך לערוך את הדיון ולהוסיף שגם תגובות מצח ובני לא יתקבלו בברכה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    כבר ראיתי את זה איפשהו...

אני חושב שכל עוד אתה משרת בצבא..אתה סבבה (למרות שאני אישית לא רוצה קרבי...הרבה לאכול בתחת...)

ובר רפאלי היא זונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2006
    אני אתחיל עם זה שזה ריגש אותי מה שכתוב פה.

דבר שני אני חושב שבני וצ'ק צריכים להתביש בעצמם על איך שהם הגיבו כאן או לפחות להתבגר לפני שהם מגיבים.

כי אתם צריכים לזכור שאין לנו ארץ אחרת וצריכים לתת בשבילה הכל.

ואני רוצה להזכיר שכל לילה שאתם ישנים טוב זה בזכות המון הורים\אחים\דודים\חברים שלכם שיום וליל נטחנים כדי להגן עליכם.

כי לכל אחד יש כאן משהו או מישהו שהוא אוהב בארץ הזאת וזה צריך להשפיע על ההחלטות לאן ללכת לצבא בפרט ובחיםם בכלל ואיך להתנג בתור בן אדם.

הצבא צריך אנשים טובים בכל התפקידים אבל ללכת להיות ג'ובניק כי אתה קצת מפונק ולא בגלל שיש לך בעיה רפואית\נפשית כזאת או אחרת זה כמו להשתמט מהצבא כי הצבא צריך אנשים טובים וחזקים.
    אני חושב שמי שיש לו ראש טוב אפילו צריך ללכת לעתודה ולתת לצבא עזרה מהידע שלו
    ומי שטוב במחשבים צריך ללכת לממר"ם או כל יחידה אחרת שיוכלו להוציא ממכם את המיטב.

תמיד תחשבו איך תוכלו לתרום ולא איך להתחמק כי המדינה הזאת תלויה בדור העתיד.
    דור העתיד חשוב גם בפוליטיקה כי בפוליטיקאים שבהווה כבר איבדנו אמון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי Moks

דבר שני אני חושב שבני וצ'ק צריכים להתביש בעצמם על איך שהם הגיבו כאן או לפחות להתבגר לפני שהם מגיבים.

ואני רוצה להזכיר שכל לילה שאתם ישנים טוב זה בזכות המון הורים\אחים\דודים\חברים שלכם שיום וליל נטחנים כדי להגן עליכם.

כי לכל אחד יש כאן משהו או מישהו שהוא אוהב בארץ הזאת וזה צריך להשפיע על ההחלטות לאן ללכת לצבא בפרט ובחיםם בכלל ואיך להתנג בתור בן אדם.

הצבא צריך אנשים טובים בכל התפקידים אבל ללכת להיות ג'ובניק כי אתה קצת מפונק ולא בגלל שיש לך בעיה רפואית\נפשית כזאת או אחרת זה כמו להשתמט מהצבא כי הצבא צריך אנשים טובים וחזקים.

אני על הדרך לממר"צ (התקבלתי למגמת הנדסת תוכנה -> חץ ישיר לממר"מ).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    נכתב במקור על ידי Moks

אתה צודק, אבל כממעט כולם מתנהגים כככה, אחרי ההתנתקות הייתי בבאר שבע בתחנת רכבת כולי מסריח ועייף רק רוצה כסא לשבת, אני עומד בתור לקנות כרטיס לרכבת מאחורי איזה זקנה והבן שלה (מרוקאים בלי שיניים) רצים ודוחפים אותי והם אמרו שהם היו לפני בתור, לא היה מה היה הלחץ שלהם לעקוף אותי בתור להרגיש את הכרטיס ביד שהיה עוד 20 דקות רכבת, אבל ככה זה.

ולגבי איך שבני וצח הגיבו זה לא בסדר אבל אל תשכח שהם עוד ילדים קטנים ועדיין לא ממש מבינים, עוד 4 שנים הם בטוח יבינו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Moks

עכשיו זה כבר יהיה דיון בפוליטיקה הישראלית...

תראה מה ניהיה עם המדינה הזאת? הכל שחיתות... ראש ממשלה שלא מתפטר..אחרי המלחמה הוא איבד את הביצים שלו..לא מסוגל לעשות כלום, שר האוצר מושחת...מה נסגר עם הנשיא?
    הכל חרא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    ראשון הממשלה לא היה טוב מהתחלה, רמטכ"ל שלא מבין מהחיים שלו.
    ונשיא שנולד 2500 מוקדם מידי, הוא היה צריך להיות ב500 לפני הספירה שם היה מותר לעשות מה שהוא עושה.

אני לא מין מה ההפתעה שלך בכל עיניין, אולמרט סמרטוט דן חלוץ טיפש, וקצב זה אחיו התיאום של בני סלע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ושכחתי (וגם אתה) את עמיר פרץ... שר הביטחון!?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    צודק, הקטע עם המשקפת אומרת הכל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2006
    הבעיה היא שגם אם נחליף את אולמרט פרץ וקצב אין כל כך מי שיבוא במקום חוץ מעמדת הנשיא שאני חושב שהיא מגיעה לשמעון פרס שהוא האיש הכי מוערך בעולם מבחינת ישראל וחבל שפה לא נותנים לו כבוד...

ודרך אגב אני מרוקאי אז בלי הכללות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    מה נהיה ממכם? מה זה כל השטויות האלה. מה קרה להדשוטים ופראגים ומה שבאמת חשוב בחיים.

וישי אתה טיפש, זה שיא חדש, עדיין לא ראיתי מישהו שעוד לא התגייס ומתלהב מכזה מכתב. אתה צריך סמים והרבה.
    שתף ב-Google+

הרשמה