תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    עבר הרבה זמן, אבל בסופו של דבר סיימתי! שמילס הפקות מציגים:

(משום מה מתאימה לי פה המוזיקה של שירים ושערים. לא'דע)

רבים הם השרתים של F.E.A.R. חלקם משתמשים במפות מסויימות במקום באחרות, חלקם מבטלים שימוש בנשקים מסויימים ואחרים פשוט משתמשים בכל מה שאפשר לשים. את כל ההגדרות האלה אפשר, בלי יותר מדי קושי, לשנות מתוך המשחק עצמו, כשפותחים שרת חדש. אך מה עם אותם שרתים בהם החודרן (Penetrator) חסר כל ערך, כוח המשיכה נמוך וניתן להחזיק חמישים רימונים? אפשרות מלהיבה נוספת היא הפיכת השוטגאן לנשק שפוגע בכל מה שבטווח הראייה והורג בפגיעה אחת, והכל בעזרת קובץ אחד.

אותו קובץ שימושי נקרא MPCustomizations והוא נמצא בתיקיית FEAR Combat שבתיקיית המסמכים המשותפים. ניתן להגיע אל תיקיית FEAR Combat גם דרך התיקייה שבה הותקן המשחק עצמו, ע"י שימוש בקיצור הדרך Shortcut to User directory. הקובץ הוא קובץ טקסט פשוט ואפשר לפתוח אותו עם כל עורך טקסט, כאשר פנקס הרשימות, ה-Notepad, הוא האפשרות המומלצת. הקובץ מוגדר כ-Read Only ולכן אי אפשר לשמור את השינויים שתבצעו בו לפני שתבטלו את האפשרות הזאת בחלון המאפיינים של הקובץ. מאוד מומלץ ליצור עותק של הקובץ המקורי לפני העריכה, למקרה שתרצו להשתמש בהגדרות המקוריות. אני יוצר עותק חדש בכל פעם ועורך אותו. כשאני רוצה להשתמש בהגדרות של אחד הקבצים אני פשוט מעתיק את הטקסט אל הקובץ המקורי.

מי שמשחק ב-Coop Warfare גם יכול להשתמש במדריך הזה. בתיקיית ההתקנה של FEAR תוכלו למצוא תיקייה בשם Coopwarfare_User ובה נמצא קובץ MPCustomizations נוסף. הוא זהה לקובץ המקורי מכל בחינה למעט העובדה שכשתפעילו שרת של Coop הוא ישתמש בקובץ הנ"ל ובנוסף יש בו הגדרות לשני הנשקים החדשים של המוד. יתכן ויש בו הגדרות חדשות נוספות, אבל לא התעמקתי בו יותר מדי ולא חיפשתי כאלה.

במדריך שלפניכם יש חלק אחד, מלבד ההקדמה שקראתם. אותו חלק הוא...
    הא! נפלתם!
    כן, זאת מתיחה. האחד באפריל היום, אתם יודעים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    עיר
    עמק הירדן
    חודשיים אתה עובד על זה וזה מה שהספקת לכתוב?! XD
    ".I felt guilty once but she woke up halfway through"
    Glenn Quagmire -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    קפצתי ישר לסוף לעיקר
    ואני רואה זו מתיחה

נחמד
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    בוא'נה ניסיתי לשנות כמה דברים וזה לא עבד. הכול נשאר אותו דבר. גם ההוראות שכתבת הן מתיחה או מה?
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    מה שכתבתי פה זה החלק הראשון של המדריך. ההקדמה, כמו שקוראים לזה היום.
    השמטתי שם חלק על איך הקובץ עובד. לא מספיק רק לשנות ערכים - צריך גם למחוק את סימן הנקודה-פסיק (;) שבתחילת השורה. חשוב לציין שמדובר רק בשורה של ההגדרה עצמה, ולא בשתי שורות ההסבר שלפניה. כלומר, שתי השורות הראשונות צריכות להיות עם ; והשלישית לא.
    כמו שנאמר:
    נכתב במקור על ידי מדריך ה-MPC
    חשוב להתייחס כבר עכשיו לסימן שבתחילת השורה (;). כשהמשחק קורא את הקובץ ורואה את הסימן, הוא מתייחס לשורה שאחריו כשהערה ולא משתמש בה, אלא בהגדרות ברירת המחדל שלו. לכן חשוב להוריד את הסימן שלפני ההגדרה עצמה, אך לא את הסימנים שלפני שתי שורות ההסבר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    משהו שמצאתי; ממשק אינטרנטי נחמד שמפשט את הליך ההכנה/התאמה של קובץ ה-MPcustomiztions.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    מפשט, אבל לא מסביר מה זה מה.
    אני עדיין לא יודע מה זה JumpKickRight.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    JumpKickRight
    ככל שחיפשתי, לא הצלחתי למצוא את הערך הזה :\

אולי ה"RunKickRight"?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אותו דבר P=
    לא זכרתי בדיוק את השם. עכשיו בדקתי וזה אכן RunKickRight. יש גם אחד של Left.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    וואללה נזכרתי עכשיו שהיה משהו על ה ; רק לא זכרתי את זה עד עכשיו...
    וואי תודה.

JOO ROXXORZ
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!
    שתף ב-Google+

הרשמה