תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אז ככה:

א. flOw - הורדתי אותו משחקון ממש חמוד וממכר, ברגע שאתה מתחיל אתה לא ממש יכול להניח אותו, הגרפיקה די פשוטה אבל עם זאת מאוד מרשימה. מה שבאמת מעניין במשחק זה שהוא המשחק הראשון (והיחידי בינתיים ממה ששיחקתי) שעובד ממש טוב עם חיישן התנועה של הSIXAXIS, השליטה היא מאוד מאוד מדוייקת קשה לי להסביר את זה אבל אפשר ממש לשנות עד כדי המעלה את זוית הפה של היצור בו שולטים, שליטה מאוד מדויקת ואינטואיטיבית הייתי רוצה לראות את זה קורה בעוד משחקים...

ב. Tekken DR - טקן 5 רק שלקחו ממש את הפורט שלו מהארקייד ולא פורט מהPS2 והוא כמובן ב-HD. הטקסטורות והמודלים לא עברו עדכון כלשהו אבל הגרפיקה עדיין חדה ומשרתת את המטרה, המשחק מהיר מאוד. אני לא שחקן טקן ותיק אבל יש על ההתחלה בחירה עצומה של דמויות וכמובן כמיטב המסורת אפשר להגיע רחוק עם באטן מאשינג, אומנות הלחימה האהובה עלי... סה"כ בהחלט משחק נחמד להעביר את הזמן במיוחד עם חבר.

ג. עו דברים שיש לי מהחנות של סוני (בחינם):
    דמואים- MOTORSTORM - השלב ששמו הוא קשה לאללה אבל ממש טוב, גרפיקה שמפילה אתכם מהרגליים. השליטה עם חיישן התנועה לא ממש עובדת פה טוב אבל אולי בשמשחק המלא אפשר להתאמן קודם בשלבים הקלים יותר וזה נרכש. GENJI - משחק איטי ומכוער, תתרחקו. RR7- גרפיקה יפה, חלקה ומהירה משחקיות כנ"ל, לא מספיק מעניינת. לוחצים ברקס מחליקים ולוקחים את הפניה... NBA07- גרפיקה מטריפה, הקפדה על הפרטים הקטנים השחקנים מציאותיים, אני לא שחקן כדורסל (גם לא בPS) ודי קורעים אותי שם, המשחקיות נחמדה אבל ממש חייבים לקלוע בכל התקפה כדי לנצח. MLB2K7- גרפיקה מרשימה, הזכיר לי טוב מאוד למה בייסבול לא מעניין ישראלים. BLASTFACTOR - גרפיקה נחמדה, אפרטים יפים, משחקיות פשוטה ומהנה, נראה יותר מדי פשוט... LEMMINGS- פשוט לא מעניין אז אני לא מדבר עליו. GO SODUKO - משחק "מלא" ולא דמו, סודוקו בPS עם הגבלת זמן, זה בחינם וזה יכול להעביר לכם את הזמן - אין תלונות.ואחרון חביב הדמו הכי מגניב - GTHD 2.0 - באמת הדמו הכי טוב שיש כרגע ברשת של סוני, מסלול אחד אמנם אבל 10 מכוניות כשאתה צריך כל פעם לעבור את הTIME LIMIT למכונית על מנת לקבל את הבאה, גרפיקה חדה ומרשימה ומשחקיות מאתגרת ומדוייקת, אמנם דמו אבל תענוג!
    עוד שני דמואים שנזכרתי שיש לי ולא שווה כ"כ להזכיר - fullauto battlines 2 וF1 - פול מירוצים על הPS...

סרטונים ששוה להזכיר - הטריילר לLAIR פשוט שולט והטריילר ל-300 כי הרי THIS IS SPARTAAA!!!! זמינים בחנות האמריקאית.

ד. החדשות הרעות - לצערי מפורסם באתר האנגלי של PS שגם HS וגם LAIR יוצאים בחודש מאי, עכשיו, אני הבטחתי לעצמי שאני אקנה משחק בחודש ואני ממש בהתלבטות עצומה, נראה לי שאני אלך על LAIR בגלל הבקרה עם החיישן ובסוף זאת FACTOR 5 אי אפשר לותר עליהם...

ה. קיבינימט!!! אבל הרשת שלי עדיין לא עובדת, חיבור לאינטרנט ולעיתים לחנות PS עובד אבל החיבור לרשת מקרטע ואני עדיין לא יכול להשחק מקוון, אם מישהו יכול לעזור לי בנושא אשמח מאוד.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    תודה על הסיכום =]
    לגבי הבעיה שיש לך עם הרשת, גם לי יש את אותה בעיה.
    אני יכול לגלוש באינטרנט והכל, אבל לא לשחק אונליין =\

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    מצאתי עוד מישהו עם הבעיה,
    מי הספק אינטרנט שלך? ואתה מחובר דרך נתב?
    אני מנסה לבודד את הבעיה.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    הספקית שלי זה ברק..
    אבל אני מדבר עם מישהו מאיטליה, וגם לו יש את אותה בעיה, ככה שאני לא מאמין שזו הספקית.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    סופסוף! הצלחתי לשחק אונליין!!!
    הסיבה לבעיה: הייתי לקוח של אינטרנט זהב:sad3:
    הפתרון: עברתי לבזק בינלאומי:smiling:

לכל מיש שמחובר דרך ספקיות קטנות יותר כגון ברק, זהב ונטוויז'ן כנראה תהיה בעיה, משום שהן נוהגות לחסום פורטים ואפליקציות בשביל לא לקרוס.
    אגב, כאשר משתמשים בראווטר צריך להגדיר את הNAT ולאפשר UPNP וכמה פורטים שכתובים במדריך המקוון של הPS3 (מומלץ גם לבטל את הפיירוול של הראווטר).

אם יש לכם בעייה תנו את שם הספקית ואת סוג הנתב שנוכל למצוא את הספקיות והנתבים הבעיתיים.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    יש לי ברק.
    אני לא משתמש בנתב, יש לי מודם Alcatel SpeedTouch Home והפכתי אותו ל-Pro, הגדרתי חייגן בתוך המודם (חיבור קבוע) וחיברתי רכזת.
    אז מה אני יכול לעשות?
    אגב, אם ה-UPnP לא זמין, יכול להיות שזו הבעיה?

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אני בזהב, אכן כל בעלי הבעיה הם מזהב/ברק,
    יש לי נתב אבל אפשרית UPNP והוצאתי את הPS3 לDMZ מעבר לכך שפתחתי את הפורטים, ככה שהוא לא חוסם לה כלום,
    קיצר אז לעבור לבזק בינ"ל?

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי sagioto
    אני בזהב, אכן כל בעלי הבעיה הם מזהב/ברק,
    יש לי נתב אבל אפשרית UPNP והוצאתי את הPS3 לDMZ מעבר לכך שפתחתי את הפורטים, ככה שהוא לא חוסם לה כלום,
    קיצר אז לעבור לבזק בינ"ל?
    אם הבעיה שלך זה שאתה לא מצליח לשחק באינטרנט ואתה מקבל כל הזמן Network connection timed out, ו network error אז זה מה שאני ממליץ. מקסימום תעשה ניסיון ותגיד להם שאתה רוצה לנסות את השירות שלהם בלי התחייבות. בעיקרון השירות של בינ"ל הרבה יותר טוב, מפינגים של 400+ צנחתי 100 בשרתים אמריקאיים! בקיצר, שווה לנסות.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי SagiB
    יש לי ברק.
    אני לא משתמש בנתב, יש לי מודם Alcatel SpeedTouch Home והפכתי אותו ל-Pro, הגדרתי חייגן בתוך המודם (חיבור קבוע) וחיברתי רכזת.
    אז מה אני יכול לעשות?
    אגב, אם ה-UPnP לא זמין, יכול להיות שזו הבעיה?
    כשאתה עושה test connection בפליסטיישן, מה אתה מקבל? (הבדיקה הזאת בודקת גם UPNP)

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    נכתב במקור על ידי sagioto
    אז ככה:

א. flOw - הורדתי אותו משחקון ממש חמוד וממכר, ברגע שאתה מתחיל אתה לא ממש יכול להניח אותו, הגרפיקה די פשוטה אבל עם זאת מאוד מרשימה. מה שבאמת מעניין במשחק זה שהוא המשחק הראשון (והיחידי בינתיים ממה ששיחקתי) שעובד ממש טוב עם חיישן התנועה של הSIXAXIS, השליטה היא מאוד מאוד מדוייקת קשה לי להסביר את זה אבל אפשר ממש לשנות עד כדי המעלה את זוית הפה של היצור בו שולטים, שליטה מאוד מדויקת ואינטואיטיבית הייתי רוצה לראות את זה קורה בעוד משחקים...

ב. Tekken DR - טקן 5 רק שלקחו ממש את הפורט שלו מהארקייד ולא פורט מהPS2 והוא כמובן ב-HD. הטקסטורות והמודלים לא עברו עדכון כלשהו אבל הגרפיקה עדיין חדה ומשרתת את המטרה, המשחק מהיר מאוד. אני לא שחקן טקן ותיק אבל יש על ההתחלה בחירה עצומה של דמויות וכמובן כמיטב המסורת אפשר להגיע רחוק עם באטן מאשינג, אומנות הלחימה האהובה עלי... סה"כ בהחלט משחק נחמד להעביר את הזמן במיוחד עם חבר.

ג. עו דברים שיש לי מהחנות של סוני (בחינם):
    דמואים- MOTORSTORM - השלב ששמו הוא קשה לאללה אבל ממש טוב, גרפיקה שמפילה אתכם מהרגליים. השליטה עם חיישן התנועה לא ממש עובדת פה טוב אבל אולי בשמשחק המלא אפשר להתאמן קודם בשלבים הקלים יותר וזה נרכש. GENJI - משחק איטי ומכוער, תתרחקו. RR7- גרפיקה יפה, חלקה ומהירה משחקיות כנ"ל, לא מספיק מעניינת. לוחצים ברקס מחליקים ולוקחים את הפניה... NBA07- גרפיקה מטריפה, הקפדה על הפרטים הקטנים השחקנים מציאותיים, אני לא שחקן כדורסל (גם לא בPS) ודי קורעים אותי שם, המשחקיות נחמדה אבל ממש חייבים לקלוע בכל התקפה כדי לנצח. MLB2K7- גרפיקה מרשימה, הזכיר לי טוב מאוד למה בייסבול לא מעניין ישראלים. BLASTFACTOR - גרפיקה נחמדה, אפרטים יפים, משחקיות פשוטה ומהנה, נראה יותר מדי פשוט... LEMMINGS- פשוט לא מעניין אז אני לא מדבר עליו. GO SODUKO - משחק "מלא" ולא דמו, סודוקו בPS עם הגבלת זמן, זה בחינם וזה יכול להעביר לכם את הזמן - אין תלונות.ואחרון חביב הדמו הכי מגניב - GTHD 2.0 - באמת הדמו הכי טוב שיש כרגע ברשת של סוני, מסלול אחד אמנם אבל 10 מכוניות כשאתה צריך כל פעם לעבור את הTIME LIMIT למכונית על מנת לקבל את הבאה, גרפיקה חדה ומרשימה ומשחקיות מאתגרת ומדוייקת, אמנם דמו אבל תענוג!
    עוד שני דמואים שנזכרתי שיש לי ולא שווה כ"כ להזכיר - fullauto battlines 2 וF1 - פול מירוצים על הPS...

סרטונים ששוה להזכיר - הטריילר לLAIR פשוט שולט והטריילר ל-300 כי הרי THIS IS SPARTAAA!!!! זמינים בחנות האמריקאית.

ד. החדשות הרעות - לצערי מפורסם באתר האנגלי של PS שגם HS וגם LAIR יוצאים בחודש מאי, עכשיו, אני הבטחתי לעצמי שאני אקנה משחק בחודש ואני ממש בהתלבטות עצומה, נראה לי שאני אלך על LAIR בגלל הבקרה עם החיישן ובסוף זאת FACTOR 5 אי אפשר לותר עליהם...

ה. קיבינימט!!! אבל הרשת שלי עדיין לא עובדת, חיבור לאינטרנט ולעיתים לחנות PS עובד אבל החיבור לרשת מקרטע ואני עדיין לא יכול להשחק מקוון, אם מישהו יכול לעזור לי בנושא אשמח מאוד.
    דרך איזה משתמש נרשמת? כי אני אמריקאי ולא ראיתי את GTHD בPS STORE?
    זה משגע אותי כי זה אחד המשחקים היותר יפים שאמורים לצאת על הPS3 ולא הצלחתי למצוא אפילו את הדמו כדי לקבל רושם על המשחק לפני שהוא יוצא.
    אני אודה לך מאוד אם תעזור לי.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    כשאתה עושה test connection בפליסטיישן, מה אתה מקבל? (הבדיקה הזאת בודקת גם UPNP)
    הכל מצליח חוץ מה-UPnP ו-NAT.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי SagiB
    הכל מצליח חוץ מה-UPnP ו-NAT.
    אז אולי זאת הבעיה. נסה להשיג ראווטר ותאפשר UPNP ותפתח פורטים ותראה מה קורה...

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי Oren745
    דרך איזה משתמש נרשמת? כי אני אמריקאי ולא ראיתי את GTHD בPS STORE?
    זה משגע אותי כי זה אחד המשחקים היותר יפים שאמורים לצאת על הPS3 ולא הצלחתי למצוא אפילו את הדמו כדי לקבל רושם על המשחק לפני שהוא יוצא.
    אני אודה לך מאוד אם תעזור לי.
    זה ברתק האנגלי למרות באתר האמריקאי גם יש את גרסה 1.1 עד כמה שאני זוכר.
    ההבדל היחידי הוא שהאירופאי תומך בהגאים עם רטט.

הרשמה