תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 49
    הצטרף בתאריך
    18.11.2006

כמה שניות מהגיימפליי
    אני אישית תולה במשחק הזה המון תקוות ומצפה לו ניראה מבטיח

מה דעתכם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    היו שם ממש קצת קטעים מהגיימפליי עצמו אבל בכל אופן, מהמעט שראיתי ,זה נראה די נורא ואיום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.03.2007
    הקטע הם הצונאמי די מזכיר לי את הסיוטים השבועיים על סוף העולם שלי,
    אבל חוץ מזה זה לא נראה -כזה- מעניין.. אחד מהמשחקים האלה שצריך לשחק על פלייסטיישן אולי, לא על WII.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בינתיים, לא מתלהב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    נכתב במקור על ידי Infected Tofu
    הקטע הם הצונאמי די מזכיר לי את הסיוטים השבועיים על סוף העולם שלי,
    אבל חוץ מזה זה לא נראה -כזה- מעניין.. אחד מהמשחקים האלה שצריך לשחק על פלייסטיישן אולי, לא על WII.
    ת'אמת, המשחק גם לא מלהיב אותי במיוחד, אבל מה רע בזה שיצאו משחקים כאלו לWii? המבחר רק יעזור לקונסולה לדעתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Abelone
    ת'אמת, המשחק גם לא מלהיב אותי במיוחד, אבל מה רע בזה שיצאו משחקים כאלו לWii? המבחר רק יעזור לקונסולה לדעתי.
    כאלו? אתה מתכוון רציניים שפונים לקהל הגיימרים הכבדים? אני גם בעד, פשוט המשחק הזה נראה לי לא משהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    חיים חדשים לדיון, עם פרטים חדשים:
    Zentendo was recently tipped off by an extremely reliable source that Disaster: Day of Crisis is coming along very nicely, and some new details were divulged. With Project: H.A.M.M.E.R. being confirmed as cancelled recently by Famitsu, and no new media of Day of Crisis for over a year now, many feared the game was also being scrapped.

Our source has revealed that the scenario of the game has undergone drastic changes in the past year, evolving into a new premise in which natural disasters afford a group of terrorists the window of opportunity to steal nuclear weapons in the United States. These terrorists then use these nuclear weapons to hold the United States hostage unless their demands are met. As the hero of the game, players must not only deal with mother nature and the aftermath, but also work against a ticking clock to stop a nuclear disaster.

The premise sounds like a hybrid of the film The Day After Tomorrow and the TV show 24. In addition to this intense storyline, the game will feature extensive voice acting, as most of the major character roles have finished up principal voice recording for the game. No word on who exactly lent their voice talents to the game. Typically sound work is done in the final stages of a game's development cycle, which means Day of Crisis is coming along faster than anyone could have guessed.

The source indicated that Nintendo plans to release the game sometime between Q1-Q2 2008.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    תודה, עדי, זה מעולה!

אם באמת יש כאן השקעה והוא באמת לא כפי שנראה בעבר, אז אולי יש תקווה, ואולי נוסיף עוד משחק איכות של נינטנדו להארדקור שיצא בשנה הבאה.

לי הוא נראה כמו גרסה לא צבעונית של זאק אנד וויקי: דרכים שונות ומגוונות להשתמש בשלט כדי להתמודד עם המכשולים במשחק.

הוא משחק צד א' של נינטנדו, נכון? או שנינטנדו רק נותנת לו חסות? בדור הזה נינטנדו ממש משקיעה במשחקים הרציניים שלה (משחקי הארדקור, לכן אירוני לטעון שהיא זנחה אותם), לכן אני מקווה שזה יחול גם על המשחק הזה.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי רונן
    תודה, עדי, זה מעולה!

אם באמת יש כאן השקעה והוא באמת לא כפי שנראה בעבר, אז אולי יש תקווה, ואולי נוסיף עוד משחק איכות של נינטנדו להארדקור שיצא בשנה הבאה.

לי הוא נראה כמו גרסה לא צבעונית של זאק אנד וויקי: דרכים שונות ומגוונות להשתמש בשלט כדי להתמודד עם המכשולים במשחק.

הוא משחק צד א' של נינטנדו, נכון? או שנינטנדו רק נותנת לו חסות? בדור הזה נינטנדו ממש משקיעה במשחקים הרציניים שלה (משחקי הארדקור, לכן אירוני לטעון שהיא זנחה אותם), לכן אני מקווה שזה יחול גם על המשחק הזה.

רונן.
    רונן, אתה לא זוכר?

הוא התחיל כצד ג', אך אז נינטנדו קנו את החברה שעושה אותה, כך שהוא נהפך לצד ב'.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מה לעשות, הזדקנתי

ואם היא קנתה אותה זה הופך למשחק צד א', לא? היא חלק בלתי נפרד מנינטנדו, כך אני מבין, כמו רטרו.

לאילו משחקים החברה הזו הייתה אחראית? עד כמה נינטנדו עצמה מעורבת בפרויקט?

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי רונן
    מה לעשות, הזדקנתי

ואם היא קנתה אותה זה הופך למשחק צד א', לא? היא חלק בלתי נפרד מנינטנדו, כך אני מבין, כמו רטרו.

לאילו משחקים החברה הזו הייתה אחראית? עד כמה נינטנדו עצמה מעורבת בפרויקט?

רונן.
    חשבתי שאם החברה נשארת בניהול עצמאי, ורק הבעלים שלה משתנה, זה הופך אותה לחברת צד ב'. כמו שיש את השם של רטרו על MP3, ולא רק של נינטנדו.

תקן אותי אם אני טועה, ואשמח לדעת מהי ההגדרה הנכונה לחברת צד ב' .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    השם של רטרו קיים על האריזה באותה מידה שהשם של Inteligent System קיים גם. אלו חברות צד א', ומכיוון שמונולית' נקנתה במלואה, הרי שהיא חברת צד א'.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    רק לי הכיוון החדש נשמע ממש גרוע? כמה קלישאתי ושחוק.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ולאיזה משחקים הייתה אחראית מונולית'? וכמה נינטנדו מעורבת בפרויקט?

קאז, נכון שיש כאן ארגון טרור ואיום גרעיני, אבל אתה מתעלם משאר הגורמים.

התמודדות עם איתני הטבע תוך כדי האיום הגרעיני, הוא קלישאתי ושחוק? לא זכור לי את ג'ק באוור בסיטואציה דומה. כפי שאני רואה את זה, הם לוקחים רעיון עלילתי "שחוק" (ולהזכירך, בסה"כ ידוע לך קמצוץ מהמשחק) ומחדשים אותו. גם המשחקיות תתבצע בתנועה של הווי-מוט והנונצ'וק, וזה מעולם לא נעשה בסגנון הזה.

כפי שכתבתי, הרעיון מזכיר לי גרסה לא צבעונית של זאק אנד וויקי. אין דבר שחוק בזה, ואם זה ייעשה כמו שצריך, זה יכול להיות מעולה.

אני סקרן מאוד לדעת מה יצא מהפרויקט, במיוחד כי הוא משחק צד א' של נינטנדו, ואני מקווה שנינטנדו תתערב כמה שיותר בתכנון המשחק.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי רונן
    ולאיזה משחקים הייתה אחראית מונולית'? וכמה נינטנדו מעורבת בפרויקט?
    לא ממש ידוע כמה נינטנדו מעורבת, אבל למונולית' יש רקורד די מכובד בזכות עצמם. הם אחראים לטרילוגית Xenosaga, לצמד משחקי Baten Kaitos לגיימקיוב, וגם ל-
    , אחד מהמשחקים היותר מגניבים שאף פעם לא יצאו אל מחוץ ליפן.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    תודה רבה, no kidding.

אמנם לא שיחקתי במשחקים שלהם, אבל אסמוך לבינתיים על המוניטין הטוב שלהם ואשאר אופטימי.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    צד א' - חברה שייכת ליצרנית הקונסולה (רטרו, בנג'י, RARE).
    צד ב' - חברה עצמאית שמשחק שלה מופץ על ידי יצרנית הקונסולה (EPIC עם GEARS OF WAR, אינסומניאק עם R&C או נוטי דוג עם J&D).
    צד ג' - חברה עצמאית שאין לה שום קשר ליצרנית קונסולה.

זהו פחות או יותר.
    פעם זה היה יותר מטושטש. למשל RARE הייתה נחשבת לחברת צד ב' של נינטנדו למרות שהם היו שייכים להם (כלומר לפי ההגדרה שהייתה פעם לצד ב' בעצם RARE, בנג'י ו-RETRO הן בעצם חברות צד ב').
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    ההגדרה לא השתנתה. RARE לא הייתה שייכת לנינטנדו, לנינטנדו היו למיטב זכרוני אחוזים בחברה, משהו כמו 49 אחוז ולסטמפר ברוז היו 51 או משהו כזה. לכן היא נחשבה חברת צד ב'. עם SK למשל היה להם חוזה של צד ב'. חוזה הפצה.

מונולית' למיטב ידיעתי היא בבעלות מלאה של נינטנדו, כמו רטרו.

כן למונולית' יש עבר של משחקים מיוחדים ואחרים, ונראה מה ייצא מהם בז'אנר שהוא קצת זר להם.
    יש שרוצים שהם יפתחו על קיד איקרוס הבא, כיוון שהם כבר יודעים לעצב גיבור עם כנפיים מרשימות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני סקרן לדעת איך המשחק נראה עכשיו, כי התמונות הישנות (מלפני שנה!) לא מרשימות.

הם משקיעים בדיבוב מלא לכל הדמויות, אז הנה עוד משחק של נינטנדו עם דיבוב מלא
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי רונן
    אני סקרן לדעת איך המשחק נראה עכשיו, כי התמונות הישנות (מלפני שנה!) לא מרשימות.

הם משקיעים בדיבוב מלא לכל הדמויות, אז הנה עוד משחק של נינטנדו עם דיבוב מלא
    הנה עוד?
    איפה הקודמים?
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הרשמה