תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    הבריאה מאוכלסת בעשרות יצורים שונים ומופלאים, חלקם קסומים, חלקם לא וחלקם עיוותיו של הפראא, כאן תציגו את יצורי הבריאה.
    (הכוונה היא לנשגבים)
    נתחיל בשבטי יצוררי הפראא שלאחר עששרות שנים בבריאה הפכו להיות דומים במנהגיהם לברברי הפראא (כלומר לא טובחים כל אדם שרואים ופתוחים מאוד לסוחרים):
    אית'נדי (ithandy)
    תכונות: כוח 3, זריזות 3, סיבולת 3, כריזמה 1, עורמה 2, מראה 1, תפיסה 2, תבונה 2, פיקחות 2.
    מעלות: גבורה 3, חמלה 1, נחישות 3, קור רוח 3.
    יכולות: קפא"פ 3, התגנבות 2 (3 באזורים מיוערים), הישרדות 3, חמיקה 2, רפואה 1, אבחנה 2, מלאכה (עץ) 2, מלחמה 2.
    בריאות: 0-, 1-, 1-, 2-, 2-, 4-, בלתי כשיר.
    ספיגה: ח8, ק4 (עור טבעי, שריון עור, ניידות 1-)
    הצטרפות לקרב: 4
    כוח רצון: 6
    ד"מ חמיקה/חסימה: 2/2
    מהות: 1
    כלי נשק:
    קשת רגילה*- מהירות 6, דיוק 0+, נזק ק3, קצב 2, טווח 150, חצי מטרה.
    חרב קצרה- מהירות 4, דיוק 2+, נזק ק6, הגנה 1-, קצב 2.
    *- כל החצים מרוחים ברעל ארס נחש פראא: נזק ק6/ 1 טיק, רעלנות 3, מחסר 5-.
    נגעי הפראא: עור עשוי מקליפת עץ, צבע עור ירוק, התנוונות צורתית (עמידת צפרדע), זנב.

יצור זה נראה דומה במבנהו לאדם מכופף העומד על שתיים בצורת ישיבה, עורו ירוק ונראה מחוספס ומוזר מעט, במבט שני נראה כי עורו עשוי קליפת עץ דקה וירוקה, יש לו זנב באורך כחצי מטר המשלשל מן הענף והוא חושף לפניך שיניים חדות בקצה ראש מוארך (כמו זה של זוחלים/כלבים), הוא עוטה שריון ירוק עשוי מעור וחגור חרב, הוא מחזיק בידיו קשת קטנה ומתוחה אשר קצה החץ שעליה נוטף רעל ירוק.
    האית'נדי הינם בני פיות של הפראא החיים ביערות המזרחיים, האית'נדי פלשו לבריאה לפני כ30 שנים בערך ומאז לא התקדמו בהתרחבותם אלא רק הקימו להם ישובים וחיו שמה. האית'נדי גרים בבקתות עשויות ענפים ועלים על העצים ונוהגים לצוד חיות למחייתם. האית'נדי, לא כמו שאר יצורי הפראא אינם נוטים לאלימות ואף סוחרים עם ברברי הפראא ונוודים, אם נווד יפלוש לביתם הם יציעו לו אירוח בשפתם המוזרה.

תגובות גם יתקבלו בברכה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    טוב אני לא מומחה גדול ורק מומר אקסלטד ירוק אבל אני בטוח שאם תסביר למה המצאת את בני הפיה ומהו תפקידם בסדרה שלך יהיה לנו הקוראים הרבה יותר קל לתת עצות.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    טכנית אלו דווקא לא יצורי הבריאה, כי הם מהפראא =) אבל זה ממש לא משנה.

האית'נדי מיוחדים בעיני בכך שהם יצורי פיה פשוטים וחלשים יחסית, ושהם מקבלים את מעמדם ככאלו. זה גם מוזר שהם חיים בקהילה פרטית, בעוד רוב בני הפיה שייכים בגוף ובנפש לבן פיה חזק במיוחד ששולט בכולם בטרטוריה שלו. גם העובדה שהם קיימים כגזע רק 30 שנה היא יוצאת דופן - רוב בני הפיה כלואים כאן כבר אלפי שנים. חוץ מזה, יצורים דמויי צפרדע תמיד קונים אותי.
    הם דווקא לא יוצאים דופן בכך שהם מקיימים קשרים עם בני הבריאה - בני פיה רבים עושים זאת, ורוקמים יחסים מסוגים שונים במקומות שונים בעולם. ההבדל הוא שהאית'נדי הם פאסיביים ואפילו קצת פציפיסטיים למראה.

זה יפה שגרמת להם לעשות שימוש ברעל - זה רעיון אופיני לתושבי המזרח, ותמיד מפתיע לרעה את הדמויות. (לא שהרעל, או האית'נדי כולם, יהוו מחסום של ממש בדרכו של נשגב שמש חסר מצפון).

הבעיה היחידה שלי איתם זה שאין בהם שום דבר, ובכן, פראאי. הם נשמעים כמו גזע של מו"ד, ולא כמו יצורים שקיבלו צורה מתוך התוהו המתערבל, וחלק ממהותם מעוותת באופן שלעולם לא יוכל להיות טבעי כמו שאר הבריאה. אולי הרעל מגיע מתוך בלוטות הרוק שלהם? אולי הם מסוגלים לקרוא את האנימה של נשגבים ויצורים חיים אחרים? אולי כשהם שרים העצים נענים לפקודתם ומעצבים עצמם לפי סגנון השיר? אולי במשך חצי שנה בכל שנה הם מתכנסים לקוקון, ורק בעונת האש יוצאים בחזרה, עם אישיות שונה ושאיפות אחרות?
    כמו כן, שים לב שבני פיות לאו דווקא אוכלים בשר - הם לרוב אוכלים את רצונותיהם וחלומותיהם של בני התמותה. ייתכן שהאית'נדי למדו לשרוד על שאיפותיהם האינסטנקטיביות של חיות היער, או אולי אפילו על חלומותיהם של העצים.

אולי השאלה הגדולה מכל היא, איזה תפקיד משרתים האית'נדי בסיפור שלך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    גם אני שמתי לב שאין בהם דברים פראאים במיוחד, אבל לא היה לי רעיון איך לשנות אותם, נראה לי שאני יקח את הקטע שהם שרים ומעצבים את העצים לפי רצונותיהם.
    בנוגע לצייד- כאשר יצור מת יוצאות ממנו בפרץ מהר כל התחושות שהוא חווה בחייו (אצלנו זה נקרא "חייו עוברים מול עיניו") על דבר זה האינת'די ניזונים.
    אני מעדיף לא לכתוב כאןאת התפקיד שלהם בסיפור שלי (the dark elf הוא אחד מהשחקנים שלי) אבל עם אתה רוצה אני ישמח לכתוב לך בפרטי.
    זה לא שהגזע נוצר לפני 30 שנה- הוא חדר לבריאה לפני 30 שנה, לפני זה הוא היה קלוע בתוהו המסתחרר.
    באמת, התוהו עצמו הוא חלק מהבריאה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    טכנית, התוהו הוא לא חלק מהבריאה. הוא היה קיים הרבה לפניה, והבריאה היא רק אי של יציבות שיצרו הקדמוניים בתוך הפראא. אין באמת כזה דבר "גזע" של יצורים בתוך הפראא - אין שם שום דבר קבוע, ובהתאם, רוב מה שיוצא ממנו הוא ייחודי ובלעדי. רוב בני הפיה הם יצורים חד-פעמיים שכאלו, עם כמה "זנים" שבכל זאת חוזרים על עצמם פה ושם (עם וריאנטים משמעותיים בין אזור לאזור), לדוגמא ההובגובלינים.
    שתף ב-Google+

הרשמה