לברון ג´יימס ניצח הלילה כמעט לבדו את שיקגו בהארכה, בקרב כה חשוב על המקום השני במזרח. קינג ג´יימס ירה 39 נק´ כאשר הוא משלים מהפך ענק בדקה האחרונה של ההארכה. עוד תוצאות ופרטים נוספים בפנים.
=======================================
שיקגו 108 - קליבלנד 112
=======================================
משחק וחצי הפריד הקאבס לבולס לפני המשחק הלילה. ניצחון ביתי של שיקגו היה מקרב אותה עד כדי פער של חצי משחק בלבד, בידיעה שעל פי מצב העניינים כרגע, המקום השני בבית המרכזי במזרח הוא גם השני בכל הליגה. שיטת הדירוג הלא כל כך חכמה של הפלייאוף שמה את שיקגו במקום החמישי בלבד למרות היותה השלישית בטיבה במזרח, אחרי ההפסד הלילה נראה שמקום זה כבר נגזר עליה.

שיקגו נראתה יותר טוב ברבע הראשון, טיירוס תומאס עלה מן הספסל והתפוצץ עם 12 נק´ אישיות ללא החטאה וסחב את הבולס לפלוס 4. ג´יימס שלא פגש את הרשת מן השדה התחבר ל12 דקות מופלאות עם סאשה פאבלוביץ´ ויחדיו המטירו השניים 19 נק´ מתוך ה33 של קליבלנד שרמסו את הבולס וירדו למחצית ביתרון 6.

הקבוצה השנייה בטיבה במזרח המשיכה לעשות את העבודה והגדילה את הפער ל10 עד לפתיחת הרבע האחרון. אבל לשיקגו היו תכניות אחרות. טיירוס תומאס שיחזר את מעלליו מן הרבע הראשון עם 12 מושלמות והצליח בדקות ההכרעה להחזיר את שיקגו עד לכדי נקודה 1:50 לסוף. שתי הקבוצות לא הצליחו לייצר נקודות מן השדה כאשר זריקת עונשין מוצלחת של בן גורדון קבעה שוויון, קליבלנד החמיצה את ההזדמנות לניצחון, הארכה.

4 דקות בשליטה של הבולס העניקו לה 4 הפרש בתוך הדקה האחרונה. לברון ג´יימס השלים מהלך אדיר של סל ועבירה, צמצם לנקודה ולאחר מכן קלע ג´מאפ מנצח שהעניק לקאבס יתרון נקודה, בן גורדון כשל בנסיונותיו עד לסיום ושרשרת קליעות של לארי יוז מקו העונשין השלימה ריצת 8-0 וקבעה את התוצאה הסופית .

לברון ג´יימס סיים משחק נוסף עם שורה סטטיסטית אדירה - 39 נק´ ב14-25 מהשדה, 11-13 מהעונשין, 9 אס´ ו5 רב´ כאשר הוא מוסיף גם 3 חט´. יוז ופאבלוביץ´ הוסיפו 21 כ"א.

בן גורדון הוליך את שיקגו עם 37 נק´ , תומאס סיים עם 27 נק´ 8 רב´ וקירק היינריך הרשים עם 22 משלו ו11 משלוחי מנות לחברים.