תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    אני נכנסתי סתם לאתר הרישמי של גילד ווארס וגיליתי שגילד ווארס 2 וגילד ווארס EYE OF THE NORTH הם לא אחד!!!
    הנה כנסו לכאן
    http://www.guildwars.com/press/relea...ofthenorthgw2/

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    להההההההההההההההההההההההה..............
    גילד וורס איי הזה, זה רק ההכנה ל2 להראות את הגזעים החדשים וקצת סקילים וגיבורים ולהתחבר לעלילה של 2
    ושתיים זה משחק אחר

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי t-ger
    גילד ווארס 2 וגילד ווארס EYE OF THE NORTH הם לא אחד!!!
    ShmilS כבר כתב על הנושא תגובה מקיפה ביותר.
    פעם הבאה תבדוק בפורום-אולי כבר יש טופיק עם הנושא שלך.
    "Democracy is founded on one simple rule: get out there and vote or i'll motherf*cking kill you", puff daddy, southpark

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כן. כדאי לבדוק את הנושאים שאני פותח. GWEN זאת חבילת הרחבה. אני לא יודע אם תהיה שם אפשרות לבחור גזעים שונים, כמו ב-GW2, אבל העלילה שלה תחבר את העלילה שב-GW לעלילה שב-GW2. כמו שכבר אמרתי, GWEN תדרוש שיהיה לכם כבר אחד המשחקים הקודמים (Prophecies, Factions או Nightfall) והיא תעלה פחות.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    אז GWEN לא תכלול את כל האפשרויות שיש בGW2?

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    לא, רק זה רק יראה את הגזעים שאפשר לבחור וזה מקשר את העלילה

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    הכוונה שזה יראה את הגזעים היא שכאן לכולם תהיה "פגישה" עם הגזעים, נלמד עליהם ובטח נלחם לצידם. וכמובן כול העלילה של המשחק ההרחבה הזה באה כדי להראות איך העולם, Tyria(גם ליבשת וגם השם של העולם נקראים באותו השם, אני מתכוון לעולם עצמו) הולכים להשתנות, ואנחנו בעיקרון חווים את המעבר הזה.
    גם רשום כשורה אחרונה באתר, משהו בסגנון "כולם יודעים שאחרי הקרב הזה, שום דבר לא יהיה אותו הדבר"...

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכון. ואני הולך לקבל mini-pet בצורת Asura כי אני אקנה את גליון מאי של PC Gamer מחר ^_^
    יש שם כתבה ענקית על GW2. אם תרצו אני יכול לדחוף תקציר, למרות שכבר יש אחד כזה.

הרשמה