תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    ... שכל אחד ייכתוב על המתיחות שהוא עשה לחברים שלו :crazy1:
    :grinning5:

"ותעשה לך מלחמה בזלדון רב"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    אני הלכתי לישון...

אחלה מתיחה לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    אוקי

אז אתמול ב3 בבוקר אבא שלי עונה לטלפון, וחבר שלי אומר ברוסית כבדה: "שלום, מדבר אבא של אדי? אתה יכול לבוא לאסוף אותו משכונה 8 בקיסריה? הוא שתה קצת יותר מדי והוא לא במצב לחזור..."

שתי דקות אחר כך הוא מקבל ממני SMS "מה השעה?"

לזכותו ייאמר שהוא נקרע מצחוק ושלח לי U GOT ME בחזרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    ח ואחרי זה התקשרתי ליעקוב (THUNDERXL) ואמרתי לו שהקדימו את הלאן, ושעוד חצי שעה תעמוד מול הבית שלו מונית ושיהיה מוכן כי אנחנו זזים.

שתי דקות אחר כך אני מתקשר שוב ואומר "1 באפריל D:". הוא הבטיח להרוג אותי כי הוא יישן והכל ואז הקפצתי אותו חחחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.03.2007
    עיר
    עזבו, חבל לדבר על המקום...
    ^_^ אדי אני בא לאמא שלי מעיר אותה "אמא אני נוסע הקדימו את הלאן"....
    הולך מתחיל לנתק את המקלדת והעכבר...פתאום אתה עושה אחד באפריל...XDואני בסטלה של השינה...הכי מוזר "יעקב הזמנתי מונית , אל תדאג אני משלם" ואז אתה מכניס איזה 7 אנשים שבאים איתנו במונית אחת ^^

Smallville - Some things and some people are worth dying for
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    נכתב במקור על ידי ThunderXL
    ^_^ אדי אני בא לאמא שלי מעיר אותה "אמא אני נוסע הקדימו את הלאן"....
    הולך מתחיל לנתק את המקלדת והעכבר...פתאום אתה עושה אחד באפריל...XDואני בסטלה של השינה...הכי מוזר "יעקב הזמנתי מונית , אל תדאג אני משלם" ואז אתה מכניס איזה 7 אנשים שבאים איתנו במונית אחת ^^

priceless!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    אני אוהב אותך יעקוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.03.2007
    עיר
    עזבו, חבל לדבר על המקום...
    ^^ חחחח אדי לא מול כולם...

Smallville - Some things and some people are worth dying for
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    חחח
    אוקי

התקשרתי לידידה שלי ב-2 בלילה
    סתם דיברנו וזה
    אני אומר אומר לה שאני כבר חוזר אני הולך להביא משהו לאכול וברקע אני מתחיל לצעוק "אייי אוווו" אני חוזר לטלפון אומר לה את לא מאמינה את מכירה את המסמרים האלה על הקיר שמחזיקים את החוטי חשמל? דרכתי על אחד הוא נכנס ממש עמוק לרגל אני מדמם אני לא יודע מה לעשות אני לא רוצה להעיר את ההורים שלי!! "חכה גל אני מכינה תיק ואני באה שניה שניה!!!" חחחחחחחחח ואז אמרתי לה שעבדתי עליה לא היה נעים לי שהיא תבוא D
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    לנעה? :ם

תונוסף.

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    הפסקתי לקלל

טוב נו ברור שזאת מתיחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    מחקתי איימבוט

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    מחקתי איימבוט
    טוב אחי ניצחת אותי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    אני מתחתי את חבר שלי ואבא שלי...

אני אמור לטוס בסוף החופש עם חבר שלי מהכיתה לטורקיה ביחד עם אבא שלי וחברה שלו, לחבר שלי קוראים דן. אקיצר, אני מתקשר אליו ואומר לו : "אבא, תשמע, סבתא של דן נפטרה, ובסוף הוא לא יכול לטוס איתנו לחו"ל... ואני כבר ממש ציפיתי לזה שאני אטוס עם חבר, תכננתי את כל הטיול עם דן, לא בא לי עכשיו לבוא לבד." ואבא שלי שותק איזה עשר שניות ואז הוא אומר לי "אתה יודע.. אין החזר כסף לביטול..." והוא מנסה לשכנע אותי בכל-זאת לטוס. אחרי ששאלתי אותו מה התאריך ונפל לו האסימון הוא אומר "כוס עומ עומ עומ עומ עומ עומ עומוק!". קרע אותי מצחוק :]

לחבר שלי, קוראים רון והוא הזמין אותי ועוד הרבה בנות מהכיתה ללכת לים ביום רביעי. אז אני מתקשר אליו ואומר לו : "תשמע, אתמול שיחקתי עם אח שלי ליד המדרגות ובסוף נפלתי ושברתי את הרגל... אקיצר אני לא חושב שאני אוכל לבוא איתך לים, וכנראה אני גם לא אטוס עם דן לטורקיה..."
    וחבר שלי מתחיל להיכנס לסרטים... "יואו! מה.. ממש בית חולים והכל? אתה עם כיסא גלגלים או קביים?" ואני אומר לו שאני בבית, ושיש לי קביים... כל השיחה הוא נותן לי אפשרויות איך לעבוד עליו, זה היה ממש מצחיק... עבדתי עליו בערך איזה רבע שעה ובסוף הוא אומר לי "אתה רוצה שאני אבוא אליך קצת?" אז אני אומר לו "סבבה, אבל אתה יודע מה התאריך היום?" אז הוא אומר לי "לא" אז אני אומר לו "היום הראשון באפריל"... הוא שותק בערך איזה דקה ובסוף הוא אומר לי "אם עבדת עליי, הרגל שלך שבורה" XD... אז אני אומר לו "רוצה בכל-זאת לבוא אליי?" אז הוא אומר "לא!!!!"

"ותעשה לך מלחמה בזלדון רב"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    קדימה
    יש לי 2 גבות ואני אשכנזי מלא
    שתף ב-Google+

הרשמה