תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    שלום קהילת סימולטורים.

אני רוצה לעשות משהו שישנה קצת את הפורום..

אני רוצה להיות מדריך שלכם =|

אמממממ... אני רציני ,שמתי לבד (בלי לפגוע כמובן) שאף אחד פה לא ממש בעל ניסיון באיזה שהוא משחק..

אני בעד שכולם ישיגו את המשחק FALCON:AILED FORCE כי הוא יחסית קל..ונערוך טיסות רשת

שבהם אני אשתתף וחברי מקהילות אחרת ברשת של סימולטורים ואנחנו נכניס אותכם קצת לעיניינים.

מכוון שלסימולטורים אין וונט אז נעשה את זה בוונט של TMN בוויגימס:
    IP 80.179.153.12
    PORT 9959

תגידו מה דעתכם על זה?
    כדי ?

תגיבו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    Whatever...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    אאא נראה לי שמישהו תפס כבר את התפקיד הזה. אם אתה רוצה להיות מדריך אתה חייב לשאול אותו. והאיש הזה הוא כמובן, בכבודו ובעצמו RoDeX.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    מדריך? כמה פעמים בשבוע להיות עם כמה אנשים ולאמן אותם ברשת? באיזה משחק בדיוק? מה שנתת? תן כצת יותר פרטים... ולפי דעתי קצת זלזלת פה, החבר'ה בפורום הזה הם חדשים, לא כל כך מנוסים חוץ משניים או שלושה, והקהילה מתפתחת, יש מה לעשות איתה וזה נכון, אתה צודק, אבל אני לא חושב שאנשים יתחילו לקנות משחקים בגלל שאתה רוצה לאמן אותם, עם לרוב יש נגיד את FS 2004 אז לא ניראה לי שהם יתחילו לקנות משחקים בגלל שאתה רוצה לאמן אותם... וגם קניתי היום את FSX וסטיק חדש, הוצאתי היום איזה 500 שקל, אני לא מתכוון לקנות משחק חדש בקרוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    מדריך? כמה פעמים בשבוע להיות עם כמה אנשים ולאמן אותם ברשת? באיזה משחק בדיוק? מה שנתת? תן כצת יותר פרטים... ולפי דעתי קצת זלזלת פה, החבר'ה בפורום הזה הם חדשים, לא כל כך מנוסים חוץ משניים או שלושה, והקהילה מתפתחת, יש מה לעשות איתה וזה נכון, אתה צודק, אבל אני לא חושב שאנשים יתחילו לקנות משחקים בגלל שאתה רוצה לאמן אותם, עם לרוב יש נגיד את FS 2004 אז לא ניראה לי שהם יתחילו לקנות משחקים בגלל שאתה רוצה לאמן אותם... וגם קניתי היום את FSX וסטיק חדש, הוצאתי היום איזה 500 שקל, אני לא מתכוון לקנות משחק חדש בקרוב
    חבל שקנית את FSX
    הייתי מביא לך שמות של תוספות שהופכות את FS9 ליותר סוס.
    לא נורא.
    תהנה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    וגם קניתי היום את FSX וסטיק חדש,
    מזל טוב תתחדש!

נ.ב. איזה סטיק קנית?
    שתף ב-Google+