תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    התחלתי לפני כמה ימים לשחק באובליויון. אני נלחם בזירה ועולה רמות אבל יש לי בעיה מסוימת. הנשקים שאני יכול לקנות בעיר המרכזית ברמה נמוכה יחסית. אין נשקים או מגנים העשויים מכסף, למשל (אני משתמש בחרב ומגן). אז ההיתי רוצה קצת טיפים לגבי איך להשיג נשקים יותר טובים ויותר חזקים.
    בנתיים אני עושה קצת קווסטים אחרים ועדיין לא התחלתי את הקווסט הראשי. האם עם ההתקדמות בקווסט הראשי כך גם ימכרו נשקים חדשים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    המשחק עצמו מאזן את רמת האויבים והנשקים שלהם וכן את הנשקים שאפשר לקנות לפי ההתקדמות שלך בדרגות, ככה שככל שתעלה בדרגה תמצא נשקים יותר חזקים.
    ישנם נשקים בודדים במשחק שהרמה שלהם קבועה בלי קשר לדרגת הדמות שלך ושווה לחפש אותם כשאתה בדרגה נמוכה כי הם יכולים להיות ממש שימושיים. חלקם משיגים בקווסטים צדדיים וחלקם כשמתקדמים בקווסט הראשי. כשתהיה בדרגה מספיק גבוהה נשקים מכסף כבר לא יעניינו אותך כל כך...
    ושיהיה בהצלחה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי gulmer
    המשחק עצמו מאזן את רמת האויבים והנשקים שלהם וכן את הנשקים שאפשר לקנות לפי ההתקדמות שלך בדרגות, ככה שככל שתעלה בדרגה תמצא נשקים יותר חזקים.
    ישנם נשקים בודדים במשחק שהרמה שלהם קבועה בלי קשר לדרגת הדמות שלך ושווה לחפש אותם כשאתה בדרגה נמוכה כי הם יכולים להיות ממש שימושיים. חלקם משיגים בקווסטים צדדיים וחלקם כשמתקדמים בקווסט הראשי. כשתהיה בדרגה מספיק גבוהה נשקים מכסף כבר לא יעניינו אותך כל כך...
    ושיהיה בהצלחה.
    תודה רבה...
    אני רמה 6 כרגע, אני מניח שזו באמת רק ההתחלה כי באמת לא התחלתי אפילו את הקווסט הראשי. שיחקתי כבר כמה ימים והוא נהדר. אני מתכנן לקנות עוד RAM כדי שהוא יפעל יותר טוב (יש לי ג'יגה ואני מתכנן לקנות חצי ג'יגה או ג'יגה נוספים).
    שתף ב-Google+

הרשמה