תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    29.03.2007
    עיר
    מקוף חשוך ועפל(חולון)
    מזה אני שיחקתי קניתי את מגרש המרוצים ועוד המבורגריה אחרי כמה זמן rap matan99 עם אני לא תועה לא זוכר איך קורים לו ממש קנה לי את מגרש המרוצים נסעתי חזרה וקניתי אותו שוב ואז ראיתי שמישהו מיתקרב להמבורגריה(גם הנכס השני שלי) אז נסעתי מהר להגן עליה שלא יקנה לי וראיתי שהוא קבר נכנס וקנה אז חיכיתי לו בחוץ וקשה הוא יצאה ראיתי שזה גם עוד פעם RaP matan99
    אז הרגתי אותו וקניתי חזרה התחלתי לסוע לכיוון הנכס השלישי שרציתי ליקנות פיתום המכונית שנסעתי בה נעצרה(לא יכול להתחיל לסוע שוב) וmatan99 אזה עופיה עליה...
    והתחיל לראות עליה!!עז מהר לחצתי Esc כדי שלא יהרוג אותי כי היה לי 600 אלף ואז שיחררתי וגיליתי שהוא אלח אז סמתי פקודה /LV (לשים את הכסף בבנק) השתגרתי ואז פיתום אי רואה את עצבי על מסוק ואז נפלתי מתתי ולא נעלם לי הכסף מוזר ואז זה יצאה לי מהשרט ואמר שקיבלתי באן!אאא
    נ.ב ראיתי גם בנמל טעופה את Gabi לא זוכר מאיזה קלאן והשם שלו היה לבן...
    אפשר בקשה לתפל בזה ואני מזכיר אין לי מוסג למה קיבלתי באן...אולי כי לחצתי Esc כדי לא למות??לא ידעתי אם זה לא חוקי כי אין בשום מקום שאסור...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    ללחוץ ESC זה חוקי לחלוטיין.
    כנראה אמדין טעה...
    תדבר עם ההנהלה.
    והכי חשוב אל תתעצבן , חבל להרוס את מערכת העצבים של האדם בגלל איזה משחק מטופש =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    יש לי כמה דברים להגיד לך
    מתן הזה הוא כנראה מתחזה כי אין לי שום מתן בקלאן!
    וגבי הוא לא יכול להביא באנים הוא יכול להביא רק קיקים
    כנראה אחד מהאדמינים הגבוהים בואו לירות עליך כשהייתה על ESC וחשבו שאתה צ'יטר
    ואל תגיד שאדמינים מחלקים סתם באן כי הם בודקים כמה פעמים לפניי כנראה זה היה טעות אם משהו
    דבר עם ההנהלה שלח להם הודעה פרטית או האימייל שהוא רשום לך בפורום מצד שמאל
    או דבר איתם בוונט
    מקווה שעזרתי לך במשהו :\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.03.2007
    עיר
    מקוף חשוך ועפל(חולון)
    אי לא ממש מתעצבן אני יותר מבואס וגם זה ניראה לי היה Gabi כי א.ראיתי אותו קשה השתגרתי השם שלו היה לבן אז הוא אלה אותי למסוק והרג אותי...ב. והיתי על Esc רק כמה שניות הוא לא היה מספיק ותגידו איך אפשר להשתגר אל אחד השחקנים??או לעצור את המכונית שלו??ומה אדמין לא יודע על כפתור ESC???ובמיוחד GABI זה לא נישמע הגיוני!!הוא בחור לעניין!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    בכדי להשתגר לשחקנים עלייך להיות אמדנים או לחפש צי'טים.
    בכדי לעצור מכונית אתה צריך להתקע בו קשה או להיות אמדין ולתת לו פריז.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    א. אדמינים לא נותנים באן סתם, הרי הם טועים לפעמיים אבל לתת באן סתם כשלא יודעים עם מדובר בציטר או לא?
    ב. יש לחה ארבה שגיעוט קטיב (או בעברית: יש לך הרבה שגיעות כתיב)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    עיר
    אשדוד
    קודם כל אתה DarKKoStA???

אני בדקתי אותך כמה פעמים ולא יודע איך אתה לא נהרגתה גם כשה נעסתה במכונית אני מיתכוון שהמכונית אפילו לא ניפצעה! שתיים אני לא הבתי אליך באן אני ביקשתי שאיבדקו אותך! והבנאדם שבדק אותך זרק אותך ממסוק ולא נהרגתה לא יודע קיצר מה היה שם! אבל הוא ראה שיש לך גוד מוד!
    אם אתה רוצה לדבר אם הבנאדם שהביא לך באן תיפנה ל- Tal barami
    אני מאמין שהוא לא עשה טעות כי אם הוא שיגר אותך אליו כשה הוא במסוק ולא נהרגתה אז אפילו ESC לא יכול לעזור בזה!

נ.ב אדמינים בחיים לא נותנים באנים סתם ככה!!!! הם בודקים לפחות פעמיים שלוש!

תודה!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    גם לי נתנו פעם באן
    חשבו ששמתי צ'יטים (scorpion חשב יותר נכון) ואז כמו שהוא אמר פתאום הייתי על מסוק היה לי אחרי זה lost connection to the server והיה לי אחרי זה באן

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    עיר
    אשדוד
    תשמעו אם מישהו משגר אותכם אל מסוק ואתם לא מתים אז אתם בהחלט צ'יטרים אם גוד מוד כי אין דבר כזה כשה מגרים אותך אל מסוק אתם לא תמותו! !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.03.2007
    עיר
    מקוף חשוך ועפל(חולון)
    אבל אחי אני מתתי!!
    וגם התבלבלתי זה היה אחד עם 99 בסוף אני לא ממש זוכר את השם...אבל 100%הוא היה בRAP ראיתי את הכינוי
    ואחי בולוונט...
    אא והשם שלו זה liorM99 מצאתי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    בואו נעשה פה סדר
    אני הבאתי לך באן כי היו עליך מלא דיווחים של גודמוד
    זאת הייתה בעייה שלך שעשית אסקייפ כששיגרתי אותך אלי ויצאת ממנו איך שעפת מהמסוק (ככה לפחות זה נראה)
    אם זה מה שעשית, מן הסתם ברור שזה נראה כאילו יש לך צ'יטים
    אם יש לך על המחשב צ'יטים תמחק אותם
    אם אין לך אני ידאג שהבאן ירד
    אני רק ממליץ לך לשחק בצורה הוגנת יותר כדי שלא יחשבו שאתה צ'יטר
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    עיר
    אשדוד
    הקיצר אני והוא פתרנו את הבעיה בוונט הוא לא צ'יטר ואם הוא יהיה הוא איקבל את שלו אני אישית מאמין לו אז אם אתם רואים אותו אל תתנו לו קיק או באן יכול להיות שנפלה פה טעות!

~לסגור נושא~

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    פתרון שלא יקרה שוב....
    תפסיק לעשות ESC!! מה יש לכם? זה מגעיל! תמות בכבוד ותלך להרוג את מי שהרג אותךך! צ'יטר יורה עליך עם מיניגאן אל תעשה ESC! שיהרוג אותך! תסביר לאדמין מה קרה ואתה תקבל את כספך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.03.2007
    עיר
    מקוף חשוך ועפל(חולון)
    לא פשוט עד שהיה לי 600 אלף אז לא היה לי כוח למות...
    ביגלל זה ואחי אני לא היתי עלEsc כשה שמתה אותי על המסוק והרגתה אותי... רק הכסף לא נאלם זה רגיל?? טוב לא משנה יאלה נעול ואין לי כוח לצ'יטים אני שונה צ'יטרים אתה יודע יש לי מאיפה להשיג צ'יטים... תאמין לי אבל אף פעם לא השתמש מיצידי כל יום תבוא מתי שבה לך תהרוג אותי...ותשאל כל מי שאני משחק איתו!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    סביר להניח שזו טעות הינך מוזמן להכנס לשרת הוונטרילו ולדבר עם האדמין יום טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.03.2007
    מי שפתח תנושא זה לא סתם באנים אח שלי.!
    שתף ב-Google+

הרשמה