תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    13.01.07!

רודי פייפר כבר השתתף בעשרות מאבקים קלאסיים ונלחם עם הכוכבים הגדולים ביותר בביזנס: החל מג'ימי סנוקה, דרך מיסטר טי וכלה בהאלק הוגאן. כעת הוא נלחם על חייו. פייפר אובחן לאחרונה כחולה בסרטן הלימפומה. למרות שבמצב כזה רוב האנשים היו נכנעים ובוכים, רודי פייפר עדיין לועס מסטיקים ובועט בישבנים.. ונגמרו לו המסטיקים. פייפר התקשר אליי לאחר שעבר טיפולי קרינה. הוא שמר על אותו מצב רוח שבגללו האוהדים כ"כ אהבו לשנוא את דמותו במרוצת השנים. אלו אותם אוהדים ש(לטענתו) הצילו את חייו.

פייפר: האוהדים הצילו את חיי. אני בהחלט מאמין בזה. WWE ערכו אירוע PPV שנקרא "סייבר סאנדיי" והאוהדים נתבקשו לבחור כוכב עבר אחד מבין 3: דאסטי רודס, סרג'נט סלוטר ואנוכי. הייתה לי שם תחרות לא רעה, וזה נועד לקבוע מי יהיה שותפו של ריק פלייר בקרב על אליפות הזוגות (מול הספיריט סקוואד). האוהדים בחרו בי, זכינו בחגורות וטסנו לאירופה. לפתע משהו ברגליי השתבש.. שתיהן חדלו לתפקד. הטיסו אותי חזרה לארה"ב, הושיבו אותי על שולחן הניתוחים, פתחו את גבי וגילו שיש לי סרטן. לימפומה.
    למרות זאת, סוף טוב הכל טוב. קודם כל, הם בחרו את הבחור שהכי לא כדאי להתעסק איתו. אני מתכוון לבעוט לזה בתחת. בנוסף לכך, הם גילו את זה בשלב מאד מוקדם. הם שמים אותי כרגע בכל יום בתוך המכונה. אני אמור לעבור טיפולי קרינה בארבעת-חמשת השבועות הקרובים. הם חושבים שניתן להעלים את זה. ג'ון, אני מתכוון לצעוד שוב במסדרון (שנמצא בדרך לזירה). אם האוהדים לא היו בוחרים אותי, לא הייתי טס לאירופה. אם לא הייתי מגיע לאירופה, לא הייתה לי שום סיבה לבדוק את הגב. לפי מה שהסבירו לי, אם הייתי מחכה עוד שנתיים-שלוש, זה היה מתפשט בכל הגוף והורג אותי בסופו של דבר. אתם יודעים מה? האוהדים טיפלו בי במשך כל ימי חיי. מה כבר אני יכול לומר להם על דבר כזה? זה מאד מיוחד מבחינתי.
    אם כבר הזכרנו דברים מיוחדים שקשורים לפייפר, הוא מאד נרגש מה-DVD החדש ש-WWE הוציאו כדי לסכם את הקריירה רבת התהפוכות שלו. ה-DVD נקרא: "The Roddy Piper Story: Born to Controversy" ומסקר את כל הרגעים שהובילו להצלחתו של פייפר. חבל שלא היו מצלמות שיכלו לתעד את מסעותיהם של פלייר ופייפר בדרכים (השניים דיברו על המסעות בטקס ה-HOF).
    ש: האם אי פעם חשבת שמתישהו שמך יתנוסס על בובות? או שתהפוך לדמות במשחק מחשב? והאם ציפית שירצו להוציא DVD על הקריירה שלך?
    פייפר: היה דבר אחד שחשבתי שאזכה לראות: תמונתי שצולמה עם מדי כלא בזמן המעצר שלי. |צוחק| מעולם לא ראיתי אף קרב היאבקות. כשכבר יצא לי לראות קרב, הייתי חלק ממנו. זה קרה במקרה. עזבתי את הבית כשהייתי בן 13. בגיל 15 כבר התגוררתי באכסניית נוער והייתי אלוף ההיאבקות החובבנית ששקל 75 ק"ג. המאמן ניגש אליי באחד מהימים ואמר לי שאמור להיות קרב היאבקות, אבל יריבו של לארי הניג פספס את הטיסה שלו. הוא אמר לי שאאבד את הסטטוס החובבני שלי, אבל ארוויח 20 דולר. הלכתי על זה.

אני בטוח שהקרב עדיין מחזיק בשיא העולמי של "הקרב הקצר ביותר אי פעם". אין כאן שום בדיחה.. הפעמון צלצל והקרב נמשך בערך 10 שניות. זה הפך להיות הקרב הקצר ביותר בהיסטוריה של הוויניפג ארינה. הקרב נמשך 10 שניות וזה כולל את הזמן שנדרש מהשופט לספור ל-3... |צוחק| הם העלו אותי על טנדר והנה אני כאן. כשיצאתי לזירה, הכרוז אפילו לא ידע מי אני משום שהחלפתי מישהו אחר. חמות החלילים ניגנו עבורי בתור מחווה שכזאת, אז הבחור אמר: "גבירותיי ורבותיי, קבלו את... רודי הפייפר!". וכך הכל התחיל.
    ש: כ"כ הרבה שנים עברו מאז, ואתה עדיין כאן בזירה. האם זאת הייתה הפעם הראשונה שזכית באליפות הזוגות של WWE?
    פייפר: זה נכון. מעולם לא הייתי איש של תארים. הם מדברים על הנושא די הרבה ב-DVD החדש. מיק פולי, ריק פלייר ואחרים מדברים על חיי. זה לא דומה לשאר סרטי ה-DVD שיצאו. מזכירים שם גם את נושא החצאית הסקוטית. כשנכנסתי לחדר ההלבשה בגיל 15-16 עם חצאית, זה היה דבר לא פשוט. כולם בטקסס אמרו: "מרתה, מה הנער הזה עושה עם החתול ההוא, ולמה הוא לובש שמלה?".. |צוחק|

ש: לריק ולך יש כימיה כ"כ מדהימה. הסיפורים שלכם ב-HOF תמיד מיוחדים. אני מסוגל רק לדמיין את הסיפורים שאתם לא מספרים..
    פייפר: אני צריך לספר משהו בנוגע לזה. מקמהון פיטר אותי בעקבות הראיון שנתתי עבור HBO. לא היה לי מושג מה עליי לומר ב-HOF. זאת הייתה הפעם הראשונה שראיתי את וינס מאז שפיטר אותי. הוא אמר לי: "שלום" וזהו. אני אמור להיות הבא בתור שידבר, ופלייר אומר לי: "פייפ, רק תבטיח לי שתלך על זה". זה אומר שריק למעשה מבקש ממני: "בחייך, תבדר אותי". לא ממש הייתי בטוח לגבי מה שייצא לי מהפה.
    אני עומד שם עם חזה מתוח ווינס יושב לימיני. הוא שם עליו את האוזניות ומסתכל על המוניטור. הם ערכו את זה עבור ספייק TV. אני לא יודע איך הם עשו את זה כ"כ מהר, אבל פלייר נמצא שם והוא מדבר על כך שלקחנו את הדיילות לפורטו ריקו. משפחתי יושבת בקהל וכשאני מקשיב לפלייר, כתפיי מתחילות לצנוח. לוינס מקמהון (הייתם צריכים להיות שם כדי לראות את זה) יצאה נזלת מהאף. הוא הזיל ריר וכמעט נפל מהכסא כשצפה בנאום של פלייר (הערת המתרגם: אני מניח שהכוונה לכך שוינס צחק כמו מטורף/נדהם). לחצנו ידיים וחזרנו לנהל מערכת יחסים של אהבה/שנאה. וינס אוהב לשנוא אותי. זאת הסיבה ששאלתי: "האם HBO נמצאים כאן?". חשבתי שמיד יפטרו אותי שוב.
    ש: ובמקום שתפוטר, הוא מחזיר אותך ונותן לך תואר.
    פייפר: |צוחק| נותן לי תואר. מי היה מאמין? אולי אם אתן לו סטירה, אקבל רכב.
    ש: בהתחשב בלו"ז הנסיעות האינטנסיבי שהיה לך במשך הקריירה, האם קשה לפרוש, להישאר בבית ולחיות חיים רגילים?
    פייפר: אני כבר לא יודע מה עשוי להיות מוגדר כדבר נורמלי. אני משתתף בסרטים, כך שעדיין יוצא לי לחזור הביתה רק לתקופות קצרות. אני אוהב לחזור הביתה ולהישאר שם למשך מספר חודשים. לאחר מכן אני אסע שוב כשהילדים בבי"ס. אני גר על הר בחווה קטנה שיש לנו כאן, ויש לי סרטן, אז אני מתמודד עם זה כעת. אני מתעסק עם " Born to Controversy" וג'ון קרפנטר מדבר איתי על סדרת הטלוויזיה של "They live" (כזכור לכולם, פייפר שיחק בסרט שנקרא "They live" ובוים ע"י קרפנטר). יש לנו גם את רסלמניה שמתקרבת אלינו בצעדי ענק. אני מאד מאד אשמח להיות בזירה מול וינס מקמהון לעיני 70,000 צופים בדטרויט. אני מאמין שכבר אהרוג את הסרטן עד אז ואהיה מוכן לפעולה. תודו שהייתם מתים לראות אותי בקרב עם וינס. הייתי מוכן לעשות את זה בחינם.
    ש: היית באותה זירה עם הזן החדש של ההילים בביזנס: אדג' ורנדי אורטון. האם ההילים המובילים מהדור הנוכחי מצליחים להשתוות למורשתך?
    פייפר: אני חושב שהם נהדרים. לא מזדמן לי לצפות יותר מדי, אבל המעט שראיתי המחיש היטב את ההבדלים בין אולד סקול לניו סקול. בניו סקול אתה סוחב מיטה ביחד איתך לזירה.. |צוחק| (הערת המתרגם: פייפר מתכוון ללייב סקס בין אדג' וליטה מתחילת 2006) אני רואה את אדג' וליטה. היא מורידה לו את הג'ינס. היו לאדג' תחתונים וזה נראה לרגע כאילו שהוא מבריח זית. ( זה באמת נראה ככה) הם ממשיכים להתמזמז ונמצאים מתחת לסדינים. הוא מתחיל "להתעורר" ואני חושב לעצמי: "אדג', אתה הרבה יותר חכם ממני. אני הצבתי אתגר בפני אנדרה הענק, אבל אתה נמצא עם בחורה חצי ערומה בזירה ועוד מקבל על זה כסף". הוא הרבה יותר חכם ממני. אני חושב שזה יוצא דופן.
    התאבקתי עם סבו של רנדי אורטון. אני מאד גאה בבחורים האלה. אם אני מגיע לחדר ההלבשה ואין מקום ישיבה פנוי, אדג' ואורטון קמים כדי שאוכל לשבת. אם תתאכזר אליי ותחטיף לי סטירה, אדע בדיוק מה לעשות, אבל אם תפנה עבורי את מקום מושבך? אין לי מושג איך צריך להגיב לדבר כזה. יש כ"כ הרבה כבוד. כיום רמת ההתנהגות של המתאבקים הרבה יותר גבוהה מכל דבר שראיתי במשך 37 שנותיי בביזנס. זה סוג האתלט שיוצא ממה שהתחלנו לפני 20 שנה. אני מאד גאה שהבחורים הללו כ"כ נהדרים. אני רוצה שהם יידעו שזה מגיע מאדם כמוני. הם פשוט יוצאי דופן.
    ש: דיברת על אורטון וסבו. האם היית רוצה שילדיך ייכנסו לביזנס?
    פייפר: לא. כשהשתתפתי ב- Born to Controversy, שכחתי חלק מהדברים שעשיתי בעבר. לא זכרתי את הקטע שבמהלכו צבעתי מחצית מגופי בצבע שחור. בהחלט קשה לי לצפות בזה. יש גרסא של 3 דיסקים, ואם תקנו את זה מ-WWE ברשת, אז יש גם דיסק רביעי. אני מסוגל לצפות רק בדיסק הראשון. |צוחק| לא נראה לי שאני מספיק בוגר כדי לצפות בדיסקים האחרים. כל הבחורים האלה מדברים עליי. הם מדברים על חלק מהדברים שעשיתי ואני חושב לעצמי: "איזה אידיוט!" אבל זה אני! Holy cow! זה בעיניי חלק טוב מהביזנס משום שלא סתם מהללים מישהו. אנו מספרים גם על החולשות, הנקודות החזקות וכל מה שביניהן. זה נאמר ע"י אנשים שראויים לכבוד משמעותי כשלעצמם. זה מראה עד כמה לאנשים אכפת.
    אני אספר לכם משהו: ג'ימי קימל שלח לי מתנה. זה עלה תלתן מרובע בתוך חתיכה ענקית של זכוכית. קיבלתי כל מיני דברים נחמדים. בבקשה תמשיכו לשלוח דברים.. אני לא מקבל מתנות מסנטה כרגע, אבל קיבלתי המון שיחות מאנשים לאחר שהתפשטה השמועה לגבי הסרטן. אני פשוט כ"כ בר מזל.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    הלוואי שפייפר יחלים מהר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    כמה שאני לא אוהב את פייפר כמתאבק, הוא דווקא בחור לעניין.
    תודה לDXX על הכתבה!

שתף ב-Google+

הרשמה