תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    צוות המדובבים המוכר יחזור גם ב-Guns of the Patriots

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    מגניב! יש BOXART!

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי sagioto
    מגניב! יש BOXART!
    זה סתם קופסה זמנית, זאת תמונה מתוך המשחק שדפקו עליה סמלים של PS3 כדי שיראה כמו קופסה בנתיים.
    כמו שכולנו יודעים, על העטיפות של MGS תמיד יש ציורי אומנות נוראיים של סנייק (חוץ מאשר בTTS).

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    דווקא היום הוצאתי את MGS2 מהמגירה, אחלה קופסא יש לו, לפחות הPAL,
    אני זוכר כמה חכיתי עד שהמשחק הזה יצא...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo

זה סתם קופסה זמנית, זאת תמונה מתוך המשחק שדפקו עליה סמלים של PS3 כדי שיראה כמו קופסה בנתיים.
    כמו שכולנו יודעים, על העטיפות של MGS תמיד יש ציורי אומנות נוראיים של סנייק (חוץ מאשר בTTS).
    אכן, זה פברוק זמני כדי שהדף יראה קצת יותר מעניין מה"אין תמונה" הרגיל.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    דווקא היום הוצאתי את MGS2 מהמגירה, אחלה קופסא יש לו, לפחות הPAL,
    אני זוכר כמה חכיתי עד שהמשחק הזה יצא...
    גם אני חיכיתי לו שנים, אני עדין זוכר איזה צמרמורת הייתה לי בטריילר של E3 עם הספינה, המוסיקה ברקע וסנייק עושה קפיצת ראש למים... אדיר...
    אני אישית שונא את האומנות המצויירת של MGS, אני משער שיש שאוהבים אותה.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]
    גם אני חיכיתי לו שנים, אני עדין זוכר איזה צמרמורת הייתה לי בטריילר של E3 עם הספינה, המוסיקה ברקע וסנייק עושה קפיצת ראש למים... אדיר...
    אני אישית שונא את האומנות המצויירת של MGS, אני משער שיש שאוהבים אותה.
    הסאונדטרק הוא אחד הטוביםת אני זוכר שהשאלתי את ZOE רק בשביל לשחק בדמו.
    תכל'ס אין כמו MGS2

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    דווקא מבחינת עלילה לדעתי הוא הכי חלש מהשלושה.
    הראשון היה הכי מפתיע ולשלישי היה סוף פשוט אדיר.
    לא אהבתי את השטויות האלה עם ג'ק (ריידן) ואח שלישי למשפחת סנייק זה כבר יותר מדי...

הסאונדטרק הוא אחד הטוביםת אני זוכר שהשאלתי את ZOE רק בשביל לשחק בדמו.
    תכל'ס אין כמו MGS2

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    MGS1 היה הכי טוב מבחינת העלילהת קצת מעפן עם ריידן אבל העלילה הייתה טובה, ב-3 פחות אהבתי את המשחקיות וגם את הסיפור, לפעמים סיפור יכול להיות גם יותר מדי מתוסבך...

חוץ מזה איפה עוד אתה יכול להתחבא בתוך לוקר?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני חייב להודות שהסוף של 3 הוריד לי חצי דמעה
    2 הרס את העלילה לגמרי. דבר ראשון הוא המעיט בערך של MGS1 כשהם אמרו שזאת הייתה סימולציה (או משהו בסגנון, סלח לי אם אני לא זוכר נכון אבל סיימתי אותו כשהוא יצא לפני איזה 4 שנים ) שזה מקבלי לסרטים/ספרים שאומרים שקטע מסויים בעצם היה חלום אחד גדול והעלילה עם הפטריותס הייתה קצת מופרכת מדי (למרות שהיא כנראה טובה מספיק בשביל ש"נמלטים" יעתיקו אותה).

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אף פעם לא הצלחתי להיכנס למשחקים האלה. השאילו לי את השני והשלישי ואחרי שסיימתי להתלהב מהגרפיקה הטובה פשוט הפסקתי לשחק.
    אולי זה סתם בגלל שאני לא אוהב משחקי התחמקות וכאלה בגלל המשחקיות האיטית במיוחד אבל במשחקים האלה בכלל לא הצלחתי לשלוט במה שקורה. מסיבה כלשהי, לא הבנתי מה אני עושה בכלל...
    מקרה די משונה, אני מוכרח להודות.

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    הראשון ללא ספק עם העלילה הכי טובה,כמו ספר טוב (למרות שאני לא קורא כאלה ).השני פאתטי,למרות שמבחינת משחקיות היה הטוב ביותר,אבל עלילה גרועה ומופרכת עם כל מיני זיבולי שכל פילוסופיים שלא היתה לי סבלנות לנסות אפילו להבין,יציאות יותר מופרכות מהעלילה של 'השיר שלנו' עם ידו של ליקוויד וכל הבולשיט הזה,בקיצור,עלוב.והכי מאכזב זה עד כמה המשחק התחיל טוב עם כל הסצינת פתיחה המגניבה ואוסלוט שהורג את כולם כולל אנשיו,חשבתי איזה עלילה בת זונה הולכת להיות ואז חצי דקה אחרי זה הכל נהרס עם היד הידועה לשמצה.
    חבל כי הרעיון עצמו של הפטריוטים בכלליות יכול היה להיות די נחמד,כל העניין ש 12 אנשים מנווטים בעצם את העולם,קונספירציה נחמדה,אבל הביצוע גרוע.
    ל 3 אומנם לא היתה עלילה מגניבה ומתוכחמת ברמה של הראשון אבל זה היה פשוט סרט הולייוודי טוב,ממש נהנתי ממנו,סוף מרגש למדי.בכלל כיף של משחק,אם הוא לא היה טרחני בכח עם כל החיות שאוכלים והריפוי העצמי,היה עוד יותר טוב.למרות שהראשון תמיד יזכר מבחינתי כטוב ביותר.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    תמיד שחקתי בהם בשביל העלילה והבוסים. המשחקיות עצמה לא כל כך מלהיבה, ביחוד שיש סדרה כמו SPLINTER CELL בסביבה ששוחטת את MGS מבחינת משחקיות.
    אם רק קונאמי ילמדו לעשות את המשחקיות של SC או שUBI ילמדו לעשות את העלילה של MGS...

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    לא שוחט ולא בטיח.ספלינטר סל מעפן,מכל הבחינות,אווירה מדכאת,כבד מדי ולא כיפי.אני מת על המשחקיות של MGS,התגנבות "לייט" שלא לוקחת את עצמה יותר מדי ברצינות.ואם באמת מבחינתך MGS זה בעיקר עלילה אז 'תה לא פאנבוי אמיתי.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    תמיד שחקתי בהם בשביל העלילה והבוסים. המשחקיות עצמה לא כל כך מלהיבה, ביחוד שיש סדרה כמו SPLINTER CELL בסביבה ששוחטת את MGS מבחינת משחקיות.

אם רק קונאמי ילמדו לעשות את המשחקיות של SC או שUBI ילמדו לעשות את העלילה של MGS...
    אתה מבולבל, אל תשכח מי העתיק ממי.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אתה מבולבל, אל תשכח מי העתיק ממי.
    גם סטאר קרפט העתיק מוואר קראפט שהעתיק מC&C שהעתיק מדיון 2...
    זה לא קשור אחד לשני, SC הרבה יותר איכותי מבחינת משחקיות של התגנבות מאשר MGS.
    יש סיבה למה למשחקי SC אין כמעט עלילה אבל אני חורש אותם בטרוף, אם לMGS לא הייתה עלילה אף אחד לא היה נוגע בהם או מתרגש לקראת 4.
    איך שלא תסתכל על זה, המשחקיות של MGS לינארית בטרוף ונופלת בכל אספקט מסדרת SC חוץ מאשר העלילה שמעלה אותה גבוה גבוה למעלה.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo

גם סטאר קרפט העתיק מוואר קראפט שהעתיק מC&C שהעתיק מדיון 2...
    זה לא קשור אחד לשני, SC הרבה יותר איכותי מבחינת משחקיות של התגנבות מאשר MGS.
    יש סיבה למה למשחקי SC אין כמעט עלילה אבל אני חורש אותם בטרוף, אם לMGS לא הייתה עלילה אף אחד לא היה נוגע בהם או מתרגש לקראת 4.
    איך שלא תסתכל על זה, המשחקיות של MGS לינארית בטרוף ונופלת בכל אספקט מסדרת SC חוץ מאשר העלילה שמעלה אותה גבוה גבוה למעלה.
    לא שיחקתי SC כי זה אף פעם לא עניין אותי מספיק (ואני דווקא מהאנשים שעלולים לפעמים להרים איזה ספר של קלנסי ולקרוא אותו). MGS הוא משחק ליניארי לחלוטין זה נכון, אני עדיין מת על המשחקיות של MGS2 לקחו נוסחה ותיקה והביאו אותה לרמת ליטוש מדהימה, גם השליטה בסנייק/ראידן הייתה מצויינת לפי איך שאתה עוזב את הכפתור אתה או יורה או מוריד את הנשק, לא שזה איזה פלא טכנולוגי אבל אין הרבה משחקים שהגיעו עד היום לרמה כזו של ניצול הבקר.

הרשמה