חזרה ל-PPV,ואן דאם ניצח את לין ב-27 דקות,סיד וקרדיבל סיימו בתיקו אחרי התערבות של דאגלס (דאגלס אמור היה להפסיד לקרדיבל בקרב האחרון שלו בארגון,אבל דאגלס הבריז ופוטר) טאז ניצח את בבה ריי דדלי,ובבה הוכיח שיש לו המון מה להראות בתור מתאבק יחידים.

במאי היו חדשות טובות ורעות. קאנדידו וסאני פוטרו אחרי כל הבעיות שעשו...לא הופיעו ל-FMW וההתעלפות של סאני מאחורי הקלעים עם כל הבעיות שלה עם משכחי כאבים ואלכוהול,גם לקאנדידו הייתה בעיה דומה. בנוסף לזה סאני איבדה את הדבר הכי חשוב שלה-היופי שלה,מהאישה הכי יפה בעסק היא הפכה לבחורה מלאה שהפרצוף החיוור שלה מספר סיפור עצוב. היא גם הסתבכה עם החוק כאשר פרצה לבית אימה וסירבה לצאת משם. קאנדידו ליכלך על ECW באינטרנט ואיים בתביעה.


סיד גם עזב את החברה בגלל סיכסוך כספי עם היימן. הכי חשוב מכולם-שיין דאגלס עזב אחרי שנכנס גם לויכוח כספי עם היימן,ועוד לפני זה פול פיטר את האחראי על המוצרים של ECW בניסיון לחסוך כסף,הבחור התברר כאחד החברים הכי טובים של שיין דאגלס.
דאגלס הופיע ב-WCW אחרי חודש,עוד לפני ההגעה ל-WCW הסתובבו שמועות על הגעתו של דאגלס ל-WWF לעבוד תוכנית עם אוסטין,פיוד שהיה אמור להתבסס על המציאות ועל מה שקרה עם הקלילק,אומרים שהעסקה לא יצאה לפועל בעיקר בגלל הבעיות הבריאותיות של דאגלס באותו הזמן. ניו ג´ק גם נעלם מהתוכניות בגלל המשפט עם מאס טרנזיט שהתחיל בסוף 98. אקסל רוטן שוחרר מהארגון.

אבל ECW עדיין לא אמרו את המילה האחרונה,היימן הצליח להשיג עיסקה למשחק וידאו עם אקליים והם גם רכשו 15 אחוז ממניות החברה ונתנו תמיכה כלכלית ל-ECW.
ויותר חשוב מזה...אחרי כמה חודשים של ניסיון להשיג עיסקה עם כל מני ערוצים,היימן סוף סוף השיג עיסקה עם TNN שהיא רשת ארצית,ECW הפכה מארגון קטן באיזור פילדלפיה לאירגון אזורי בחוף המערבי לארגון ארצי. העיסקה הייתה לשנה לתוכנית אחת שבועית ביום שישי,העיסקה תתחיל מספטמבר,מה שנתן ל-ECW שלושה חודשים להכין את המוצר שלהם לחשיפה ארצית. היימן גם הצליח להגדיל את תפוצת ה-PPV שלו לקנדה. היתרונות בכל העניין הזה היו ברורים,היימן השיג עסק ארצי וקנדי,היימן הגדיל את הופעות הבית,והגדיל את הקהל שהגיע להופעות. למראית העין,בעזרת העיסקאות החדשות,היימן הצליח לשמור את ECW מעל המים,ולחזור להרוויח כסף שוב. הרבה אנשים חשבו ש-ECW סוף סוף תגשים את המטרה שלה-לעקוף את WCW. החסרונות היו גדולים לא פחות מהיתרונות-ECW היו צריכים לשלם את הוצאות הטלוויזיה בעצמם-25 אלף בשבוע ו-TNN שמרה לעצמה אחוז לא הגיוני מרווחי הפרסומות,TNN לא הרשו ל-ECW להראות קטעים מהתוכניות שלהם בתוכניות אחרות וב-PPV. היימן הסכים לתנאים הקשים כי הוא היה בטוח שהוא יביא את ECW להצלחה ולאחוזי רייטינג גבוהים מה שיגרום לתחנה לשפר את התנאים.
כל מה שהוא היה צריך זה להחזיר את הקסם של ECW שאבד במהלך השנה וחצי האחרונה.
התוכנית הייתה להראות לצופים משהו ש-WCW ו-WWF עוד לא הספיקו לגנוב מ-ECW. אחרי שגנבו לו את האטיטוד,היימן החליט שהוא הולך להתרכז יותר ברסלינג ופחות במה שמסביב. RVD נחשב לאחד מהמתאבקים הטובים ביותר בארהב,לין נהיה ריק פלייר של שנות ה-80,הוא יכל להוציא קרב טוב ממטאטא. הקרבות של טאג´ירי נגד סופר קרייזי הפכו להיות הדיבור החם של הסמארקים. ג´סטין קרדיבל הצליח להסתיר את הנקודות החלשות שלו עי באמפים מטורפים. לאנס סטורם המשיך להיות היורש של ברט הארט מבחינת עבודה בזירה. אנשים קלאסיים יותר כמו סאבו ודרימר היו מעורבים יותר באנגלים ופחות בזירה,מה שהפך קרבות בינוניים שלהם לקרבות מעולים.
נכון ל-WCW פה ושפ היו קרבות מעולים,אבל צוות השידור פשוט לא היה טוב מספיק כדי לתת להם אובר גבוה,ואנשים שחכו מקרבות מעולים של WCW אחרי שבוע. היתרון החזק של WWF היה,שהם לא בדיוק הציגו רסליגנ גדול במיין אבנטיים שלהם,אבל הפרומואים והבניה שקדמו לקרבות היו מעולים,ככה שכל מיין אבנט של WWF היה קרב גדול,כמובן שג´ים רוס וג´רי לולר הוסיפו לזה המון.
זה מה שהיימן עשה,במקום לזרוק את סאבו סתם ככה לקרב,הוא בנה את הקרב שלו,ככה שלמרות שסאבו כבר היה חבול ופצוע ובינוני עדיין הקרבות שלו נחשבו למשהו גדול. היימן החליט שג´ואי סטיילס צריך עוד מישהו לידו,המישהו הזה היה ג´ול גרטנר שעשה עבודה מעולה.

HEATWAVE,היה ה-PPV האחרון לפני תחילת השידורים. לכולם היה ברור שזה הולך להיות משהו גדול. בפני 3,500 אלף איש,בולס וספייק סוף סוף לקחו את התואר מהדדליז,פרנסין ניצחה את סטיבי קורינו,טאז ניצח את טאג´ירי,ובמיין אבנט ואן דאם ולין ניצחו את קרדיבל וסטורם. ה-PPV קיבל ביי רייט של 0.26,שהוא מקום שלישי בכל הזמנים של ECW. ה-PPV התאפיין בקרבות מעולים ובחוסר בניה. הוא פשוט נתן למתאבקים הטובים להתאבק בלי יותר מדי בלאגן מסביב.

היימן ידע שהוא צריך להגדיל ולשפר את הרוסטר,וככה ראינו את אמי דומס (ליטה),שמה ב-ECW היה אנג´ליקה והיא הפכה למלווה של דני דורינג. רוטן חזר ל-ECW,ושוב היו דיבורים על הגעתו של ויידר אבל זה שוב נכשל בגלל יפן. היימן הגיע גם למישגן שם הוא ראה את התופעה בשם ריינו. מתאבק צעיר,עם מראה ויכולות האבקות מעולות. היימן גם ניסה להביא את ג´נסי שינזאקי (האקושי) אבל זה כשל. אחד המתאבקים הטכניים הטובים ביותר בכל הזמנים,גם חוזר עי ECW,הגיע והוצמד לאימפקט פליירס,זה נכשל. דויד קאש הגיע והפך להיות KID KASH. באותו הזמן ה-WWF התחילו להריץ תוכנית חדשה בשם סמאקדאון ווינס ידע שהוא צריך להגדיל את הרוסטר שלו,WWF החתימו את אלוף העולם טאז ואת אלופי הזוגות-הדדלי בויז.

לפני שטאז הוחתם עי ה-WWF,לין היה אמור לנצח את RVD על אליפות ה-TV,בתוכנית אחכ RVD היה צריך לנצח את טאז על אליפות העולם,אבל אז טאז עזב,ו-RVD שוב לא קיבל את התואר,הצעד הזה היה לא ברור,אבל בהחלט אפשר להבין את העניין מאחורי הסטורי ליין של RVD כאלוף ה-TV הבלתי מנוצח. טאז היה אמור להשאר בהתחלה אבל הסוכן שלו הציע עיסקה ל-WWF ו-WCW שתמורת כחצי מיליון הוא יעבוד מתי שהם רק ירצו. WCW מעולם לא ענו להצעה ברצינות,זה היה ברור שהם רוצים את טאז רק כדי למנוע ממנו ללכת ל-WWF,WWF רצו שטאז יקצץ ב-200 אלף מהדרישות שלו. הכסף המקסימלי שהיה אפשר להרוויח בשבוע ב-WWF היה 3000 דולר,אבל ב-ECW היה מובטח לו ספוט במיין אבנט וביטוח לכל משפחתו,וזה כנראה כל מה שטאז רצה באותו הרגע כי השנים כבר התחילו להשפיע עליו.

הסטורי ליין נעצרו כי היימן חיכה לתחילת השידורים ב-TNN,ההאוס שואוס איבדו אנשים כתוצאה מזה. המתח לקראת התוכנית הראשונה היה גדול,מצד אחד בישוף ניסה להציג את ECW כארגון של היאבקות-זבל,שמתבססת רק על אלימות,מהצד השני שמענו דיבורים על תוכנית שהולכת להתמקד ביותר רסלינג בתוך הזירה ופחות דרמה מבחוץ.

עד כאן החלק הזה,שהוא לפני האחרון. ECW עברו הרבה עליות ומורדות והרבה בלאגן בחלק הזה עד שהם סוף סוף הגיעו לעיסקה המיוחלת עם TNN,בחלק הבא נבדוק מה בדיוק השתבש עם TNN ואיך ECW גססו לפשיטת רגל.
עם הרבה בלאגן מאחורי זה,ECW ב-TNN עשתה את הבכורה שלה ביום שישי,אוגוסט 27 1999. רוב התוכנית הייתה למטרה אחת-להכיר לאוהדים את ההיסטוריה של הארגון. בתוכנית הראו את כוכבי העבר כמו אוסטין,פולי לדרימר ורייבן ועד למייקי ויפראק וג´סטין קרדיבל. ראינו בתוכנית ההיא גם כמה מהאנגלים הבלתי נשכחים של הארגון. תקציר של אחד הקרבות הטובים בהיסטוריה-ג´רי לין נגד RVD והתוכנית נגמרה עם טאז כשהוא הכריז שהאווירה הולכת להשתנות. התוכנית קיבלה רייטינג של 0.9,זה הוגדר כהצלחה עי אנשים רבים כולל פול היימן. TNN הייתה מאוד מאוכזבת,למרות שהיימן אמר להם שהוא לא יכול לחזות בשום אופן את הרייטינג,TNN מכרו זמן אוויר לפרסומות בהבטחה למפרסמים לרייטינג של 2.0. כנראה ש-TNN היו יותר מדי אופטמיים.

השבוע שבו ECW עשתה את הבכורה שלה ב-TNN,בישוף שמע שכמה מהאנשים שלו רוצים לעזוב את WCW,אז הוא כינס פגישה ואמר שמי שרוצה לעזוב מוזמן לקום וללכת,אבל היו תנאים. מי שירצה לעזוב יוכל לעזוב בלי שום תביעות,אבל אסור לו לחתום ב-WWF. היחיד שלקח את ההצעה היה רייבן. רייבן עשה את החזרה שלו בתוכנית השניה ב-TNN כאשר הוא ניצח את הדדליז על תואר הזוגות בקרב האחרון של הדדליז ב-ECW. החבר שבו בחר רייבן היה מישהו מאוד מפתיע...זה לא היה אחר מאשר אויבו הגדול טומי דרימר.

אנרכי רולז בספטמבר 9 התקיים בשיקגו,אירוע זה הביא 6000 אנשים. מייק אוסום חזר וניצח את טאז ומאסטו טנאקה בקרב משולש על אליפות העולם של ECW. החוזה של טאז היה קרוב לסיום והוא היה צפוי לעזוב ל-WWF. בקטע גדול טאז עם דמעות בעיניו לחץ את ידו של מייק אוסום בסיום הקרב. טאז חזר מאחורי הקלעים שם צפה בהמשך הקרב יחד עם שאר המתאבקים,אחכ טאז יצא כדי לנסות לגרום לאוהדים לקרוא בשמו,בגלל שזה היה כבר קרב בין טנאקה ואוסום בלבד. באותו אירוע דרימר ורייבן שמרו על התואר נגד קורינו וג´אק ויקטורי,סטורם ניצח את לין,טאג´ירי ניצח את קרייזי וגווידו בקרב משולש,קרדיבל ניצח אגדה נוספת,הפעם זה היה תורו של סאבו. במיין אבנט RVD ניצח את בולס מהוני. ECW נכנסו לעידן של אוסום וטנאקה,כשהם נתנו ברואלים מעולים ביחד. אוסום קיבל הצעה לעבוד פול טיים ביפן,וקיבל הצעה לעבוד פול טיים ב-ECW,הוא נאלץ להחליט בינהם והלך על הפוש הענקי של ECW ועל האליפות העולמית. מהר מאוד הבינו ב-TNN וב-ECW שאנשים היחידים שצופים ב-ECW בתוכנית החדשה הם בעצם אותם אנשים שצפו בה עוד לפני,זא שלמרות החשיפה הארצית כמעט ולא הגיעו אוהדים חדשים לארגון. ECW נפלו לרייטינג של 0.72.